Jump to content

Nestler

Member_50
 • Posts

  1,049
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

3,222 profile views

Nestler's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Já tuhle sekci nejčastěji sjíždím na mobilu, ale dnes jsem se kouknul na compu a to má úplně jinej rozměr:-)
 2. Jste mne s tou reakci na Villaine prebehli, ale tedy to mne taky nadzvedlo ze zidle. Jestli je v tehle situaci, tak at uhradi ten vzniklej dluh a budou vsichni happy.
 3. Ahoj, stale poptavam iphone 12. diky za nabidky
 4. Ahoj, kdyby někdo měl k prodeji nový, nebo zánovní iphone 12 , optimálně v černé a s pamětí 64 nebo 128, budu rád za nabídku. Díky Nestler
 5. 1) Vit 2 ks 2) semi001 2ks 3) Radimk 1ks 4) Emiliano 1ks 5) Pelikan73 1ks 6) Ředitel 1ks 7) lykan 1ks 8( cezan 2 ks 9) Lacifer 1ks 10. Tenglis 3 ks 11. špelda66 - 3 ks 12. IWCmann - 3 ks 13) Snekofon - 1 ks 14) Andrew - 2ks 15) Pebe - 1ks 16)JiříR - 2ks 17) Quake - 1ks 18) T1000 - 1ks 19) Ohm-Aztec - 1 ks 20) xbraj19 - 1ks 21) Asus - 1ks 22) (z)denny - 1ks 23) Gustaf 1ks 24) P_P 1 ks 25) Potvor 2ks 26) Murphy97 1ks 27) skalis 1 ks 28) Dokusan 2 ks 29/ Conrad 1 ks 30/ Já ml. 1 ks 31/ HondzaX 3 ks 32) belo696 1ks 33) M109 1 ks 34) tmx. 2 ks 35) kdojinej 2ks 36) Beet 1ks 37) LovecK 1ks 38) dabelM 1k 39) rooosta 2ks 40) Rado74 5ks 41) dtx 2ks 42) Trebus 1ks 43) cbr 1ks 44) siwi 1ks 45) mlsoun1 1ks 46) prky 1ks 47)Igor261069 2 ks 48) Bill3 1ks 49) Army11 2 ks 50) brnakp 1ks 51) John_Lenon 1ks 52) Nizkotucnytvaroh 1ks 53) shewcza 1ks 54) Bobisky 4ks 55) Nestler 1 ks .............. Celkem 83 ks
 6. Dnes jsem linej natahovat Sent from my iPhone using Tapatalk
 7. Já jsem u nich už taky hodně nakoupil a vždy v pohodě. Ona i na začátku ta reklamace probíhala ok. Prodavačky ochotný...až to vyřízení mi nesedí. Dobrá rada, napíšu. Ale i jinam než na jen na ty reklamace, protože tam prý je jen jedna ta ženská se kterou jsme mluvil.
 8. ok, taky názor. Kdybych to tam tu jednu věc Taky názor, sice z mého pohledu zbytečně hrotící, ale ok. Kdybych tam tu jednu věc koupil za korunu a oni mi korunu vrátili, neřeknu nic. Oni mne ale touhle korunou motivovali utratit dalších 8000 takových korun a já to bral tak, že kupuju levněji o 900,- Kč. Kdyby ti někdo prodal barák za 50 míčů a k tomu ti dal jako motivaci za jednu kačku auto v hodnotě 1 milionu a pak by to dopadlo stejně, pořád bys měl stejnej názor?
 9. jj, tak to je podobnej případ. Je mi skoro jasný, že právně s tím nic neudělám. Říkám si, možná alibisticky, že kdybych se dokázal spojit s někým z vedení, který na to kouká z jiné perspektivy, tak by to mohl hodnotit právě po té lidské stránce. Na reklamační lince, nasraná holka, že jí tam volá někdo, kdo je primárně nepříjemnej, je tam za pár kaček a nemá důvod se snažit vyjít vstříc.
 10. Jasně, neni problem. Ono to jejich řešení je zřejmě z pohledu jejich reklamačního řádu ok, ale lidsky je to alespoň pro mně nepochopitelný. Rád si poslechnu váš názor. V létě jsme byli v Letňanech na té jejich prodejní výstavě. Manželka si tam vybrala nějakou bundu či co a vzhledem k tomu, že tam byla akce 2 + 1 zdarma, tak aby to využila, vzala si ještě druhou věc (což moc nepotřebovala), ale docela se ji líbila a třetí věc, v tomto případě reklamovaná mikina (v hodnotě cca 900,- Kč), byla za 1,- Kč. Mikina se po krátké době rozpárala asi na třech místech, tak jsem ji odnesl na reklamaci a požádal o opravu, nebo výměnu. Po čase, vyřízeno, opraveno, ale