Jump to content

korbos

Member_50
 • Posts

  118
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

634 profile views

korbos's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

 1. Ahoj, osobně jsem použil https://ockovani.opendatalab.cz/mista. Můžeš si tam vyhledat očkovací místa a po rozkliknutí detailu daného místa je tam záložka "stav vakcín". Podle toho můžeš najít to, co hledáš.
 2. Kvůli C19 jsem začal toužit po trochu lepším hudebním zážitku a nakonec jsem objednal HIFIMAN Sundara. Amp/DAC jsem bral podle toho, co bylo skladem - do budoucna asi budu rozšiřovat o Schiit stack, případně zvažuji na cesty/gauč iFi Hip-DAC. Hudebně jsem zatím nadšen - poslouchám vše možné, nejvíce melodické soundtracky. Občas vytáhnu Shure SE215, ale jinak dlouhé roky (období temna) jsem používal výhradně Airpody. Největším zklamáním pro mě byly Bang & Olufsen Beoplay H95, které jsem vrátil. Za ty peníze jsem čekal větší "wow" efekt. Tak teď ještě začít hledat nějaké repro :). Zde jsem vyzkoušel velké Homepody ve stereu a mělo to něco do sebe mít hudbu v prostoru a ne na uších. Nakonec jsem je vrátil, jelikož v aktuálním prostoru mi rozdrnčely i skleničky v kuchyni.
 3. S přítelkyní sbíráme již delší dobu. Díky C19 jsem nově našel zálibu ve stavění Technic stavebnic a případně i ve stavbě alternativních modelů pomocí návodů na rebrickable. To, co není vidět postavené, je rozloženo v pořadačích pro snadné nalezení potřebného dílu.
 4. Ahoj všem, po delší době jsem našel svou airsoft výbavu a rozhodl jsem se většinu prodat. Jde primárně o AČR tématiku, ze zbraní je tam plynová Beretta M9 a elektrický AUG Steyr A2. Třeba to někomu ještě udělá radost. Fotky jsou nahrané na dropboxu https://www.dropbox.com/sh/0zfyq0qqar542hy/AACdWW66tRFCgx7CDSVHx610a?dl=0 Mám na to dva inzeráty mimo, takže se na ně odkáži. Pro členy chronomagu 10% sleva. https://sport.bazos.cz/inzerat/128178562/airsoft-a-vojenske-vybaveni-12.php https://sport.bazos.cz/inzerat/128178564/airsoft-a-vojenske-vybaveni-22.php Preferuji předání v Praze, po okolí klidně zajedu. Pokud byste někdo chtěl více informací a fotek, tak dejte vědět, rád popíšu/nafotím. Díky, Karel
 5. Dneska na letu Londýn->Praha jsem zahlédl pravděpodobně A. Lange & Söhne. Trochu to vypadalo, jako by je právě koupil. Nejspíš to nebyl Brit, jelikož si četl průvodce o Londýně.
 6. Dnes jsem měl možnost vyzkoušet Harrods edici BB58. V reálu ta zelená není vůbec výrazná. Jinak čekačka prý 12 měsíců.
 7. Partnerská konference v Londýně - celkem nuda až na jedny Daytony.
 8. Sice obchod nehodinkového charakteru, ale vše super. Rychlá domluva, perfektně zabaleno. Doporučuji a díky
 9. Na kůži, když máme ten podzim
 10. YouTube - Will Smith v rozhovoru s MKBHD. Netuším však, co má na ruce.
 11. Jedna z kina Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
 • Create New...