Jump to content

MíraMíra

Member_50
 • Posts

  4,159
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by MíraMíra

 1. Celkem rozumná cena, myslím. https://www.chrono24.cz/seiko/seiko-x-prospex-divers-6r35-00w0-boxpapers-limited-edition-bracelet-year-2020--id22133978.htm
 2. Nejsi, možná je to jen o zvyku, ale taky mi to nějak neladí. Možná matná keramika by se mi líbila víc, když už teda.
 3. Přidávám prví, ale určitě ne poslední kladnou referenci. Za mě mohu určitě doporučit. Komunikace svižná a bezproblémová. Co se domluvilo, to platilo. Díky a kdykoliv znovu.
 4. Jo, ty Wardy byly fajn. Jinak neznám přesně ty ref., ale Aquisy v kombinaci oranž indexy a oranž guma jsem už párkrát narazil. Právě jsem si vždycky říkal, že to bych i celkem unosil. Já měl Aquisy jen na tahu v modrý variantě, ale byly taky moc fajn.
 5. No já bych popravdě nevyužil ani GMT, nebo možná dvakrát do roka, ale kouká se na to pěkně. Nakupuje se vždycky líp jak prodává, no.
 6. 580tky by byly úplně v TOPu, ale i tohle je pecka! Gratulace.
 7. To mi přijde trochu slabý. Nic lepší nemáš?
 8. Díky, AT jsou moc fajn. Nemám je sice dlouho a v rámci hodinkovice mají celkem konkurenci, takže se uvidí, kolik času si "urvou", ale každopádně jsou to dobrý hodinky.
 9. Díky kucí, u Vomegy je prostě z čeho vybírat. AT sice nejsou vyloženě moje srdcovka, ale něco do sebe taky mají. Uvidíme jak dloho vydrží, no.
 10. Pěkný to všici máte. Já i dnes AT a klasická voknovka.
 11. Díky, máš recht, jsou moc fajn a to i v černé.
×
×
 • Create New...