Jump to content

milomac

Member_50
 • Posts

  934
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Plzeň jih
 • Fanoušek značky
  TAG Heuer, Ball, Eterna

Recent Profile Visitors

5,494 profile views

milomac's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Nádhera, tohle hned navodí chuť na pivo! Teda půjdu jen do ledničky pro Prazdroj . Dneska jsem na Krimi Plzeň objevil tuhle tragickou nehodu, jak píšou, tedy pro pivaře - "zahynulo několik palet piva"...
 2. Vědec sdílel místo fotky hvězdy kolečko klobásy, nachytal tisíce lidí - Novinky.cz Foto hvězdy Proxima Centauri a nebo plátku klobásy ?
 3. I na Krimi Plzeň píšou, že ten náklaďák jel směrem na Rozvadov, tak ta audina musela jet směrem na Plzeň.
 4. Fotka ze včera, na ruce furt....
 5. Hezky napsáno , úplně si to dovedu představit a napadlo mě v souvislosti s prvním obrázkem, když jedeš na blint, tak můžeš dojet a najednou zátaras - závora, ale to jsou už asi soukromé pozemky ...
 6. Díky, nějakou dobu mi rozhodování trvalo, co vybrat a nakonec jsem rád, že mám zrovna tyhle carrery. Focení mi moc nejde a když mi napadne je vyfotit, dopadne to jak na obrázku .
 7. Velmi pěkně pane, užívej a někdy zas přijeď do našich končin, třeba na Žákavu, ať si je můžu v klidu prohlédnout .
 8. Díky, taky proto jsem jsem jim nakonec dal přednost před 41 mm verzí aquaracerů. Někomu tyhle carrery přijdou jako fádní nebo nezajímavé hodinky, ale mně plně vyhovují a jako celku včetně tahu a spony jim nemám co vytknout.
 9. Díky, kdybych si hned zkusil něco najít o jeho hodinkách.... pak jsem našel tohle: Liev Schreiber Kolekce hodinek | Watch Club od SwissWatchExpo
 10. Copak si vzal na ruku Liev Schreiber do Varů, nejspíš Rolex. Jinak jsem našel, že nosí i IWC, Cartier a v oblibě má Omegy
 11. Tak tohle by se mi taky líbilo . Jinak dědek je parádní, já měl od mala díky bráchovi, který mě bral na Velkou cenu Prachovských skal v Jičíně, vztah k autosportu a tak jsem v r. 1984 obdivoval tyhle Jaguary týmu Toma Walkinshawa na ME cesťáků v Brně.
 12. To máš asi pravdu, třeba u toho světle modrého "poláka" ten lak je nádherný. Tohle byla patnáctistovka - v r. 1982 jsem takovou kupoval v bazaru v Praze Libni, bylo to moje první auto a zažil jsem s ním dobré i špatné - dokud jezdilo, tak jezdilo jako bejk, ale když se něco podělalo, tak na to sehnat díly byl velký problém (třeba prachovky k brzdám apod. ).
 13. Dneska jsem se byl podívat na srazu veteránů v Chodovaru (Chodová Planá). Aut i motorek se sjelo požehnaně, asi doposud nejvíc, co jsem zaslechl. Je to nádhera, když stroje staré několik desítek let vypadají jako když sjedou z výrobní linky, poklona a díky všem majitelům, kteří se zasloužili o renovaci takové techniky a že ji umožňují vidět. Asi vás tu několik také je. Dovolím si zde přidat pár obrázků, co mně z toho množství tak nejvíc padlo do oka a nejspíš jsem ty nej skvosty vynechal nebo minul, nejsem zas takový znalec .
×
×
 • Create New...