Jump to content

MíraMíra

Member_50
 • Posts

  4,100
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by MíraMíra

 1. Vícero zájemců, takže asi hotovo. Po předání to zavřu. Díky zájemcům i za prostor.
 2. Ahoj, po delším rozmýšlení jsem se rozhodl nabídnou tuhle limitovanou edici hodinek Panerai, PAM00632. Jedná se o kompletní balení z roku 2017. Hodinky jsou ve velmi dobrém stavu, mají jen minimum vlásečnic a žádné hrubší nedostatky. Hodinky nejsou úplně často k vidění, aktuálně na chrono24 v EU jen troje z toho jedny za cca 106k bez papírů a přesto hned RESERVED. Moje cena za komplet balení je mnohem vstřícnější a to 89,900 Kč. Preferuji předání v Brně, nebo někde na půl cesty. Pošta může být, ale radeji bych se jí vyhnul. Výměnu nezavrhuju, ale jen kus za kus plus doplatky. Ne 3 kusy za jeden apod. (Omega, Panerai, Rolex, možná Breitling...) Foto je dnešní. (Můžu případně zaslat na mail, pro lepší kvalitu. Foceno mobilem za ne zrovna ideálního světla, live vypadají fakt mnohem líp. ) Díky za prostor
 3. Jó nápadů je vždycky dost. :D
 4. Já ty nový Moony asi budu potřebovat. Gratulace, jsou super.
 5. Každopádně jsou moc pěkný, gratulačka.
 6. Sou prostě dobrý, zítra je zas musím taky nahodit. Ten řemen taky vypadá dobře, co je to zač?
 7. Čím dál tím víc mě baví hodinky na gumě.
 8. Na gumě dobrý Hezky pěkně! Nejradši bych je taky zkusil. Starý Moony mi neseděly na menším zápěstí, ale tyhle by už mohly. Každopádně gratulace a kdyby to neklaplo, zkus napsat.
 9. Mně se to celkem líbí. Pouzdro zajímavý, guma, spona, dýnko.. není to špatný. Jen cifrem si ještě nějak nejsem jistej.
 10. Parádní je máš, včetně toho řemenu
 11. Čau, já měl oboje a jak píše kolega, pískovaný pouzdro sice působí tak nějak víc "tool" a má to určitě něco do sebe, ale ve finále je na něm každej otěr vidět víc a jde to případně hůř řešit. Leštěný pouzdro je naopak celoleštěný, nemá žádný přechody brusu a lesku, takže se dá případně přeleštil úplně snadno. Sečteno, podtrženo, já bych volil leštěný a osobně se mi nakonec asi i víc líbí, ale to je věc subjektivní. Buď chceš víc leštěnky, nebo tooly. Každopádně ani v jednom případě za mě neuděláš chybu. Jsou to super hodinky a já ti je můžu jedině doporučit.
 12. Esi to je na mě, tak dík a per to sem pod tlakem. Suby do každé rodiny.
 13. Kua tady to žije, že sem musím taky něco fláknout Všem novým majitelům velká gratulace!
 14. Ses pustil do vintage vod, jo? Na co to chystáš? Že bych taky nahodil udičku.
×
×
 • Create New...