Jump to content

Jirka19

Member_50
 • Content Count

  483
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Jirka19

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Kladno

Recent Profile Visitors

1,544 profile views
 1. Já myslím, že jo, akorát bych řek, že tam nejsou koncovky;-)
 2. Bohužel na tu verzi bez tahu ten tah nejde nasadit, ale mě se to na tom nylonu stejně líbí asi nejvíc :-)
 3. Díky, až bude dobrá luneta, bude to ještě lepší :-)
 4. Vlk a zajíc. Na chrastítku mi přijdou super , origo řemeny šetřím :-)
 5. Tak jsem se rozhod o výměnu pouzdra ze 120 na 710 a taky výměnu sekundový ručky za bílou (měl jsem celý jiný ručky ale asi nějaký vadný, protože hodinová mi prostě nešla nasadit, takhle se mi to ale líbí takže ok). Chtělo by to nějakou pěknou šedou, stříbrnou, nebo petrol lunetu (hlavně bez těch červených prvků) - nemá někdo? A origo tah, neleží někomu nevyužit v šufleti? :-)
 6. Ten Uhr-Werk z mé zkušenosti komunikuje, tak snad to dobře dopadne ;-)
 7. Locky - měl jsem z toho podobné pocity/zážitky a díky za marketingovou vsuvku :-)
 8. Přímo v ČR autorizovaný servis Junghans není, nejbližším servisem (a servisem pro ČR, Maďarsko, Slovensko a Rakousko jestli se nepletu) je firma Uhr-Werk z Vídně ;-)
 9. Nic netrvá věčně a putování Computronů s mojí osobou je u konce. Mise záchrany Kladna s nimi bohužel nebyla úspěšná, ale i tak jsem rád, že jsem měl možnost je ponosit. Na to, že se musí stisknout tlačítko aby člověk viděl čas jsem si zvykl a co se mi nejvíc líbilo je jaký vzbuzují zájem a ohlas. V tom žádné moje hodinky nemají konkurenci a já o hodinkách kecám rád, takže to bylo něco pro mě:-) Takže díky za možnost ponošení a dnes předávám dál :-) Poslední zápas Kladna v extralize - výjezd do Litvínova: Jsou to řidičské hodinky, takže volantovka (není to za jízdy):
 10. Jirka19

  Citizen Eco-Drive

  Na tohle jsou dobrý modely Citizen s GPS, který maj ukazatel intenzity dopadajícího světla. Myslel jsem si že je to blbost, ale člověk díky tomu zjistí a líp si pak i představí jaká intenzita na jakém místě je dostačující a jaká ne.
 11. Zdravím, přátelé :-) Na možnost otestovat tenhle trochu divočejší kousek jsem se vyloženě těšil a je to tu, jak už naznačil kolega Jirka zveřejněním mojí první fotky s nimi :-) Základní dojmy po pár dnech užívání: ze začátku je skutečně nezvyk, že se podíváte na hodinky a nevidíte rovnou čas, ale to prostě k tomuhle modelu patří. Na druhou stranu svítí dostatečně dlouho, aby bylo možné odečíst čas. V tuto chvíli je mám týden a udělaly za tu dobu -1 sekundu, takže asi ok :-) Měl jsem je také na přelomu měsíce, čili jsem hned ověřil, že kalendář je skutečně automatický :-) Hodinky mají voděodolnost 30 m, na žádné divoké testování to tedy není, takže je beru spíše na události, které jsou zátěží pro mě - tedy boj hokejového Kladna o sestup, zatím se všichni držíme :-) Jinak je už po pár dnech jasné, že to je ideální kus pro každého, kdo rád o svých hodinkách mluví a posluchačům rád vypráví příběhy, či vlastnosti, spojené s daným kusem (jako já). Tenhle kus totiž skutečně nelze přehlédnout a četným dotazům na něj se pravděpodobně nevyhnete, což třeba mě fakt nevadí. Po nasazení mi raší na hlavě mullet a nosím převážně fialovou šusťákovku s ledvinkou. Jsou prostě skvělý :-) Nejslavnější éra kladenského hokeje jsou sedmdesátá léta, na hokej tedy ideální kus: Blbnutí mezi chronomagory na FB:
 12. Je to nadčasový model, který se dočkal vylepšení v podobě nového stroje (E660 - multifrekvenční + rezerva chodu 10 měsíců) a ty nové verze (označení CB) jsou dokonce levnější. S PVD na tahu to bohužel není, tam by byla jedině možnost si dokoupit tah a nechat si na to někde udělat PVD, což jde, ale je to už celkem raketa. Já osobně bych volil verzi v titanu (na rozdíl od jiných titanů je Supertitanium odolnější vůči poškrábání, než ocel), ale je to na každém :-) Jinak v oblasti jako je solár/rádio/GPS/titan podle mě Citizenem nejde udělat chybu - jenom si vybereš co se Ti nejvíc líbí vzhledově a za ty prachy dostaneš maximum. Jestli budeš mít cestu do Prahy, zastav se u nás v Helveti - máme je skladem (většinou i verzi na tahu stříbrnou a stejně tak verzi v titanu), můžeš to omrknout ;-)
 13. Za mě tedy super paráda! Mars 500 jsem teď zahlédl v inzerci, Martine máš je? :-)
 14. Zkusil jsem na prodejně dát na ruku a není to v reálu tak obrovský, jak jsem si myslel. Na fotce vypadají větší, ale v reálu bych to klidně moh i nosit (byť je to samozřejmě docela na hraně), což jsem nečekal :-) Zajímavé :-)
×
×
 • Create New...