Jump to content

DeeKey

Member_50
 • Content Count

  97
 • Joined

About DeeKey

 • Rank
  Pokročilejší začátečník
 • Birthday 12/01/1991

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Omega

Recent Profile Visitors

790 profile views
 1. Tak, 1450 mám objednán, snad to půjde rychle jako minule. Nezapomeňte zadat -10 % kupon "WISDEAL"
 2. Zkusím up. Hatchbacky prosím ne, naftu také ne.
 3. Moony jsou na seřízení, tak celý týden igeny. Vůbec nejdou špatné, jen je neumím tak hezky vyfotit, jako kolega.
 4. Zdravím, Než začnu prohlížet “prověřené bazary”, poptám tady. Občas tu bývají solidní nabídky. Sháním auto, značku neřeším, kosmetický stav také ne (parkuju na ulici...). Velikostně něco mezi hatchbeckem a kombíkem, 5 dveří, primárně benzín, alespoň 70 kW, ročník 2010 a výše. Rozpočet 250 000 Kč. Díky D.
 5. Po skoro dvou letech denního nošení můžu říct, že hesalit poškrábe i zavanutí větru. Nicméně, jedná se o slabé vlásečnice, které se objeví jen pod žárovkou a správným úhlem. Zpočátku jsem každý víkend leštil, časem jsem to vzdal a teď se mi zdá, že s každým škrábancem na pouzdře i hesalitu mám ty hodinky více raději a řekl bych, že jisté známky používání těm hodinkám jen svědčí. Safír bych nechtěl. D.
 6. DeeKey

  B-Uhr

  Zdravím, rád bych je zase zkusil. Nezáleží, zda A nebo B, velikost, ani značka. Jediná podmínka je centrální sekundovka. Díky D.
 7. Nemáte někdo na prodej? První generace. D.
 8. @Fade Na to je jednoduchý lék - vem si oba. Za ty prachy nemají konkurenci a v porování s cenou originálu si jich můžeš koupit šest půlek. Pár dalších fotek kdyžtak dohodím zítra za lepšího světla.
 9. @Fade já jsem spokojený, postačí, když řeknu, že už jsem jej týden nesundal, přičemž měnín řemeny denně. Zpracování výborné, vše lícuje, je lehký, hlavně má 5 možností mikroregulace a koncovky uměle nepřídávají L2L. Nevýhoda může být právě ta váha. Těm, kdo mají raději volný tah, můžou hodinky dost pochodovat kolem zápěstí. Dále leštěné okraje budou hned poškrábané, ale zase hezky navazují na leštěné pouzdro hodinek. Celo-broušená varianta mi přišela nudná. Těď je tam sleva 10 %, neváhal bych. USPS už dodává během cca 14 dní. Jen bacha, čapli mi jej celníci a musel jsem platit D
 10. Úspěšný start do nového týdne
 11. Omegácký krokodýl pro chudé od pana Frýdla. Mohu jen doporučit.
 12. Trochu to také obměním. Čekání na doktora - ještě že nemám Moony abych neměřil promrhaný čas.
×
×
 • Create New...