Jump to content

tmx

Member_50
 • Posts

  505
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Vintage chronografy

Recent Profile Visitors

2,044 profile views

tmx's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Fakt super fotky. Ty si můžeš vydat vlastní kalendář, hned bych koupil
 2. Toyota se do toho v pristich letech hodne opre, ale zaroven rika, ze BEV neni vhodne reseni pro vsechny trhy a zakazniky, proto ma cil "pouze" 3,5mil. BEV rocne (z 10mil aut). https://newsroom.toyota.eu/toyota-motor-corporation-unveils-full-global-battery-electric-line-up/
 3. Řešilo se to v minulosti na Škoda fóru. Stačilo odpojit nějaký konektor u akumulátoru. Vypnul se S/S včetně toho inteligentního nabíjecího kurvítka. Jak to mají ostatní auta nevím. https://forum.skodahome.cz/topic/152938-odkodovani-inteligentniho-dobijeni/
 4. Já se nedivím, že ti uniká souvislost mezi kontrolou zbraní u Hitlera a kontrolou lidí v autech v EU. Proto máme na danou problematiku jiný názor. Záznamové zařízení v autě napojené na řídící jednotku vozidla dokáže reportovat cokoli, stejně tak v případě vhodné implementace dokáže ovládat cokoli, včetně odstavení vozidla. A že považuješ monitoring auta za dobrou věc jsem vyvodil z tvého dehonestování lidí, kteří mají opačný názor na danou tématiku..... "Pokud ale chceš spáchat sebevraždu bez rychlé záchrany, bude vskutku lepší spolehnout se na starší vozidlo."
 5. Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly. Pokud detailní monitoring lidí a jejich aut považuješ v naší společnosti za dobrou věc, tak s tebou ten citát asi nehne. Já se přikláním k názoru, že peníze by měli jít jinam, úroveň bezpečnosti dopravy je přijatelně vysoká a trápí nás důležitější věci. Není potřeba nařizovat do aut víc blbostí a násilně vynucovat součinnost automobilového průmyslu. Ale evidentně jsem s tímto názorem v opozici.
 6. Tento rok se zapíše do historie. Vůbec poprvé zavedl civilizovaný národ úplnou registraci zbraní. Naše ulice budou bezpečnější, naše policie efektivnější a celý svět nás bude následovat vstříc budoucnosti! Adolf Hitler, 1935 Kdo se v historii nepoučil, bude nucen si ji zopakovat. Každý má právo na svůj názor, ale stejně vás nechápu. Za sebe do auta podobné serepetičky nikdy.
 7. Nedokážu si už představit Vánoce bez Hanse Grubera padajícího z Nakatomi Plaza https://www.csfd.cz/film/6642-smrtonosna-past/prehled/ https://www.csfd.cz/film/4158-smrtonosna-past-2/prehled/ Dvojka se u nás pouští hned po jedničce. Yippee ki yay motherfu*ker!!!
 8. Animaky MK se mi trefily do vkusu vice... https://www.csfd.cz/film/816942-mortal-kombat-legends-scorpion-s-revenge/prehled/
 9. Díky moc! Dokonce jsem zahlédl bejvalky a moc jim to sluší
 10. Takže je venku nová generace Gen3, do 15.11. je ale ban na recenze. Dost nových funkcí pouze slibují, nemají to ještě naprogramované. Bohužel Oura přechází na model měsíčního předplatného, investoři holt chtějí přesněji plánovat revenue a zrychlit ROI. https://www.dcrainmaker.com/2021/10/oura-ring-3-first-impressions-after-a-few-days.html
 11. Názor z pr**le vytažený je korektní, neb lidé, kteří prodělali Covid, a pár měsíců na to se nechali zaočkovat, mají tzv. super-imunitu, resp. hybridní imunitu. Je výrazně vyšší šance, že jsou odolní i vůči variantám, které obcházejí detekční mechanismy imunitního systému. Smutné na tom je, že ani vědci přesně nevědí, proč tomu tak je - zkoumání tohoto stavu stále běží. Zdroj informací je v angličtině NATURE.COM a je to velmi zajímavé čtení: https://www.nature.com/articles/d41586-021-02795-x Pro sebe jsem si udělal závěr, že na třetí dávku teď nejdu (měl jsem covid i očkování). Mámu jsem poprosil, aby si došla na třetí dávku (covid nebyl).
 12. Objednas si neco z Nemecka pres DHL a na hranicich udelaji podraz... tvl The shipment will be transported to the destination country/destination area and, from there, handed over to the delivery organization. (Homepage / online shipment tracking: https://www.postaonline.cz.....)
 13. Znám, díky. Je super. Škoda, že museli odstranit pilota kvůli údajnému sexuálnímu obtěžování. Jinak DUNA se povedla. Mám k tomu sice vojensko-taktické připomínky, ale odcházel jsem celkově spokojen. Asi půjdu ještě do IMAXu
 14. Teď jsem dokoukal pátý díl Nadace. Je to blbost a zároveň velká nuda. <spoiler alert!!!> Speciální jednotka s sebou nepřiveze novou retranslační bóji (když ta stará nefunguje) a při skenu planety nepovažují ten kanón za hrozbu... Doletí k němu a nechají se sestřelit? </spoiler alert!!!> Jestli tohle utrpení vydržím do konce první série tak to bude hodně velký zázrak. Kvalitního scifi je jako šafránu, ale tahle černo-vaginální agitka je neskutečně nezábavná.
 15. Ultragrip jsem měl na dvou autech ve dvou rozměrech a byly super. Bohužel Nokian nemůžu doporučit. Možná jsou dobré na sněhu, ale v naší rozblácené zimě mě vždy Nokiany zklamaly.
×
×
 • Create New...