Jump to content

Jero

Member_50
 • Posts

  101
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Fanoušek značky
  xy

Recent Profile Visitors

748 profile views

Jero's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

 1. Tuším, že kožený futro měly nějaký Aku, dnes už je nemůžu najít. Možná Saltic? Makary bych asi úplně nepotřeboval nepůsobí na mě nijak "jooo, pecka, ty chci", spíš opačně. Ale díky za tip!
 2. Pánové byl by tip na nízké kožené, nebo polokožené trekovky s koženým futrem?? Může být lehce zvýšený kotník. Díky
 3. bedan: nechal sem si dělat návrh realizace a cenovou nabídku od Spower, Solidsun, Innogy a pár dalších. Více méně je to jak přes kopírák a můžeš si maximálně vybrat na čem tě oškubou. Jestli to budou panely, baterky, cena za instalaci...nakonec jsem se rozhodl neřešit, případně časem svépomocí, při dnešním nárůstu cen se mi to jeví jako blbost. Řešení Off-grid nepodporují ani jeden z dodavatelů, nebo podmíněně něčemu. Případně bez nároku na dotaci s tím, že v zimním období to stejně nebude fungovat. Požadavky mimo nabídku nereflektují, jedou si svoje a pokud chceš jinak, odpadá zájem se bavit. Formy financování zaplatit komplet předem a čekat 3 měsíce na realizaci, následně půl roku na dotaci mě jako živnostníka nechávaly stát s otevřenou hubou. Pokud někoho normálního objevíš, budu rád za kontakt.
 4. Spinxxi mohu referovat, že Paul Smith Rose je doma a velmi mile překvapil. Řekl bych, jak jsi psal, za pár korun, velká paráda. Díky za tip
 5. Sphinxxi dík, určitě po tom kouknu, něco podobného jsem měl na mysli. BTW konkrétní věk mi přišel skoro fuk, ono jsou ty náctky na zabití všechny , mám to o fous mladší. Chytla mě pátrací a vzal jsem na zkoušku tohle https://www.fragonard.com/en-int/mademoiselle-amour/mademoiselle-amour-p-1393.htm a ještě pár ptákovin, snad to bude cajk. Paul Smith dostane šanci taky. Můžu dotaz jak drží?
 6. Zdravíčko, potřebuji nějakou příjemnou vůni pro náctiletou slečnu. Nikam se moc nedostanu a jsem úplně bez přehledu. Měl by někdo nějaký ověřený tip? Představa - svěží, ovocně květinová, orientální tón. Voní jí třeba tohle, ale není... https://www.anabis.com/cz/Al-Rehab-Ghala-Al-Bahrain.html
 7. Tak mám pravdu, vtip... On by totiž obyčejnej člověk byl rád i za ten Invermektin, lidskej, ne koňskej, pokud by mu zabral! Že je takovým fofrem tolik "vakcín" a žádnej solidní lék, čím to??
 8. Vtip? A kde, v Praglu? Kromě telefonu se s tebou nikdo nebaví. A i ten ti málokde zvednou. Dva roky nikdo nevytvořil léčebný plán, který by platil, fungoval a aplikoval se v praxi. Spousta lidí by nebyla na přístrojích, kdyby nejeli doraz, kdyby měli smysluplnou terapii a oporu daleko dřív, než se začnou dusit.
 9. Mě by zajímalo kdo očkovanému či neočkovanému co skončí s pozitivním testem a teplotou nabídne smysluplný terapeutický přístup?? Dokud člověk nechrčí a není na odvoz rychlou nikoho nezajímá!
 10. On ví co chce...fackovat lidi, co mají jiný názor, než on.
 11. https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/vakciny-ucinnost-dva-mesice-covid-treti-davka-meses-janssen.A211115_091031_domaci_dape
 12. Onko-gynekologický kongres?
 13. Píšou od 30 měsíčně. Takže směrem nahoru. Kilo hrubasa. BTW uričtě ne každej. Detaily jsem neřešil, nejsem svářeč a nezajímalo mě to.
×
×
 • Create New...