Jump to content

KFL

Member_50
 • Posts

  4,886
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

17,565 profile views

KFL's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Znovu s Tomem, všechno na jedničku, jak je u něj dobrým zvykem. Díky!
 2. KFL

  K: Zenith / Panerai

  Asi vyřešeno. Díky za prostor .
 3. Ahojte, honí mě mlsná, takže pokukuju zase po El Primeru nebo PAMech. U Panerai jen Luminor pouzdro (44 mm) nebo menší soudek (42 mm). Radiomiry ne-e. U Zenithu jen El Primero modely s chronem. Za případné nabídky v SZ děkuji předem. Ano, inzerci mám projetou .
 4. Ona to spíš jen blokuje banka, takže to po vypršení lhůty přijde zpátky. Což nic nemění na tom, že jsem 30 v mínusu a dvě třetiny peněz někde visí .
 5. Ani nevím, jestli mě to naštvalo. Spíš tak hořce pobavilo. E-shop IQOSu umožňuje pouze objednávky do výše 10.000 Kč, což je napsáno kdesi v podmínkách obchodu, ale už ne při checkoutu. Takže mě systém úplně v klidu nechal vybrat, objednat a zaplatit nákup za 20+ tisíc, aby mi vzápětí objednávku stornoval bez udání důvodu. Teprve operátorka na chatu mi osvětila situaci, omluvila se a že do 3 dnů mi peníze vrátí. Když jsem jí říkal, že by bylo fajn ten limit zohlednit už při objednávce, aby třeba vůbec nešla udělat, pochválila mě za výborný nápad a že ho předá dál ke zpracování... . Bezvadný!
 6. Hlavně to otevírání se dá vypnout, když ho nechceš
 7. Tuhle jsem kupoval Electrolux a taky spokojenost. Je tichá, promítá čas na podlahu, otevírá dvířka, nádobí čistý ;). ELECTROLUX 700 FLEX MaxiFlex EEM48321L
 8. A ze zivota… [emoji16] https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/519946-zoufaly-par-se-roky-snazil-o-miminko-delali-to-spatne-zena-je-porad-panna
 9. Do mýho oblíbenýho hotelu v Rakousku jsem dneska ve 20:55 poslal mail s dotazem na cimru a ve 21:22 přišla odpověď. Kromě toho, že mi bookli pokoj, jsem dostal 80 % slevu na single příplatek u dvoulůžkový cimry. Prej jako pravidelnej host... Potěšilo moc!
 10. Carglass na Průběžný (či jinde v Praze), jsou skvělý. Objednej se, oprava může bejt snad i na počkání (cca 60-90 minut).
 11. Prcek prospiva a s dedkem uz jsou temer kamaradi [emoji3].
 12. Ostatně už Mr. Vaculík někde psal, že omezení individuální dopravy se nám v budoucnosti nevyhne (i díky EV). A holt nebudeme trajdat tak, jak jsme teď zvyklý.
 13. Dopravu asi zažívá každej, kdo se aspoň občas po Praze pohybuje autem. Situace se dramaticky zhorší ve chvíli, kdy prší. Lidi navíc jezdí jak dementi a to je zase jiná kapitola. Dostat se např. z Černýho Mostu do Chronoshopu je výprava na 90 minut, když je situace zlá. V lepším případě jen 50 minut. A ano, aut je hodně, vím. A ano, je to složitý - sám jsem jen uživatel, takže vím kulový o logistice a dopravním plánování. Nicméně nevidím sebemenší snahu města zrychlit individuální dopravu, nabídnout alternativu, rozumný parkování, okruh, obchvat - cokoliv. Namísto toho je tu jen systematický tažení proti autům, zužování pruhů, budování cyklopruhů, zrušení časově omezenejch vyhrazenejch pruhů. A k tomu samozřejmě nekonečný uzavírky a opravy (chápu, že musí být, jen to plánování) - to všechno dopravu jen brzdí. Pro mě za mě, ať se centrum třeba zavře úplně, jezdím tam max 10x do roka, ale dokud nebudou reálný objízdný trasy, tak všichni ti nebožáci, co potřebujou přes řeku, budou jezdit kudy? Nevim, no... Jinak pražská MHD je úplně OK, člověk se dostane všude a relativně rychle. Auto je jistě z velké části o lenosti, pohodlí a někdy taky z nutnosti (nemyslím kurýry, zásobování nebo taxikáře apod., to je jiná sorta). Na druhou stranu a vzhledem k nákladům na jeho provoz si nemyslím, že každej řidič je automaticky jen líná jebka, která se štítí prostých lidí v MHD, jak se nám snaží noviny, aktivisti a magistrát často podsouvat. No nic .. jsem zvědavej, jak to dopadne. Podle mě to neprojde, ale kdo ví...
×
×
 • Create New...