Jump to content

Hasňa

Member_50
 • Posts

  13,382
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Hasňa

 1. V těch 12 jsem myslím měl predni kotouče a desky; aftermarket. Sami mi je v autorizáku nabídli, když jsem nad cenou origo protivil oči.
 2. Tož to je skutečně legendární sestava. Ten zesák je vytlučený z bídy bolševické součáskové základny, ale z té vytáhnul maximum. Ta kvalita zvuku by dnes neobstála, ale to nic nemění na tom, že tohle je skutečná legenda. Teda v Česku pochopitelně. AUdio RAcionálně, bravo! Ten ohnutý hřebík je slavný sám o sobě.
 3. Tak to pak jo. Ten manuál v dvoulitru by mohl být fajn. Nevěděl jsem, že se to dělalo. Když jsem sháněl já, tak byly jenom v automatu. Což mě by třeba nevadilo, ale to co máme byla dobrá koupě, tak jsem to vzal.
 4. V tom případě bych hledal jinde. "Kdekoliv" stejně jezdit nemůžeš a čtyřkolka a vysoká světlost jsou jediné dvě věci, ve kterých XV vyniká a ční daleko nad konkurencí. Pro mě byly tyto dva faktory, vzhledem k tomu, že je to primárně pro ženu a k tomu kde bydlíme a jak tu bojujeme někdy se sněhem, zásadní. Ale pokud tomu tak není, tak jinde bude lépe. Ve všech ostatních faktorech je XV spíše podprůměrné. Snad ještě jízda po rozbitých cestách je dobrá, má to velké gumy a dobrý podvozek. A zatím se to nekazí, ale má to jenom 70k km. Jinak ale bude ve všem ostatním asi lepší nějaký Němec.
 5. Dvoulitr se s manuálem myslím nedělal. Jenom CVT a bez redukce. Jezdím do autorizáku a točí se to kolem desítky, ale už jsem platil i dvanáct.
 6. Nepleteš. Stále mám. Nebo spíše moje žena. Máme 1,6 v manuálu, je to dost slabé, ale zatím spolehlivé auto. Schopnosti v hlubokém sněhu jsou neskutečné, v zimě jsem s tím vytáhnul na redukci i dodávku DHL z příkopu u našeho domu, kam sklouzla. Na dálnici to dost žere, vzhledem k výkonu a objemu. Na transkontinentální přesuny to není. Kolem komína u nás v horách výborné. Servis není levný. Ale pro náš účel je to vhodné přibližovadlo. Poslední úsek je do kopce a v zimě to bez čtyřkolky nejde a nemusím odhazovat posledních 80 metrů naší cesty k baráku. Nikdy. I když napadlo přes dvacet čísel za noc. Ráno to dvakrát projedu tam a zpátky a může zase padat. Když jsem byl ještě v Norsku, tak tohle bylo řešení. Žena sníh neodháže a s dvěma dětma měla dost jiných starostí. Tak jsem koupil tohle a bylo po starostech. A má super barvu desert khaki.
 7. Jo, to skutečně celkem pobavilo.
 8. Super, dík. [emoji106] Sousedy nemám žádné, takže asi bude stačit ten levnější.
 9. Čekám od toho bezproblémové připojení k webu. Ani mě nenapadá, co bych od toho mohl očekávat dalšího. Vůbec se těchhle věcech nevyznám.
 10. Navážu, musím koupit do baráku mesh se třema krabičkama, nahoře dole a garáž s venkem. Všude je rozvod kabelama, takže krabičky připojím na kabel. Lze dnes doporučit nějaký dobře fungující plug and play produkt?
 11. No, já myslím, že bychom všichni měli být rádi, že žena nechytala jednu na uklidnění... Ale bylo to očividně těsně.
 12. Parádní drožka. I ty kola se mi líbí.
 13. Kamarádka, ORL, ale slouží na kovidáriu, btw. stejně jako třeba psychiatři, protože už není kde brát, mi dneska řekla poměr očkovaných a neočkovaných s Covidem v přímém ohrožení života v nemocnici na Fifejdách v Ostravě. Celkem jednoduchá statistika. Ani jeden očkovaný. Věkově, fyzicky, zdravotně, pohlavně, vyznáním i politickým přesvědčením pak kompletní spektrum. Od mladých pravicových sportovců kolem třiceti až po staré bolševické nesportovce. Tady není třeba složitá statistická analýza. Tož tak mých pět centů.
 14. Koncert Slávka Janouška. 14 diváků, de facto soukromá performance. Bylo to kulervoucí.
 15. Onu kvalitu, po které se dnes tolik volá.
 16. Ty vole, to byly časy. Salám a Ypouš mi tu celkem chybí.
×
×
 • Create New...