Jump to content

gandalf

Member_50
 • Content Count

  3,641
 • Joined

 • Last visited

About gandalf

 • Rank
  Megazávislák
 • Birthday 05/08/1948

Contact Methods

 • ICQ
  441287275

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Netolice

Recent Profile Visitors

14,759 profile views
 1. nejprve je musíš navyknout na slunce - to znamená, že jim budeš muset stínit /třeba stará záclona, tak 3 týdny /slunce by je spálilo. Po aklimatizaci mohou na přímé slunce. Co to je za druh? Jestli je to něco náročného, tak se úrody letos těžko dočkáš. Hlavně je přesaď.
 2. Světlo od okna v tomhle stadiu růstu je málo. Je vidět, jak jsou vytažený.
 3. Ty nahoře musí mít pravé listy, ideálně 4. Ty dole bys měl někam přenést na světlo. Ale letos z ho nic nebude. Hlavně jim nedávej do té podmisky vodu a přesaď je tak do 2-3 litrových nádob. Světlo, světlo, světlo ....
 4. Zkus to přihnojit "na plod a květ" - snad se rozjede. Jak nasadí, tak to pak jde rychle. Zvlášť Haba má krátký období od květu do plodu.
 5. Pěkný to máš! Bacha na ta rajčata v okolí paprik - rajčata ráda hostí plísně a papriky/chilli jsou na měďnatý postřik háklivé /shodí listy, většinou a je konečná/. Já řeším mšice Mospilanem, hřebíček na ty v kořenech /mravenci jsou kurvy!/
 6. Jo, optimální by byl únor.
 7. Jo, trochu dost. Přesazuje se to až když mají pravé listy. Co to je? Na příští sezónu jsi to dal dost brzy ale vyklíčilo ti to pěkně.
 8. Jak vám to roste? Pochlubte se.
 9. Tak ony stačí ty žluté lepové desky - hmyz se přilepí a nelmnoží. To funguje i bez chemie.
 10. Jsou to smutnice - ty létavé něškodí, jen otravují, ale nebezpečné jsou jejich larvy, které se živí na kořenech. Donesl jsi to se substrátem - ten bývá často promořen, u když v reklamě se tvrdí opak. Ty larvy nesnášejí přischnutí, taky s nimi bojuji /zatím vítězí/. Dá se to něčím trávit ... Až přijdou kytky ven, přesezené, tak bude pokoj.
 11. Trocha světla navic neuškodí.
 12. Njn, ale někdy to není pravda. Klidně opatrně přihnojuj /třeba tekutým/. Jak jsem viděl, tak máš světlý špičky kytek /asi málo dusíku.
 13. Jo, pěkný. Už opatrně přihnojuješ?
 14. Ty mně děsíš, já to včera sosnul.
 15. Ahoj, to je pochopitelný, na to jsem upozoňoval už před nějakým časem. Ale někdy kříženci mají i dobré vlastnosti. Pokud to člověk nedělá aby mohl prodávat semínka konkrétního druho, tak je to jedno. /já semínka nikdy neprodával/ Na kytce roste stále to samé co má, jen semínka uvnitř budou /možná/ jiná, kukačky jim říkáme - protože genetika.
×
×
 • Create New...