-
Content Count
7,425 -
Joined
-
Last visited
-
Já dnes také Wardy
-
Jaké Wardy máte právě na ruce
Dokusan replied to Dokusan's topic in Ostatní zajímavé evropské hodinky
Ty starý cibulovy ručky bronzovkam sluší -
Daytony jsou úplně mimo. Vloni jsem kupoval tam Milgy a co se týče Dayton, tak mi bylo řečeno, že je to spíš otázkou několika let. Jsem "zapsané" tak uvidíme. Na Batmany čekám od dubna (zapsal jsem se,když jsem kupoval Milgy) Toť moje skromná zkušenost
-
Jo a klidně to může mod přesunout do sekce humor
-
Vidím,že ti vydržely dlouho. Skoro se mi podařilo nich stýská
-
Úplně nesmyslný pokus o výměnu,ale zkusím to. Kdyby někomu přebývaly Daytony a chtěl by Suby ND nebo/a Milgy zkuste mi je nabídnout. Díky
-
ChrWard preklapacia spona
Dokusan replied to peter_s's topic in Prodám, koupím (příslušenství k hodinkám, nářadí, apod.)
Souhlas,právě mám tento na cestě. Jinak mrknu v práci,jestli nějakou nemám. Sorry za kecani do inzerátu -
Nejspíš pro to,že se nejedná o prodej nového vozu, ale o dovoz. Oficiálně se to vozidlo u nás neprodává.
-
Jaké Wardy máte právě na ruce
Dokusan replied to Dokusan's topic in Ostatní zajímavé evropské hodinky
Typhoon Cockpit Edition -
14 dní na ruce
-
Jinak ty ceny LC70 vzhledem k tomu,že to má být jakože pracovní auto jsou úplně mimo realitu.
-
https://www.dajbych.cz/toyota/land-cruiser-rada-70 Gres byl rychlejší
-
Mě to po hodině a půl přenosu z Androidu spadlo a konec. Další dva pokusy a nic. Nakonec jsem přesunul jen telefonní seznam a zbytek ručně .
-
Jako zapřisáhlý androiďák jsem dal iPhonu druhou šanci (předchozí pokus s osmickou nedopadl dobře). Zatim spokojenost, ale bez výhrad to není.