Jump to content

Steke_m

Members
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

About Steke_m

 • Birthday September 19

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Subaru, Volvo, Seiko, Omega, Citizen

Recent Profile Visitors

519 profile views

Steke_m's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

 1. Tak když už někdo chce Outback, tak většinou ví důvody proč ho chce oproti např. Passatu Alltrack apod. Jasně, že by byl fajn 2,4 XT, ale na druhou stranu bez záruky a podpory tady v ČR bych to nechtěl.
 2. hele ber to tak, že horší by bylo udělat si výlet k Norimberku a tam zjistit, že okruh je jinde.
 3. Před nějakou dorazilo další Subaru do rodiny. Škoda, že jen v 1/18 od Otto na fotku jsem ho vyndal z vitrínky a je to prostě pěkný model.
 4. Už tady ty auta zazněly, ale já bych se rozhodoval mezi Focusem 1.5 EB, nebo tím Aurisem buď 1.6 atmosféra, nebo nějaký ten hybrid klidně. V Mondeu jsem měl "problémový" 1.6 EB a bylo to super svezení a neřešil jsem nic, chtělo se to k tomu jen chovat (aditiva, zahřívat, dochlazovat, apod.). Prodal jsem to v 165 tis km. Navíc ty 1.5 EB už měly ty neduhy vyřešené. Hlavně to chce točit a ne to šmrdlat v nízkých otáčkách. Auris máme v rodině s 1.6 atmosférou v kombi, a ačkoliv je to moc fajn auto, tak třeba za mě si nesedne už fakt nikdo. A v té Kuze bych zase potřeboval sedačku ještě o trochu dozadu a už to nejde, takže to bude stejné s tím Focusem. Volvo z Volvo Selekt není záruka v podstatě ničeho, je to běžný bazar a už to taky řadu idí vypeklo. Když už, tak ať je to auto, který spadá do Selektu a má tu záruku. Je to složité, chce to vyzkoušet. Já třeba namlsaný Mondeem už menší auto nechci, takže můj vysněný Outbeck (aktuální auto) přestože působí jako kolos, tak kufr je oproti Mondeu slabota, ale tak tam jsou přednosti jinde Přeju ať vybereš dobře.
 5. Já zase poslední tři večery trávím s Defenderem Až malý Monster Technic pro syna byl spouštěč pro koupi Defíka, který se mi vždy líbil...jsou to tedy šílený stavebnice a už teď vím, že další bude M 1000 RR.
 6. Subaru autorizák tyhle úkony vyjdou na cca 5 600 Kč. Koukám, že Škodovka se nestydí říct šílený peníze nejen za jejich výrobky, ale i za servis.
 7. Měl si to zaškatulkovaný dobře, protože T6 byla spojená s převodovkou od GM, která je průšvih. Řeší to nějaký performance kit, ale prostě lepší se tomu vyhnout. Motor T6 pak např. ve V70 a XC70 III je už s jinou převodovkou a to je zase jako hledat jednorožce, protože nejsou. Každopádně kup co uznáš za vhodné, ale né XC90 s GM převodovkou.
 8. Hele měl jsem to podobné jak ty. Měl jsem Mondeo Mk4 1.6 EB. Super auto skutečně vším, řidičsky, prostorem, svižností. Ale pak jsem při nájezdu cca 120 tis začal číst jak se propalují písty a už hlodal červíček. No najel jsem s tím nakonec 164 tis km, řešil jen repas turba a doteď na Mondeo nedám dopustit, ale už jsem nechtěl další podobný oturbený malý objem. Sen byl vždy Outback, nebo XC70. I na tu Mazdu 6 jsem koukal, ale pak jsem si řekl, že si udělám radost a koupil Otb 2.5, nejvyšší výbava. Něco na tom autě je super, něco naopak nechápu jak je v autě v podobné cenové relaci možné, ale mám co jsem chtěl a jsem celkově rozhodně spokojen. Každopádně doporučuju si vše co chceš projet, protože mě takhle třeba dost zklamal Levorg (uvažoval jsem, že bych ustoupil a ještě jednou koupil oturbenou 1.6). Ještě doplnění, např. Kuga je mi malá (podvozek jak Focus), prostě jsem ještě potřeboval sedačku o kousek dozadu, abych se cítil pohodlně za volantem. V60 CC stejné jak Focus, snad ještě menší.
 9. Ahoj, už si nějaké pořídil? Řeším už několik týdnů stejné dilema. Aktuálně jen čekám, kdy nějakou služební cestu spojím s návštěvou Helveti.
 10. Ahoj, už něco přes 5 let vlastním tyto Citizeny. Jelikož jsou téměř denně nošeny, tak se to na jejich stavu dost podepsalo. A proto se chci zeptat jestli jde nějakým způsobem vyleštit, vyčistit tyto škrábance. Jsou na sklíčku, lunetě i tahu. Popřípadě kde by mi vyměnili v Plzni sklíčko, protože o žádném obchodu v Plzni a okolí nevím Hodinky jsou kupované v Anglii. Díky
×
×
 • Create New...