Jump to content

Hasňa

Member_50
 • Posts

  13,607
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Hasňa

 1. Na mě už trochu moc silná.
 2. Alphabet tam má více titulů, který ne ten pravý?
 3. Takove tituly se asi nedají běžně nakupovat v českém e-broker prostředí, že? To bude asi složitější cesta, než koupit přes Fio trochu ČEZu.
 4. Komplet, nebo jenom za spotřebovanou silovou elektřinu?
 5. Obtloustlý, proplešlý, starší pán, nesměju se pochopitelně.., má opět pravdu.
 6. S tím nemá nikdo problém, ale u toho to má skončit. Jenže většinou se začne moralizovat, mazat, pokrytecky čechrat pérka. Kofola a Andrzej to řekli přesně. Humor je survival strategy a jeho svoboda je nedotknutelná.
 7. Souhlasím jednoznačně s Tomem. V nejnovějším svém speciálu SuperNature na Netflixu, mimochodem podle mě úplně skvělý, už jsem si ho střihnul dvakrát, to obsáhle vysvětluje Gervais. Humor nemá mít limity. Každý se zasměje jindy a urazí se jen ten kdo nechápe princip ironického vtipu. A ano, někdy to jde na samou hranici ale to je už poslání komiků a humoristů, aby tu hranici svobodně mohli hledat a posouvat a tím, slovy klasika, aby nastavovali zrcadlo. A tady o tom mluví taky: https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-10827999/Ricky-Gervais-jokes-Netflix-special-SuperNature-getting-delayed-coronavirus-pandemic.html 'And I think people get offended when they mistake the subject of a joke with the actual target, and smart people know you can deal with anything, particularly when dealing with something like irony.' Ale jinak samozřejmě respektuji Bertovo přání.
 8. Kdyby měly solár a rádio, tak objednám hned.
 9. Má někdo na ruce Garmin Approach S62? Nebo raději Fénix 7? Btw. obnovil jsem po norské mezihře členství ČGF, dal si první turnaj a jsem zase v aktivním módu. Doma jsem v Ropici, ale rád dojedu v rámci celého MSK kdyby si někdo chtěl zahrát a zrovna neměl s kým. Zn.: Na fairwayích moc nepřekážím. [emoji16]
 10. Obě kombinace super. Ten řemen bych asi taky uživil. Kdy mi prodáš ty modré, konečně? [emoji846]
 11. A Dalimil Klapka alias Colombo.
×
×
 • Create New...