Jump to content

Daftra

Member_50
 • Posts

  972
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  celkem dobře
 • Fanoušek značky
  Prim,Longines,omezená rychlost a konec kruhového objezdu.

Recent Profile Visitors

2,689 profile views

Daftra's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Taky bych řekl, že to Šnekofon napsal velmi správně.
 2. Obávám se, že teď nerozumím tvé otázce, sorry. Zkus to napsat jinak.
 3. Né, nesnažím se urážet. Jen čekám, co z Mandle vypadne dál. Jen pro úplnost. Já su u pana Hovorky pod vlastním jménem a když tam píšu do diskuse k inzerátu mám tam svoje křestní jméno, který tady zná jen pár členů.Jinak pro všechny Pepa.A dál, byl bych blbé, pod svým nickem odsud nadávat inzerentům na Antiku. Protože, pan Hovorka mi servisuje hodinky a ví, že jsem Daftra a nerad bych se dočkal toho, že mě z Antiku vyhodí a neprodá mi ani vylomenej zoubek.
 4. Hmm, tak dlouho jsem se tam na ně díval, až je máš ty
 5. OK, tobě omluva. Věc považuju za vyřízenou. Jak jsem psal, už se to stalo jednou. PS: tím polínkem bylo myšleno, že ses do mě dal s tím Antikem
 6. Nech si kecy na koledy, nejseš to třeba ty? Prostě nejakej ubohej chudák, využívající mojí pověsti zde, si udělal účet s mojim nickem u pana Hovorky a léčí si tam svoje mindráky.na inzerentech. Ale typoval bych toho Maldy, ten s tím tady vyběhl a měl z toho největší radost.
 7. Co je hoši, že najednou mlčíte? Ten kdo u Hovorků píše sračky pod mojim nickem je někdo z vás. Třeba Madla, ten měl z toho největší radost, když to sem dal,nebo Manta, taky si polínko přiložil....... S jediným s kým jsem si jist, je Bert, páč takový věci si kolegové v lítání nedělají.
 8. Pane kolego, tak nějak jsem se snažil borcovi pomoci radou. Že došlo ke změně názvu u pana Hovorky, vím dávno, neboť si u něho občas nejaký ty PRIMky koupím. Myslel jsem tento Antik, tam je k mání i čínské matroš. https://www.antik-hodinky.cz/
 9. Drahý Maldo, to bude Smolík, já u pana Hovorky nejsem jako Daftra a už jednou jsem to s ním řešil, páč to samé už se stalo.
 10. Ne, kemo.do teď nevím, co tady zkoušíš.Nepoznáš origo Diplomaty od fejků, tak co tady chceš?
 11. Písmeno J ve slově jevels je jiný a vroubkování lunety je jiný. Takový mělký a hrubší.
×
×
 • Create New...