Jump to content

Nick06

Member_50
 • Posts

  639
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Nick06

 1. Já sice bydlím v menším městě, ale považuju se tak trochu za venkovana a Babiše bych rozhodně nevolil. Na venkově přece taky žijí lidé, kteří ještě pamatují, jak jim nebo jejich rodičům znárodnili komunisti statky. Pro takové by měl být Pavel menší zlo, přece jen pouze komunista a nebo navíc k tomu ještě STBák je rozdíl.
  Přesně

  Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

 2. Nosí tu někdo Salomony? V poslední době mi přijde, že jejich obliba klesla.... Dřív jsem je nosíval, byly pohodlné i něco vydržely. Tak nevím jestli do nich jít.
  Salomony už nosím nepřetržitě asi 12 let a naprosto mě vyhovují- kopito, zpracování, komfort i výdrž. Vysoké nízké aj síťované.

  Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

 3. Všichni chtej nového Havla…
  jedinej politickej vězeň, disident a chartista je Basta.
  kdyby nesel s spd, byl by nám podsouvan jako správná volba.
  , to je tak dobré že to může aj do humoru.

  Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

 4. Kuncaku, ber to tak, ze si v zivote na dulezite krizovatce odbocil spatne. Zkratka na kazdeho chlapa prijde cas, kdy se musi rozhodnout, zda chce byt v zivote stastny a nebo zenaty
  Tak ja jsem ženatý ( 15l) ale to že chci překvapení v podobě hader, vůní..( krom ponožek a trenek)jsme si řekli hned po prvním překvapení/zklamání. Ani já se nesnažím být kreativní a co chce ať si vybere a já zaplatím ( krom květin a drobnosti). Nevím jestli je to správně ale funguje to.

  Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

 5. Mám ho asi 10 let, vůle minimální, tahám ho všude možně. Pohodlně se otevírá i zavírá jednoruč, ty gripy jsou při práci fajn... Za ty prachy dobrej pracant.
  přesně tohle jsem chtěl slyšet.

  Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

 6. Děkuju za reakce, vzhledem k tomu že nejčastěji používám malý victorinox ( vino, pivo,salám a pečivo) u kterého mě vadí že ho na houbách neotevřu jednou rukou, píšu Ježíškovi. 70933fdd8a807dab4f46ad7e7f1b4cd9.jpg

  Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

×
×
 • Create New...