hrozně. Tak hned na prodejně, mi doporučily prodavačky, když to viděly, ji reklamoval znovu. No a ta druhá reklamace, vyřízena tak, že mikinu prý zlikvidovali a nám vrátí 1,- Kč, slovy jednu korunu. Jen ještě jednou, mikina byla jen rozpáraná, kdybych se na to vyprdl, že to nic nevydrželo, nebo kdyby nás vyrozuměli jak to chtějí řešit, tak jsem to nechal mamku zašít a měli bysme mikinu. Takhle prý máme nárok jen na jednu korunu a více se nebudou bavit. Když se vrátím na zpět, že jsme ty 3 kusy vlastně koupili jen proto, že ta sleva na mikině amortizovala vysokou cenu těch dvou zaplacených kusu (což je vlastně cíl takových akcí) a bez toho bysme možná vzali jen ten jeden kus, nebo taky nic, tak to, že se ta ženská nechtěla vůbec bavit a že prý cena byla 1,- Kč, tak co po nich chci a ještě mi řekla ať řeším s právníkem mne fakt vytočilo. Prostě si to vyhodnotili jen a jen ekonomicky...vrátit částku, v tomto případě jedna koruna, nebo nechat opravit a uspokojit zákazníka...samozřejmě za více peněz. Jasná matika bez ohledu na zákazníka. Jsem vůl, nebo jsem nas.anej opodstatněně?
 11. Včera mne úplně brutálně rozčílila ženská na reklamační lince společnosti ForCamping, která vůbec nebyla ochotna se bavit o nějakém řešení mé reklamace, kterou tedy uzavřeli fakt excelentně a jediné co bylo, že mi doporučila se obrátit na svého právníka. Byla jako robot, tedy on to možná byl i robot Tady to asi zapadne, ale není tu někdo kdo by mi dokázal pomoci se obrátit na někoho z vedení ForCamping, případně přímo na jednatele Jaroslava Skalku. Když bude potřeba, popíšu celou reklamaci detailně. Díky Nestler
 12. Jo a k té ceně a případnému zhodnocování novodobých Primek. Mému kámošovi jsem doporučil jednu limitku dvojkových Orlíků, která se mi mimochodem taky moc líbí a mrzí mne, že ji nemám a on už nyní dostal nabídku na jejich prodej za vyšší než nákupní cenu.
 13. To Radik: Já mám tyhle Orlíky II - C už od roku 2015 a musím říci, že na ně nedám dopustit a ještě mne nezačaly nudit Naopak baví mne pořád a jsou to asi moje nejvíc nošené hodinky. A to ještě nebyly na servisu, který tedy plánuji na začátek příštího roku. A jestli je pro tebe důležité hodinky na ruce "cítit", tak za prvé je to pořádný kus poctivé ocele, takže toho se bát nemusíš a díky vanilkovému kaučuku je skutečně i ucítíš:-) I i díky jejich velikosti jsou to jedny z mých nejoblíbenějších Primek a mohu je jen doporučit.
 14. Ahoj, jako chytrými hodinkami nepolíbený tady možná vznesu pár hloupých dotazů. Chci koupit synovi k Vánocům chytré hodinky k propojení s jeho iphone8. Nevím vůbec jestli to neskončí za chvíli v šuplíku, nebo ztracený, případně ukradený. To je důvod, proč do toho nechci vrážet moc peněz. Cena tak do 1500 + =- Mohli byste mi zkusit poradit co vybrat? Co by se mi na nich líbilo - spíše menší, na dětskou ruku - možnost telefonování a psaní sms z hodinek -sportovní režimy -případně přehrávání hudby uložené v hodinkách, ale to už bych chtěl asi moc a bude stačit přehrávání z mobilu Našel jsem například tyhle ARMODD Squarz 9 Pro, které se mi docela líbí, ale nemají svou GPS a využívají snad tu v mobilu. Taky se jeví jako dost velké. https://chytre-hodinky.heureka.cz/armodd-squarz-9-pro/#specifikace/ Respektive jednou mi na můj dotaz napsali, že nejde ani využít GPS v mobilu a sportovní režim se sleduje na základě otřesu ruky. Takže jsem se zeptal ještě jednou a čekám na odpověď. Díky za rady Nestler
×
×
 • Create New...