Jump to content

Shakur

Member_50
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

About Shakur

 • Rank
  Pokročilejší začátečník
 • Birthday 02/01/1983

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Prim, Seiko
 1. Nahlížím do vod (nejen) Primu téměř každý den a nic, o čem píšeš a co by vybočovalo ze standartu jinde, nepozoruji. A i kdyby, tak to určitě není důvod, proč bych měl sbírat nebo nesbírat tu nebo onu značku. Stejně tak není důvodem anebo motivací, jak vypadá nabídka v inzerci, a na kolik si cení majitel jeho sežrané pouzdro. Ale třeba mě to taky jednou dostihne, ztratím nervy a pak vyměním Primky za Rolexy a budu relaxovat v poklidných vodách fóra a inzerce věnovaných této značce. Bez sežraných pouzder, nadstřelených cen a padělků.
 2. Zajímavý přístup. Zbavovat se raritních originálů z vlastní sbírky a tím ji devalvovat, protože teď někdo někde prodává fejky. Mimochodem nabízejí se nějaké, které opravdu nejdou rozpoznat od originálu?
 3. Poslední objednávka - luneta za 250 Kč a zatím čekám 6 týdnů bez výsledku. Prý nemají výrobní kapacity, ať už to znamená cokoliv.
 4. Za tuto cenu jedině perfektně zachovalý originál. Ne tyhle kopie. To si je můžeš rovnou poskládat z Parexo dílů sám. Podívej se na Antik-Prim. Origo žlutá Humberta tam jsou minimálně dvoje.
 5. V Aukci se píše: PRIM diplomat po renovaci - nové pouzdro, nový ciferník se zlatym potiskem ručičky původní = Fejk aka polská renovace stejný level jako záhadné Igeny, Myslivce, PS2 z Parexa. Podobně oblíbené jsou jistě mezi kupujícími a původními výrobci i čínské renovace světových značek hojně k vidění např. ve vláknu http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/39567-pro-zasmani-aukro-a-pod/. anebo indické Frankenwatches. Ať to člen nebo nečlen fóra vysvětluje jak chce, průběh aukcí je více než podezřelý. Porušení pravidel Aukra jasné. Tím, že si do textu prodávající napíše, že si něco vyhrazuje, nemění podmínky, které si stanovil porovozovatel aukčního serveru.
 6. @hbbrk3: Sice je to o Igenech, ale podívej se na toto vlákno http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/123019-mo%C5%BEn%C3%A9-zdroje-inspirace-designu/
 7. Iren(ka) hojně využívá CAPS LOCK + smajlíky. Tohle není její "styl"...
 8. Štěpáne, díky za obohacení slovníku o spojení "pusa s mákem" a emotikon XD, který, jak jsem si našel ve wiki, znamená "(týpkovský smajlík)". Hned jsem začal Tvůj text chápat v jiném světle. Zbytek příspěvku nebudu pitvat, aby se náhodou nestalo, že to bude na 6 stránkách. Piss bro'!
 9. Viz tady kolem: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/34326-prim-v-inzerci/page-466&do=findComment&comment=2047029 Jestli tam máš ciferník z černých 2.1 nedokážu takhle říct. Z té fotky, cos tu dal, to vypadá jako vybledlé oranžové 2.2. Mám doma stejné.
 10. V počátcích mého sbírání Primek jsem si myslel, že je to samostatná verze. Pak mi zde bylo řečeno, že jsou to vybledlé oranžové.
 11. Vypadá to, že Číňaň zatím nepobral českou diakritiku - viz. i ta dýnka pár příspěvků zpět...
 12. Myslím, že by bylo fajn, upozornit na rozdíly těchle fejků oproti originálu, aby případně naletělo, co nejmíň lidí. Tady u těchto myslivců se mi zdá, že nad C chybí háček. Takže je to 'CSSR'. V knize "Primky" tam háček (nebo jakousi čárku) docela zřetelně vidím. Jak je to s ciferníkem Igenů? U toho novějšího fejk-ciferníku s protaženým Mkem až dolů, tak jak má být, tady někdo psal, že si rozdíly oproti originálu našel. Kromě precizněji nanesené lumi je to, prosím, co?
×
×
 • Create New...