Jump to content

Marhi

Member_50
 • Content Count

  914
 • Joined

 • Last visited

About Marhi

 • Rank
  Marhi
 • Birthday July 3

Profile Information

 • Pohlaví
  Neuvedeno
 • Bydlí
  Tam kde ho chtějí
 • Fanoušek značky
  eberhard, Squalle a strejda Laco. Také fandím štajnům za přínos pro nemajetné uživatele.
 1. Posledni upgrade na leto. Mezi gumou k mori a ke kuzi na zimu.
 2. Zrovna dnesk odpo jsem viděl v Albertu v Čestlicích naživo Ambifie. Zas tak zprofanovaný model to není. Na meshi jim to slušelo. Pěkný oldschool look.
 3. Apropo má babička, potažmo prababička mých dětí, je naprosto smířená s tím co přijde. Což v jejím věku 87 let se dá i chápat. Jsou velikonoce. Mám rád italské Carpe diem
 4. Přesně, a já... co potřebuji koupit dceři boty ve speciálce, jelikož má po mě geneticky vysoký nárt.. Má utrum. Protože v tom malém obchůdku se sejdou tři lidi za týden a vše ostatní se ladí po netu. A tenhle obchodník musí mít zavřeno. Proto jsem na pochybách jestli to řízené nicnedělání nám všeobecně neškodí víc, než to chrchlání.
 5. Co je k zamyšlení. V 18 roce, byla v Evropě a potažmo na celém světě taková nemoc, že se tomu vyrovnala lecjaká morová rána. A vše jelo dál. Ano, bylo po světové válce a lidé si tu humanitu nemohli dovolit. Ale i tak se stím poprali. Nejsme mi, už jen hrstka zdegenerovaných. Jako že vyměnit. Sám jsem dělnická třída, a likvidace střední třídy v rámci humanity mě děsí. Notabene že onen stav je umělý. A ted babo raď.
 6. Marhi

  Pebeho galerie

  Jo Persidy. Tak ty sem nikda nevidel Delas pekny fotky. Dik
 7. Tak jen pro upozorneni mimo nejsem. Firma v ktere pracuji obchoduje s Apple. A dodavame i alze. Vsichni maji jine starosti a zbozi nejezdi jak ma. name="Radek124" post="2498422" timestamp="1586646370"]Pánové, to máte z toho že furt objednáváte železo u ZELENÝHO ZMRDA - takhle to tam fungovalo už předloni, dodací lhůty zboží které vůbec nemají zajištěné jim robot generuje tak aby lidi "zkusili objednat, protože to třeba vyjde". Po marném uběhnutí lhůty se Vám automaticky vygeneruje nové datum "za další 1-2 týdny" (vloni otestováno s časovým posuvem u více druhů zboží na nezávislých úč
 8. To ani ne, jen nejsou kapacity, aby dodávali. Lukrativní bysnis je momentálně jinde.
 9. Chlapci.Jako muz od fochu chci upozornit. Cinan momentalne vyrabi rousky. Takze apple hracky momentalne nechodi.
 10. Asi poslední upgrade. Premium nato v kůži. Za boha nemohu přijít na to jak ty fotky zmenšit. Přesněji zkomprimovat. Snad to bude koukatelné.
 11. Tak dobrý, mě by to nenapadlo ale jako OK. Správně nebát se experimentovat.
 12. Jo chlast slast. Co na srdci to na ... Má velká omluva že jsem se nechal unést. Ale stejně to dáme... Páč budem muset:
 13. Dovolím si citova že i mě to napadlo, a několikrát jsem napříč diskusema na to poukazoval.. České kotlině se tyto hnusy historicky vyhýbají. Tři věci. Hory... ok to už není tak pravda, Genom. to možná spíš a to třetí je českej fištrón. Chlapci. Jsem patriot až do roztrhání péra, ale?: I když nadáváme, nemáme se rádi atd. ten potenciál tu prostě je. Kdos řekl. Byli jsme před rakouskem, budem i po něm. Ausgerechnet si nevzpomenu. To dáme. Jak ten virus, tak to po něm. Jak říká klasik, náš lid je dobrý, ale odbojný....
 14. I tak se to dá pojmout. Ale mládežníci to maj dost na párku. Sex je to co je zajímá. Bohudík, bohužel. Nevím. Ale svým způsobem chápu a fandím.
×
×
 • Create New...