Jump to content

Dali

Member_50
 • Posts

  1,860
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About Dali

 • Birthday 06/27/2005

Profile Information

 • Pohlaví
  Neuvedeno
 • Fanoušek značky
  Jeep, IWC, JLC,

Recent Profile Visitors

13,372 profile views

Dali's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Opustil nás kámoš , necelých 11 let. Rakovina, šlo to rychle. Smutek strašnej.
 2. Mám už asi 4 nebo 5 let Husqvarnu 430x a naprostá spokojenost. Přes mobil nastavím výšku sečení a časový plán. GPS ukazuje kde jezdí, a když se někde zarazí tak pošle SMS ( máme psa a občas něco tahá na trávník). Na podzim odvezou, vyčistí, promažou, uskladní, odmontují stanici, na jaře zase přivezou. Seká asi 1200 - 1400 m2 trávy. Celý rok se jí nevšimnu, trávník krásně posekaný, náklady prakticky nic. Jenom 2x za sezonu vyměním nože - práce na 3 min. Dřív jsem měl taktůrky - benzín, kravál, servis, kam s trávou, když jsem neměl čas nebo blbý počasí tak tráva přerostla.
 3. Krása a nádhera. Myslel jsem, že turbo už jsi prodal?
 4. Lovecký nebrat, pak je hledat někde po lese, když utečou za zajícem. Bígl je vyloženě debil. Doporučuju Border kolii, chytrej a snadno vycvičitelnej pes. Na dlouhý procházky a kolo ideální. Má rád společnost, takže radši doma než na zahradě.
 5. Tomu nerozumím, je to normální buran. To je jako koupit Špálu a psát si na něj poznámky aby nezapomněl. Neříkám, že by je neměl nosit, ale tohle ignoratství a nevážení si práce jiných lidí.
 6. Ahoj, mám. Asi 2 měsíce jsem ho nosil, ale v létě mi překážel. Nemá klip na kapsu a je těžší. Teď v bundě by to šlo. Jinak nůž parádní, moc se mi líbí. Je to něco jiného než zavírák 1000x jinak.
 7. Manželka někde četla, že ptáky je třeba kmit celý rok, nejen přes zimu. Takže nám kolem baráku asi brzo budou běhat desetikilový veverky.
 8. Frajerky s červenýma kloboukama a s bílejma sukničkama.
×
×
 • Create New...