Jump to content

Nick06

Member_50
 • Posts

  754
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Nick06

 1. No teda, to je bída i na žumpu. Už jsem úplně zapomněl, jaky je to příjemný pocit být označený za havloida. V místní hospodě tím vždycky popichuju SPD a ANO voliče. A že jich tu je, jako much. Vlastně většina. A ty řeči, když odejdu, úplně stejný slovník a obraty jako tady. Prostě stejná facebooková bublina, stejné fráze, stejné argumenty, stejná sebejistota, stejná agresivita, stejná sprostota, stejný slovník, havloid, lepšolodi, prdel, hovno, obchodníci se smrtí, američtí přisluhovači, kurva Pekarová, zrádce Fiala, za Babiše jsem se měl dobře, je tak bohatý, že už krást nemusí, ukrofašisti. Blbé je, že ta bublina vyhraje příští volby. Aspoň že jsem si trochu odpočinul od Zemanovy "ulice" a Babišovy mafie, trochu se nadechl. Ale po dalších volbách tu kolem bude triumvirát Babiš, Fico, Orbán, takže je třeba se připravit zase na pár roků studu a frustrace. Takový už je ten politický život.
  Naprosto ti rozumím, u nás jsou ještě pseudokomunisti.Do hospody raději nechodím- jsem přece lepšolid než ti co denně mudrujou u čvachtáni....

  Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

 2. Já se psem samozřejmě někam chodím cca čtyřikrát týdně ven na delší procházku, jednou týdně na cvičák
  Mam rád tohle plemeno a velkou zahradu, tak proč ho nemít. Zároveň si to můžu omlouvat tím, že bydlím obklopený lesem, poslední barák ve vesnici, bez sousedů, tak aby tu měl kdo hlídat... Ale nemusím
   
  Ok, stejně bych měl velký respekt když bych tě potkal

  Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

 3. Ach jo. Miliusova neschopnost se vyjádřit je takřka bezbřehá. Jací "tihle psi" ... ? Přispěvatelé před Tebou psali o plemenech služebních, potažmo psech robotických. Pokud tedy žiješ ve městě, kde pobíhají robotičtí psi, zdvořile prosím o info, kde to je. .. Takže asi Ti vadí psi obecně, kteří pobíhají navolno a bez náhubku. Souhlas. Ale tady již je jasný legislativní nástroj v rukou každé dané obce. Jmenuje se to vyhláška. Kurva, nevymýšlejme další regulativy, ale důsledně vymáhejme porušování těch stávajících!
  Nevím jak u vás ale já jsem četníky kteří by hlidali poklidný život v parku neviděl (psy fetky alkoholici). Sám mám JRT a vážím 100 a měřím 190 a i tak ten pes může vystrašit. Na cvičák jsem samozřejmě chodil. Důvod proč si někdo pořizuje vééélikeho psa asi nebude úplně chovatelský (ale joo třeba mu chrání ovce před medvědem). Mám na rukou jizvy po šití když jsem svého psa tahal z mordy Bernského salašnického miláčka. Když míjíme jedince s ostrým velkym psem (tj.se psem kterého majitel veškerou svou silou nemá šanci zkrotit) trnu hrůzou co se může stát a to sebou nemusíš mít děti. mAru s tím psem nechápu ale asi s ním nikam nechodí tak je to OK.

  Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

 4. Nice. Cize v zasade dost jemna? S Uigeadailom nevies nahodou porovnat? Lebo sa mi to zda celkom dost odlisne podla tvojho popisu..
  Včera jsem si dal a ano je prostě jemná. Bohužel porovnat nemůžu protože Uigeadailom nemám.

  Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

 5. Je prostě velice těžké si představit, co by ta vlajka mohla vyjadřovat pozitivního a společného se svobodou a demokratičností trempingu. Při jakémkoliv pokusu to obhájit je to vždycky šílený myšlenkový loping. Daleko jednodušeji a bez znásilňování logiky se naopak ta vlajka asociuje s nesvobodou, elitářstvím, nerovností, kastováním, nemožností jednotlivce měnit zkostnatělé struktury, dědičnými právy, nadřazeností někoho nad někým. To jsou prostě věci, proti kterým je čundráctvi naopak velice vysazené. Tam, kolem ohně, jsou tohle ty nejvíce chucpe věci. Na motorce vyžraného rednecka někde v Alabamě je to sice taky trapné, ale nějak méně překvapivé. V trampské osadě v Česku je to podle mě zcela mimo mísu a a buď se jedná o neznalost, nebo naopak o znalost problému, ale to je pak ještě horší. Ještě vedle toho obraz Dzieržinského a Koniáše a absurdita té výstavky v trampském srubu někde v Brdech by byla dokonalá. IMHO tedy, aby zase někdo nevystartoval se stranou a zákazama.


  Hasňo musím tě podpořit- napsals to úplně přesně, jen myslím že neuspěješ protože " to mají u řiti "

  Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

 6. Hoši, tyhle argumenty jsou hrozné bláboly. Oproštění od BLM, Lee, chátra,.. Všechno to, co by v trampingu, IMHO, vůbec figurovat nemělo. Není to samozřejmě nic zásadního, jen je to hrozně hloupé a dost to vypovídá o, řekněme třeba, nemoudrosti dotyčných. Vždycky když tu vlajku vidím, tak mě napadne, že dotyčný je hňup bez rozhledu, ne, že obdivuje gentlemanství vojevůdců jihu.
  máš recht.

  Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

 7. Prijde mi trochu divne, ze se hraje MS v Ragby, svetove treti nejsledovanejsi akce a na CT ma porad prednost pár podivných klání, jako dnes nejaka pinkaná proti Korejcum a minuly tyden pinkaná pres vysokou sit anebo pádlovani na nejakem rybniku. Je to skoda. Jasne, ze cumim na netu, ale tam muzou presunout tyhle sračky a na Sportu pustit ragby. No nic  
  Nevím jak to děláš ale opět mě mluvíš z duše.

  Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

 8. Docela dobře si pamatuju, jak jsme se po revoluci bili v prsa, že za chvilku se staneme Švýcarskem a ti ostatní (RVHP) jsou nýmandi a looseři. Náskok jsme neuvěřitelně prokaučovali - a to ať byla u moci levice, nebo pravice. A na těch silnicích je to vidět nejlíp... Nemůžeme se furt vymlouvat na bolševika, asi bude něco špatnýho v nás...
  byl' s někdy něco vyřizovat na úřadě ? Každý se tváří že má moc práce aby se nezjistilo že jsou k ničemu.

  Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

×
×
 • Create New...