Jump to content

Dali

Member_50
 • Content Count

  1,838
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About Dali

 • Rank
  Megazávislák
 • Birthday 06/27/2005

Profile Information

 • Pohlaví
  Neuvedeno
 • Fanoušek značky
  Jeep, IWC, JLC,

Recent Profile Visitors

12,930 profile views
 1. Trochu jsem se nudil na zelňáky nahodil čínskej shark mesh.
 2. Moje hračka na letních terénních 37" kolečkách.
 3. Nádherný stroje, jenom ty brašny to trochu kazí.
 4. fakt se na ně pěkně kouká, tak něco nafoť i na ruce.
 5. Ahoj, pěkný, tak se trochu rozepiš, jaké úpravy ( podvozek, kola, nárazníky, jaký motor atd.) a kdo to dělal.
 6. Vůle svisle nic, do stran ani ne desetina milimetru. Zpracování naprosto přesný. Nedalo mi to a už jsem ho rozebral. Stačí povolit jeden šroubek a krásně jde rozebrat a vyčistit.
 7. Gravitační nůž, čepel 9 cm. držátko 11cm. Úžasný zvuk při otevírání a zavírání. Danny-kmz / Gravitační nože (fler.cz) Ukázka - gravitační nůž od Bohdana Chalupného - YouTube
 8. K historickýmu gravitačnímu němčourovi jsem pořídil novou hračku. Je parádní moc mě baví.
 9. Ano Klínovec. Když mě někdo poprosí, tak nemám srdce ho poslat do háje. Nevyhledávám to, ale když nejdeme na skialpy, tak se vozíme nahoru na Klínovec autem. Nahoře na Klínovci dost často zapadne někdo, kdo má víc sebevědomí než odhadu schopností auta. Ostatně je to otázka pár minut. Zapřáhnout lano a trochu zabrat. Jenom mě překvapuje jak někteří borci si vyjedou na hory. Přední náhon, bez řetězů, lopaty, alespoň, že většinou mají lano. Na nohou tenisky a kotníčkový ponožky a tepláčky nad kotníky.
 10. Dneska zachráněný 2 audiny a 1 Toy LC. Nějací borci před dvěma lety sjížděli černou sjezdovku myslím pažoutem. Auto je pořád v lese pod sjezdovkou.
 11. Před lety dělali i verzi s vteřinovkou, automat bez datumky. Tahle dokonalá verze se už nedá sehnat. Nádherné byly v bílém zlatě s ciferníkem slonová kost.
 12. To mně moc mrzí, to je úplně neuvěřitelný o takových problémech jsem ještě neslyšel u žádného auta. Pokud budeš dál o Wrangleru uvažovat tak pentastar je jistota. Můj JKU je bez problémů. Rozhodně ti rozumím, že to auto máš rád. Je to můj miláček. Před zimou dostal novou silnější přední nápravu a kola 35". Je téměř jistý, že až doslouží, budu chtít zase Wranglera. Přes noc napadlo víc než 20 cm sněhu. Zachránil jsem VW trasportera co i sednul na břicho a Q7 co si myslel, že projede stejnou závěj jako Wragler.
 13. Skvělý auto, před lety jsme ho měli. Motor 2,7 D 5 válec mercedes. Na hory nemělo chybu.
×
×
 • Create New...