Jump to content

crouch14

Member_50
 • Content Count

  152
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About crouch14

 • Rank
  Učedník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Orient, Seiko, Citizen, Casio (prostě Japan)

Recent Profile Visitors

1,939 profile views
 1. Ahoj, zkusím poradit. Já měl Seiko SKX celkem třikrát, z toho 1 × 007 a 2 x 009. Ani jednou mě nenadchly a vždy jsem je po týdnu prodal. Prostě mě nesedly na ruku, přišli mi takové nevyvážené. Pak jsem tady náhodou objevil Lorier Hydra a ty sednou, jak prdel na hrnec, jak se říká. Oproti SKX o několik levelu výše. Zkus na ně mrknout. Jsou to naprosté univerzály a nemám potřebu jiných hodinek. Krátké shrnutí 39 mm, výška 13 mm, plastové vypoukle sklo, wr 200 m, seiko nh35 strojek, sroubovaci korunka, oproti SKX jde nádherně lehce.
 2. LORIER-MICROBRAND z Francie. Průměr 39 mm. Seiko nh35, wr 200 m, tah 20 mm na 16, sroubovaci dilky tahu, vrtané nožky, plastové sklo. Super univerzální hodinky. Neskutečně pohodlný a korunka krásně jde nastavovat. Oproti Seiko Skx neskutečný posun nahoru - pohodlnější, čitelnější, hezčí, zpracování o třídu výš minimálně. Prozatím odchylka plus 3 s den.
 3. A ja furt co na nich vidíte. Jsou skvělý.
 4. Ahoj, měl bych prosbu než odnesu hodinky do nějaké hodinářství, je tu někdo z fóra, kdo by uměl promazat a vyčistit strojek a zkusil seřídit jdou do minusu 17 sekund denně a dále udělat tlakovou zkoušku. Samozřejmě zaplatím. Jedná se o Seiko SKX007. Díky. Ps: jedná se mi spíše o kvalitu než o to, že bych něco ušetřil, ale u nás žádný hodinář není, kromě měničů baterek. Díky
 5. Vše absolutně v pořádku super domluva.
 6. Citizen AS 2010-57E ,zdravím,ještě jsou?Díky

 7. Ahoj nebyl, asi jsi ulomil plastovou páčku která přetáčí datum. Tato je v pohybu od 22:00 do cca 03:00 hodin a v tuto dobu nesmíš ručně přehazovat datum. Dá se to opravit, ale nějakou kačku to stát bude.
 8. Tak bych chtěl vidět obyčejné Seiko 5 SNXS77 jak by vypadali oproti Rolexu
 9. Povidláčku děkuji za nabídku na vyzkoušení, ale z Prahy nejsem, mám to dost daleko, ale přesto ti děkuji za nabídku Takže jsem to tedy pochopil správně točím tedy dopředu a když otočím zároveň i dozadu nic nepokazím, nemá to žádný efekt. Může mi ještě někdo vysvětlit princip na tom videu swatch sistem51 proč tam se to točí takhle obráceně a pružina se natahuje. To nemá s ručním nátahem asi nic společného tenhle systém ?
 10. Takže to shrnu natahovat pouze dopředu a nic se tím nepokazí. Omlouvám se jestli jsem se nikoho dotknul hloupým dotazem /geometr/, ale nikdy jsem neměl hodinky na ruční nátah, tak jsem se chtěl ujistit. Ještě jednou díky za rychlé odpovědi všem zúčastněným.
×
×
 • Create New...