Jump to content

Karki

Member_50
 • Posts

  335
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Karki

 1. Všechno na výbornou. Rychlá domluva i odeslání. Doporučuji. Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk
 2. To je varianta o které vím. Ale 20k se mi nechce dávat. Každopádně, děkuji za reakci a řadu. Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk
 3. Prosím o radu. Chci koupit držák kol na tažné. Máme Freelander 1, takže rezerva na pátých dveřích. Takže výběr se zmenšuje. Máte někdo něco co by šlo použít? Děkuji za rady a tipy. Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk
 4. Excentr se i točí. Vibrační jen vibruje. Na desky ti stačí 125, ale na větší plochy vem 150. Jinak budeš dělat rýhy.
 5. Je tady někdo, kdo dělá obchoďáka u Würtha, nebo může sehnat, nějaké díly? Klidně SZ. Děkuji za případnou ochotu.
 6. Zdravím všechny. Je tady někdo, kdo se zabývá topenářstvím? Odešel mi bojler a potřebuji poradit nějakou náhradu. Mám solar a plyn. Takže dvouokruhový, stacionární, cca 300l. Max. výška 180cm. Děkuji za tipy.
 7. Rychlá domluva, rychlé dodání. Zboží odpovídá popisu. Můžu jen doporučit. Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk
 8. Mám MECOOL k3 pro. Z AliExpressu a jsem spokojený. Kodi, dvb-t2, sat.
 9. Prosím o radu.Dostal jsem za úkol vybrat TV pro prarodiče.Uhlopříčka 55-60, cena do 15k. Jediná podmínka je normální ovládač.Děkuji za rady a tipy.
 10. Všechno proběhlo jak mělo.Rychlá domluva i odeslání.Doporučuji
 11. Zdravím všechny. Chtěl bych pořídit plynový kotel do RD. Pokud možno na dotaci. Je tady někdo, kdo se tím zabývá a je schopen to provést? Ostrava a okolí,popřípadě MS kraj. Klidně SZ. Děkuji za případné nabídky.
 12. Zdravím všechny. Poradíte mi nějakou náhradu za Sennheiser cx-300 Precision? Poslouchám na mobilu Sony XZ2C Compact. Hlavně Flac a audioknihy. Jde mi o to, aby byly Bluetooth. Děkuji za reakce.
 13. Dnes jsem dokoukal Most S4.Za mně pecka jako všechny série.
 14. Posláno Odesláno z mého E5823 pomocí Tapatalk
 15. Jen si pohlídej,ať je to verze GLOBAL
 16. My máme 136 a fakt spokojenost Odesláno z mého D5803 pomocí Tapatalk
 17. Ohledně kuny, jsem slyšel babskou radu. Lidské vlasy. Soused měl taky problém. Zašel do kadeřnictví nabral igelitku a nacpal kde se dalo. Prý má klid.
 18. My máme doma Vorwerk. Moje ho chtěla, protože věděla, že to funguje. Myslím, že to je dobrá volby.
 19. V Primoštenu je plno. Já to Chorvatsko až tak projeté nemám. Proto jsem chtěl i nějaký tip. V Chorvatsku jsem pár krát byl,většinou na slepo. Ale v osmi lidech by to byla blbost.
 20. Zdravím všechny. Poptávám ubytování v Chorvatska.Termín 29.7.-6.8.Chtěl jsem do Primoštenu, ale tam je vše obsazené.O luxus mi nejde.Co nejblíže k moři a pěkné koupání.Počet osob 8.Určitě tu je spoustu lidí, kteří tam mají známe.Děkuji za případnou ochotu a nabídky.
 21. Rychlá domluva, rychlý obchod. Vše jak má být. Můžu jen doporučit.
 22. Hledám dobrou duši, která jezdí po republice.Potřeboval bych něco(lyže) přivézt z Plzně do Ostravy.Dotyčná osoba nechce na poštu.Kdyby se tu někdo našel a byl ochotný za nějaký obnos to udělat, byl bych vděčný.Klidně SZ.Děkuji za pozornost.
×
×
 • Create New...