Jump to content

Dali

Member_50
 • Content Count

  1,828
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About Dali

 • Rank
  Megazávislák
 • Birthday 06/27/2005

Profile Information

 • Pohlaví
  Neuvedeno
 • Fanoušek značky
  Jeep, IWC, JLC,

Recent Profile Visitors

12,855 profile views
 1. Případná výměna za něco : hodinky, nůž, pero ...
 2. Ano Klínovec. Když mě někdo poprosí, tak nemám srdce ho poslat do háje. Nevyhledávám to, ale když nejdeme na skialpy, tak se vozíme nahoru na Klínovec autem. Nahoře na Klínovci dost často zapadne někdo, kdo má víc sebevědomí než odhadu schopností auta. Ostatně je to otázka pár minut. Zapřáhnout lano a trochu zabrat. Jenom mě překvapuje jak někteří borci si vyjedou na hory. Přední náhon, bez řetězů, lopaty, alespoň, že většinou mají lano. Na nohou tenisky a kotníčkový ponožky a tepláčky nad kotníky.
 3. Dneska zachráněný 2 audiny a 1 Toy LC. Nějací borci před dvěma lety sjížděli černou sjezdovku myslím pažoutem. Auto je pořád v lese pod sjezdovkou.
 4. Před lety dělali i verzi s vteřinovkou, automat bez datumky. Tahle dokonalá verze se už nedá sehnat. Nádherné byly v bílém zlatě s ciferníkem slonová kost.
 5. To mně moc mrzí, to je úplně neuvěřitelný o takových problémech jsem ještě neslyšel u žádného auta. Pokud budeš dál o Wrangleru uvažovat tak pentastar je jistota. Můj JKU je bez problémů. Rozhodně ti rozumím, že to auto máš rád. Je to můj miláček. Před zimou dostal novou silnější přední nápravu a kola 35". Je téměř jistý, že až doslouží, budu chtít zase Wranglera. Přes noc napadlo víc než 20 cm sněhu. Zachránil jsem VW trasportera co i sednul na břicho a Q7 co si myslel, že projede stejnou závěj jako Wragler.
 6. Skvělý auto, před lety jsme ho měli. Motor 2,7 D 5 válec mercedes. Na hory nemělo chybu.
 7. Ahoj, potřebuju poradit. Chodím často se psem na skialpech. Každou chvíli (1 - 2 km) začne kulhat a musím vydrolit přimrzlý sníh zespodu na packách. Máte zkušenosti s nějakými psími botičkami, něco kvalitního třeba co používají musheři.
 8. Otevření lanovek se blíží. Lyže na každý terén se hodí.
 9. Pěkný, gratulace. S toule značkou by mohl lítat klidně každý měsíc.
 10. Na lyžích jsem si to občas dělal sám podle sněhu. Ale většinou se stejně jezdí na umělým ( takže led) a tam stačí min struktura. Poslední roky už to neřeším vůbec na ty masters ( dědkovský ) a hobby závody je to fuk. Tak se ozvi až budete na Klínovci. Rád se podívám jak vám to jde.
 11. Ahoj, děláš si strukturu sám válečkama? Já pořád skialpy. Je to dřina, ale už jsem si zvykl. Lepší než nic.
 12. Barvu na dosedací ploše sundat, divím se, že to nalakoval. A rovnou něco udělej st tou mřížkou chladiče není to moc hezký, mimochodem žádný eMko to nemá a už jsem to viděl i na oktávce.
×
×
 • Create New...