Jump to content

spacek5

Member_50
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About spacek5

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Olomouc
 • Fanoušek značky
  Značky? Od každé něco. Buď se mi líbí nebo jsou nějak jinak zajímavé... Zejména modely o velikosti od cca 39-43 mm...
 1. Přidávám do seznamu další pochvalu pro tohoto gentlemana. Obchod i komunikace na výtečnou.
 2. Připojuji se ke chvále, mohu jen doporučit. Rychlost zaslání a kvalita balíčku na úrovni.
 3. Za mě též jedna pochvala. Transakce za "pár éček", ale byla to pohoda a rychlovka. Děkuji.
 4. Připojuji se ke chvále tohoto gentlemana. Jako prodávající byl velmi ochotný a jelikož jsme se nemohli setkat osobně, poslal balíček pečlivě zabalený. Rychlost též příkladná. Děkuji!
 5. Pokud je to tak, je na tom EVO lépe nebo má stejnej "firmware"?
 6. Pánové, rád bych se zeptal těch z Vás, kteří vlastnili/vlastní starší verze Aerospace než je EVO, tedy Avantage a starší. Zajímá mě, zda nastavení timeru zůstane zachované na posledním "vstupu". Tedy když jsem při posledním odpočtu měl nastavené tři minuty, abych to při dalším měření nemusel zase nastavovat z nuly (sundat z ruky, vytahovat korunku, naštelovat a zase na ruku...). Strejda vyhledávač mi na to uspokojivou odpověď nedal... Díky!
 7. Připojuji se ke chvále tohoto gentlemana. Obchod na pět hvězdiček, ochota příkladná, rychlost zaslání balíčku jakbysmet. Velmi pečlivě zabaleno, sám bych to nezvládl lépe... :-)
 8. U mě též za 1+ Reálný stav hodinek lepší než v popisu... Děkuji.
 9. Přidám jednu praktickou výhodu užití kinetic pohonu oproti solárům. V oborech, kde se na světlo moc nedostaneš, jnapř. speleologové, atd. Nebo praktičtěji při častém "povinném" nošení pod rukávem z různých důvodů - ať už je to u doktora, který nosí celý den lékařský plášť, nebo v provozech, kde máš něco na způsob kombinézy... Prostě když nelze mít holé ruce (vyhrnutý rukáv), je kinetic pohon vhodnější než solár při zachování většiny "digifunkcí".
 10. Obchod na dálku, komunikace super, balíček pečlivě zabalený. Děkuji.
 11. když nefungují SZ, zastihnete mě na ramon72 na seznamu...

  1. 01axel01

   01axel01

   dej si ho do stranky o mě nebo do podpisu. Tady se to ztratí

    

 12. Přidávám se ke chvále. Rychlá a korektní domluva, balíček (vrtič) byl fakt dobře zabalenej, že přežil i dopravu naší národní poštou... Díky.
 13. Však už tam je - od rána. No tak jsem se o pár let opozdil, no... :-) Ono to tady poctivě projít (a pročíst) je zábava na x let taky.
 14. Mýlíš se. Nesmyslné posty si představuju jinak - smajlikovýkřiky, "vměstnání" jedné věty do pěti postů, dělání ze sebe troubu dotazama, které si můžu vyguuglit, atd. Jen jsem se snažil poukázat na něco, co se mi nelíbí. Zazněly tu pochopitelné argumenty pro i proti a to mi nevadí. A že jsem si tím nahonil posty? Však o tom to tady celé je. Pravidla zdejšího fóra mi nedávají jinou možnost. No a zrovna to bylo v tomto vlákně a ne v jiném. Já to doposud zde považuju za zajímavou diskusi. Klidně mi můžeš mi citovat některý můj post, který Ti přijde nesmyslný. Taky jsem mohl čtyřicetxkrát postnout fotku do vlákna "Co máte dnes na ruce" a bylo by zameteno. Nějakou sebereflexi ale pořád mám. Ale už to neřeším, protože jsem právě "splnil kvalifikační limity".
 15. No abys ještě nedostal přes prsty za to, že ta pravidla znáš, ale obcházíš je... :-)
×
×
 • Create New...