Jump to content

Koba

Members
 • Posts

  43
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

515 profile views

Koba's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

 1. Koba

  Monta

  Nejsou jediné... Já kupoval základní model Triumph, protože mě nejvíc bavila jednoduchost. Já jsem zatím se zpracováním velmi spokojený, ale koukal jsem tady v prodejním vlákně, že tvoje Monty už jdou z domu?
 2. Co se týče těch tudoru, tady bych možná u té velikosti změnil názor, vzhledem k mému malému zápěstí bych hecnul i 34mm. Nomos mrknu ještě díky za tip
 3. Tagy jsou 41 too big for me. Co se týče tahu - mikroregulace je pro mě novinka respektive nikdy jsem to ani neřešil, takže je to pro mě spíš malý bonus. Zatím co se týče výběru, GS SBGX261 quarz, Rado Golden Horse, Oris Aquis, Longiny zatím jen na oko, z Tudorů bych přece jenom možná vzal nějaký princátka, jak jsem tady trošku odbouchl pana Caymana.
 4. Ty nové longiny taky nejsou špatný, naštěstí v těch 40 mm jim nezmrvili tu datumovku jako u jejich bratrů ve 42 mm
 5. Ano, příznávám, ty Rada jsou opravdu pěkné ale přece jenom když už, tak bych šel do těchto koníků, 80 rezerva a na tomhle slušivým tahu se svýma 37mm ideální. Prosím Vás, někde jsem tu dřív četl k čemu sloužila ta kotvička - už jsem zapomněl, vysvětlí mi někdo? Respektive teď jsem pochopil, že už je to jen nějakej for fun prvek bez funkce nebo se pletu?
 6. K těm omegám mi ten quartz nějak nejde, tady v tom případě určitě ne.
 7. Díky za tipy, cena 65k je opravdu stropní, takže přes ni nepůjdu, to samé se týká velikosti, když už půjdu do hodinek pro mě za takové peníze, upřednostil bych i vyhovující velikost na mé zapěstí, jak jsem psal na začátku vlákna strop 40mm ideálně 39 nebo menší), U těch quarztů mám dojem, že GS jsou na tom lépe. U béček se mi moc nelíbí ta luneta.
 8. Ještě odkaz https://www.tovys.cz/panske-hodinky-ball-roadmaster-nm9030b-sc-bk-p-205109/, ty potáky super, ale mají snad ještě větší pouzdro než Oris (tloušťku)
 9. Jak tu někdo nastřelil ty Bally, tak jsem si projel ještě eshop a našel jsem pár kousků, které zaujalo mé mlsné oko. Všechno do 40 mm.
 10. Tak ty vypadají super, kdybych pořídil něco levnějšího možná se i ozvu a vzal bych i tyto, ale mám nějaký budget, když teď něco seberu sníží se tak nabídka mého výběru. Musím počkat na otevření Koscomu a skoro všechny jmenované modely tam mají a půjdu poslušně zkoušet.
 11. U těch Oris jsem psal na začátku toho vlákna, mají moc masivní pouzdro, vážit o 10-15kg víc vezmu si je
 12. Od značky Rado mě padly do oka spíše tyhle koníci, ještě v modré a černé barvě ciferníku. Ještě 80h rezervy
 13. Být to bez těch římských tak mi docela sedí
 14. Už mám tyhle starý homage Bulovy, tak nevim jestli chci pořizovat dalšího bratrskýho kyklopa, když koukám na to porovnání těch Tudorů. furt přemýšlím na tou palcátovou ručičkou...
 15. Ajajaj no vidíš to 43, jsem si nevšiml, myslel jsem si že je to upravený model těch 556, ty longines jsou asi na mě moc přeplácaný, a chronograph úplně nehledám teď - libí se mi jinak panda chrona od značek Hamilton, Heuer. Co se týče výběru tak BB36 - jsou teda hodně na stropu mýho budgetu ( což je pochopitelný, jen to chci konstatova), vzhledově jsou však krásně čisté to se mi moc libí a ten tah vypadá super, ty sinny jako univerzály mají taky něco do sebe (to bych si koupil ještě jedny hodinky k nim) + se mi stále libí quartzový GS, počkám než se otevře Koscom a půjdu si je vyzkoušet to si myslím, že utvrdí moje rozhodnutí, ale dnes jsem četl, že chtějí opět prodlužovat lockdown, takže převlékacích kabinek se asi nedočkám. Avšak stále jsem otevřen nabídkám.
×
×
 • Create New...