Jump to content

Kojotisko

Member_50
 • Content Count

  447
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About Kojotisko

 • Rank
  Kandidát závislosti
 • Birthday 03/05/1975

Contact Methods

 • Website URL
  http://jaroslavpolak.blog.idnes.cz

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno
 • Fanoušek značky
  Omega, Tutima, Marathon

Recent Profile Visitors

2,095 profile views
 1. Ahoj, rád bych dopřál servis svým milovaným prvním automatům Citizen NY2300. Základní problém je, že luneta se začala otáčet hodně ztuha. K hodinkám se chovám slušně, ale jsou z druhé ruky a možná jsou tam nějaké staré nečistoty. Můj hodinář to mechanicky rozhýbal, ale myslím, že je třeba lunetu vyjmout, posoudit stav a opravit pořádně. Při té příležitosti bych měl zájem také o kompletní generálku strojku, tj. vyčištění, promazání a seřízení. Možná i přeleštění pouzdra, když už bychom to dělali... Nabídne se někdo? Díky.
 2. Děkuji za bezproblémový obchod, rychlou a přátelskou komunikaci a důvěru. Radost z hodinek znásobená radostí z obchodu
 3. Kojotisko

  CWC G10

  Pořád nikdo nic? (PS: Opravdu jen klasická CWC).
 4. Kojotisko

  CWC G10

  Nikdo nic? Našel jsem si přítelkyni a musím koupit nějaké hodinky, než bude pozdě
 5. Kojotisko

  CWC G10

  Pořád bych rád CWCčka. Nikdo?
 6. Kojotisko

  CWC G10

  Stále aktuální
 7. Jen taková krátká glosa - podnět k diskusi: To, že se hláška "Přesnost a délku chodu jsem nesledoval..." objevuje na eBay či na Aukru, mě nijak zvlášť nepřekvapuje, ale v prodejních vláknech zde mi to připadá trochu zarážející. Uznávám, že zjištění přesné délky chodu je trochu opruz (pořád ale lze říci, že hodinky vydrží cca den, den a půl, dva dny apod.) Ale přesnost? Opravdu je tak těžké natáhnout a seřídit hodinky, druhý den téže dobou se na ně podívat a napsat aspoň, že cifrem nahoru dělají tolik a tolik do plusu nebo do mínusu? Nebo je ideálně den ponosit? Musím říct, že jakmile kdekoli n
 8. Kojotisko

  CWC G10

  Zastesklo se mi po Cabotkách. Máte někdo a nenosíte?
 9. Děkuji za perfektní obchod - poctivý popis nedostatků na hodinkách, výborná komunikace, rychlé doručení, dobře zabalené... Prostě vše OK a můžu jedině doporučit.
 10. Prodal jsem tam dvoje hodinky jako soukromý prodejce a v obou případech bez problémů.
 11. Na mě asi moc velké, ale nosí se fakt příjemně. Jen luneta je fakt slabá. Tedy konkrétně rozjebaná - nejen, že je volná, ale dá se s ní pohnout i do protisměru, což - jak jsem si ověřil - nebyl původní záměr... Co s tím kdo dělal? V tomto směru jsou Marathony fakt nepřekonatelné. Navíc bych fakt nečekal u hardcore osobných hodinek, že to půjde s lunetou takhle s kopce... Nicméně: Hodinky mě celkově velmi překvapily. Dnes to nestihnu, zítra pošlu dál.
 12. Velké překvapení! Čekal jsem, že je dám na ruku a pošlu dál, protože na mě budou gigantické... a nejsou. Ano, jsou velké, ale příjemně nositelné, a vypadají naživo lépe než na obrázku.
 13. Prosím o kontakt na dalšího - nějak se mi nedaří jej dohledat. Díky moc.
 14. Ahoj, moc se omlouvám, totálně jsem to zasklil. Hodinky jsou v pořádku, včera jsem se nemohl věnovat dalšímu řešení situace, protože byl v práci šéf. Takže jdu dohledat, kdo je další na řadě a pošlu dál. Jinak hodinky se mi tak nějak líbí a tak nějak nelíbí. Připadají mi úplně OK, pěkný Bauhaus design, plastové sklíčko se k nim hodí atd., ale současně mi na nic něco chybí. Nevím. Snad kultovnost Junghans Max Bill... Neumím to posoudit. Prostě tam nebyl ten prvek nadšení. Asi jsem si řekl, že tomu dám čas a dal jsem je do stolu v práci a pak byly povinnosti a jiné věci a celé jsem to protušil.
 15. 1. Ondoni - suby no date[/size] 2. Vit - Explorer II, Vintage "Pepsi", .... ....Milgauss, GMT Master 3. VintageLover - Suby no date, Suby plech, nebo GMT Master Coke (čím víc vintage, tím líp) 4. Ondrej71 - 114060 5. Rodkopf - Rolex GMT Master ref. no. 16753 vintage 6. Tenge ? rolex 14060,16570 polar, Exp I 214270, pepsi 16710 GMT, 16610, 116610LVc 7. CEGY - 16710 pepsi, coke, 16610 LN, 114060, 116710LN, 16570, 116610LN , 116400GV 8. Bubuking - Rolex DateJust 1601 z roku 1971 /rok narození/ 9. Toams - Sub no date / date, pripadne Exp, idealne 1979, ale nie je nutnost 10. redd - vintage subma
×
×
 • Create New...