Jump to content

Hasňa

Member_50
 • Content Count

  12,778
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

About Hasňa

 • Rank
  Better Starts Now - CITIZEN

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

20,858 profile views
 1. Mám už asi 15 let Narex. Použil jsem ji minimálně pětkrát a pořád šlape, jak hodinky.
 2. Aha. Tak s tím zkušenost nemám. Ale něco štrumu to asi sežere.
 3. První rok bývá větší, než si to sedne. Vysychá to, je třeba si vychytat regulaci, aby to někde zbytečně netopilo a taky upravit životní styl na nový dům. Mě to jde už tři roky pořád mírně dolů. Tam mě něco napadne, tam uberu, tam doladím hlavice podlahovky, aby to všude jelo tak akorát. Ono si to sedne. V podlaze máš rošty, nebo vodu?
 4. Na tom něco je. Čest světlým výjimkám. Ale nelye počítat s uhlím. To, v případě garáže a made in Europe stoji přes kilo jen rámová sada. Takže já u sebe to vidím na nové HT od RB, CR. Garáž za pade v XT, made in severní Morava, nová generace, moderní geometrie, vnitřní vedení, barva podle mě. Není co řešit.
 5. Garážový kompozit, který není levná Čína je vzácný a hodně drahý.
 6. Nový Bandit? Vic garážově už to snad ani nejde. A vypadá parádně. Santa není žádná poctívá garážovka, to je normální korporát.
 7. Kouknu doma, ale je to dost tenké a není to moc odolná guma. Je to taková nějaká pěna. Na tohle použití bych hledal dále, bude to zklamání. Na golf bych ho doporučil kdykoliv, ale mimo hřiště, v náklonu, jenom po dvou, to nebude fungovat. I ta rukojeť, plastové úchyty, krabičky, blbosti, bude Tě to štvát.
 8. Teprve teď jsem si přečetl tvůj první příspěvek. [emoji846] Aha. Tak na to bych ten Clicgear asi nedoporučil. Je robustní, ale dost těžký a na outdoor aktivity budou jiná kola asi vhodnější. Clicgear je promyšlený a výborný na to, na co byl vymyšlený a k čemu je určený, ale myslím, že jako univerzální vuzek na túry po lese to nebude vhodné. Jeho svět je hustý pažit golfového hřiště.
 9. Mám ho už asi šest roku, nebo kolik, už nevím, a kola drží. Jsem právě rád, že je nemusím foukat. Zásadní argument, kromě zkušeností kolegy, ovšem pro mě byl, že se jedním pohybem složí do mini objemu.
×
×
 • Create New...