Jump to content

MíraMíra

Member_50
 • Content Count

  4,031
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by MíraMíra

 1. Nepojede někdo přes Brno? Kdyby vyšel čas, tak bych se přidal.
 2. Hop, rozumné návrhy do sz. Výměny prosím ne.
 3. Hustý, chtěl bych někdy vidět celou tvou sbírku dohromady.
 4. Ahoj, nebylo to sice úplně v plánu, ale je tu něco, co moc chci, takže nabízím zde známou limitku 5500 ks Seiko SPB149J1. Nějaký povídání a parametry třeba zde: https://wornandwound.com/review/review-seiko-spb149/ Vypíchnul bych např 70h rezervu, nebo kvalitní rubber v balení. Jedná se samozřejmě o kompletní balení. Hodinky jsou v zánovním, velice dobrém stavu, který bych vyčíslil na 99,9%. Přidávám pár mých a pár vypůjčených fotek ze stránek Seika. Moje cena je 33990 Kč. Předání ideálně Brno, případně může být i pošta. Díky, Míra
 5. Taky moc pěkný trio!
 6. Na tohle vlastně moc nevím co napsat. Ultramegahroznokrutopřísnnohustý!
 7. Ty kokos, pacient jak má být. Hezky pěkně.
 8. Zajímavý Už by to chtělo nějakej sraz, mrkl bych.
 9. To se ti nedivím, jsou fakt pěkný.
 10. Pěkný to máš náčelníku.
 11. Michal byl rychlejší. Jinak ty Suby se mi právě na ruce zalíbily moc a ne jen Suby teda . Potkat se s Michalem vyjde na stejno, jako navštívit podařenej Pam sraz.
 12. Souhlas, mě moc mile překvapily Suby 44mm, který se dají i na mým cca 17,5cm zápěstí. Jedna nic moc fotka, ale třeba pomůže.
 13. Tvoje Pamy byly první, co jsem měl na ruce. Pak chvilku pauza, Maxel a jeho parádní fotky, kdy jsem si řekl, že 42mm pouzdro je to pravý na moje menší zápěstí. Od 42mm jsem byl odrazen a znovu pauza. Následně to tady podezřele ožilo, červík začal opět nahlodávat. Setkání s Michalem, červík přestal nahlodávat a začal to kosit bagrem. Nebezpečný vlákno a nebezpeční lidé v něm. Jo a máte to všichni bomba.
 14. Tak tohle je prostě nestarnoucí klasika, kde nejde šlápnout vedle. Gratulace a ať tikaj.
×
×
 • Create New...