Jump to content

crouch14

Member_50
 • Posts

  152
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Orient, Seiko, Citizen, Casio (prostě Japan)

Recent Profile Visitors

2,098 profile views

crouch14's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

 1. crouch14

  Seiko SRPG29

  Ahoj prodám hodinky značky Seiko SRPG29K1. Kupované v Helveti 11.4.22.Na ruce párkrát. Je k nim tah + silikonový řemínek v hodnotě 465,-Kč, plus přidám retro tah. Rozměry 39.4 mm výška 12 mm, rozměry nožky 20 mm. Prodám za 5.000,- Kč. Se vším co je na fotce. Posílám na dobírku. S pozdravem Tomáš.
 2. crouch14

  Lorier

  Ahoj prodám hodinky značky Lorier, je to Francouzský microbrand. Jsou to velmi povedený hodinky. Celkový design Hydry byl inspirován některými nepravděpodobnými zdroji – naší „kolekcí“ z doby před Lorierem: vintage Omega Seamaster Deville pro svou eleganci a Seiko SKX013 pro svou užitečnost. Hydra není výjimkou z naší celkové filozofie designu: vyrábět hodinky připravené k nošení pro každou situaci nebo příležitost. Pouzdro Lorier se 48 mm mezi okem a tloušťkou 12 mm (bez krystalu) má dobré rozměry v rámci rozměrů „Goldilocks“ pro nástrojové hodinky/potápěče, podle názoru tohoto autora. Se šroubovací zadní stranou pouzdra a nadrozměrnou šroubovací korunkou 7,3 mm dosahuje pouzdro vodotěsnosti 200 m – více než dostačující pro rekreační potápění. Pouzdro je navíc připevněno křišťálem z plexiskla s kupolí ve vintage stylu, který mu dodává estetiku staré školy. Křišťál není vyklenutý tak nápadně jako krystaly ve stylu „cylindru“ nebo „krabice“, které se nacházejí na některých historických potápěčských hodinkách, ale rozhodně poskytuje ciferníku ono „teplo“, které tolik milovníků hodinek miluje. Bez chráničů korunky se pouzdro určitě podobá jednomu z jeho historických inspirací, Rolex 6538 „Big Crown. Všechny tři hodinky také sdílejí sluchátko, přičemž se model od modelu mění pouze základní barva (ručičky Neptuna jsou vyvedeny z hladké oceli, zatímco u Hydry a Falconu jsou vyrobeny ve zlatém tónu). Ručičky jsou mírně upraveného typu alfa, ve kterých jsou středy vyplněny BGW9 Super-LumiNova. Vteřinová ručka končí dlouhou, špičatou šipkou; minutová ručička má jemnější kónický tvar se zaoblení). Poslední sdílenou funkcí mezi těmito třemi modely je náramek , který obsahuje ploché články a připomíná starý náramek Omega 1039, který můžete najít na starém Speedmasteru. Stáří: Já, je měl 2 roky, nosil jsem je celkem pravidelně, střídal ještě s dvěma hodinkami. Cena se vším, co je na fotce 10.500,- Kč. Je to těžce sehnatelný kousek. Prodeje asi budu litovat, proto si dovoluji inzerát kdykoliv ukončit. Díky ta zájem. Posílám na dobírku.
 3. Ahoj, zkusím poradit. Já měl Seiko SKX celkem třikrát, z toho 1 × 007 a 2 x 009. Ani jednou mě nenadchly a vždy jsem je po týdnu prodal. Prostě mě nesedly na ruku, přišli mi takové nevyvážené. Pak jsem tady náhodou objevil Lorier Hydra a ty sednou, jak prdel na hrnec, jak se říká. Oproti SKX o několik levelu výše. Zkus na ně mrknout. Jsou to naprosté univerzály a nemám potřebu jiných hodinek. Krátké shrnutí 39 mm, výška 13 mm, plastové vypoukle sklo, wr 200 m, seiko nh35 strojek, sroubovaci korunka, oproti SKX jde nádherně lehce.
 4. LORIER-MICROBRAND z Francie. Průměr 39 mm. Seiko nh35, wr 200 m, tah 20 mm na 16, sroubovaci dilky tahu, vrtané nožky, plastové sklo. Super univerzální hodinky. Neskutečně pohodlný a korunka krásně jde nastavovat. Oproti Seiko Skx neskutečný posun nahoru - pohodlnější, čitelnější, hezčí, zpracování o třídu výš minimálně. Prozatím odchylka plus 3 s den.
 5. A ja furt co na nich vidíte. Jsou skvělý.
 6. Ahoj, měl bych prosbu než odnesu hodinky do nějaké hodinářství, je tu někdo z fóra, kdo by uměl promazat a vyčistit strojek a zkusil seřídit jdou do minusu 17 sekund denně a dále udělat tlakovou zkoušku. Samozřejmě zaplatím. Jedná se o Seiko SKX007. Díky. Ps: jedná se mi spíše o kvalitu než o to, že bych něco ušetřil, ale u nás žádný hodinář není, kromě měničů baterek. Díky
 7. Vše absolutně v pořádku super domluva.
 8. Citizen AS 2010-57E ,zdravím,ještě jsou?Díky

 9. Ahoj nebyl, asi jsi ulomil plastovou páčku která přetáčí datum. Tato je v pohybu od 22:00 do cca 03:00 hodin a v tuto dobu nesmíš ručně přehazovat datum. Dá se to opravit, ale nějakou kačku to stát bude.
 10. Nedělní pohodicka u kávy.
 11. Tak bych chtěl vidět obyčejné Seiko 5 SNXS77 jak by vypadali oproti Rolexu
 12. Povidláčku děkuji za nabídku na vyzkoušení, ale z Prahy nejsem, mám to dost daleko, ale přesto ti děkuji za nabídku Takže jsem to tedy pochopil správně točím tedy dopředu a když otočím zároveň i dozadu nic nepokazím, nemá to žádný efekt. Může mi ještě někdo vysvětlit princip na tom videu swatch sistem51 proč tam se to točí takhle obráceně a pružina se natahuje. To nemá s ručním nátahem asi nic společného tenhle systém ?
×
×
 • Create New...