Jump to content

MíraMíra

Member_50
 • Posts

  4,263
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by MíraMíra

 1. Koukám se ti to rozrůstá A jinak musím říct, že i za mě live mnohem lepší než pocitově z fotky. Z fotky není tak cítit ta úroveň kvality.
 2. Jestli ti jde čistě o pohled nadšence do hodinek, směle do toho! Na ruce jsem měl jen zapůjčený, ale jsou fakt TOP. O "vnitřnostech" nemluvě. Taky je fajn mít pro změnu doma Němce. Z pohledu financí je to jiná písnička a proto je tu tolik RLX a tak málo Glashütte Seventies. Takže fandím výměně, ale sám bych dost možná skončil u "nudnýho" RLX. Pochlubím se cizím peřím
 3. Přesně Jsou moc pěkný, gratulace.
 4. Gratulace, taky čekám, hodinky i potomka. Rok to teprv bude, ale tak třeba se zadaří a zazvoní telefon do porodu. Podle všeho ještě mají aspoň 14 dní.
 5. Tak se konečně zdařilo. Ať dělaj radost.
 6. Dík za info, vím o nich a nevypadaj špatně, ale za mě BB lepší. Jinak BB58 mám a nedám na ně dopustit. Za mě moc fajn hodinky. A ty to sem per, dívá se na to moc dobře. A je vidět jakou z nich máš radost a o vo tom to je.
 7. Pěkný fotky dáváš a hodinky jsou to skvělý. Já trochu bojuju s velikostí, kdy 36tky mi na ruce už subjektivně přijdou trošku menší a 41 zas velký, jinak bych je už měl taky. Po 36tkách, ale furt stejně trochu pokukuju
 8. Jo, všiml jsem si, že to tu zmiňuješ častěj. No ještě že nemáme všichni stejnej vkus. To by byla dost nuda.
 9. Jestli to je na mě, tak že děkuji. Já měl tyhle i aktuální verzi současně a dopadlo to tak, že aktuální verze už doma není a tyhle naopak mají status definitivních. Nikdy už neříkám nikdy, ale tyhle už asi fakt zůstanou. Supr jsou sice oboje a je to taky samo dost subjektivní, ale za mě prostě starší, lepší.
 10. Jedna starší, na ruce ještě pořád. Fajn hodinky.
 11. Tak na ně došlo. Supr hodinky, mají prostě takovej svůj osobitej charakter.
 12. To zní fakt dobře. Rád bych byl tak "daleko", abych to uměl patřičně ocenit. Každopádně tohle vlákno je taky nebezpečný. Člověk to trochu prolítne a už přemýšlím, kam a jakým způsobem to posunout.
 13. Sice pořádně vůbec nevím na co se dívám, ale vypadá to zatraceně dobře. Kafe si dělám jen celkem obyč, většinou v moka konvičce, ale co vyleze z tohohle "stroje času" bych klidně okusil.
×
×
 • Create New...