Jump to content

Zmrzlinar

Member_50
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

About Zmrzlinar

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

418 profile views
 1. Rozhodl jsem se, že budu Conquesty nosit i v létě na střídačku k mým "na lítačku" Seiko SNZN. Každopádně s tahem by to bylo ve vedrech utrpění, takže jsem se rozhodl shodit tah a nahodit své oblíbené tenounké nato (https://www.clockworksynergy.com/shop/nato-straps/classic-nato-watch-bands/black-tan-navy-blue-red-classic-nato-bands/). Šlo tam ztuha a tak jsem se jal prověřovat internety a zjistil jsem, že mé Conquesty nemají lug with 20 mm, jak jsem se domníval, ale 19 mm . Nosit to půjde, ale není to ono Dovolená se blíží, tak prosím o vaše tipy, kde koupit kvalitní a lehké 19 mm dvoudílné nato. Nechci čínu nebo ty tlusté neohebné jako je to https://www.amazon.co.uk/SIFEIRUI-Quick-Release-Watch-Premium/dp/B07JGMH99R/
 2. Že já sem furt lezu. Ty 556ky mi chybí víc a víc. Ale měl jsem holt smůlu na kus a trápení kvůli špatnému natahování převažovalo.
 3. Hele sice uložené mám, ale jsem rozhodnutý fieldy teď nekupovat. Takže bez odpovědi. Ty jsou pěkné. Připomínají mi dost Sinn 556.
 4. Ještě dodatečně díky za tipy. Nakonec jsem se z fieldů vyspal. Ty nejhezčí kousky ale uložené v záložkách furt mám...
 5. Dopolední procházka s mými oblíbenými modráky.
 6. Zmrzlinar

  SEIKO 5

  Že je WR100 ok na plávání uvádějí i všichni výrobci. Jsou tu střelci, co se s tím i potápěli. Tam bych to ale už sám neriskoval, byť věřím, že to většinou v pohodě dopadlo.
 7. Už je společenský přijatelné (= často k vidění) nosit na ruce ty směšné plastové krabičky i ke košili a do divadla, tak nevím. Ve svém okolí pozoruju za poslední roky ústup od klasických hodinek směrem Apple watch nebo nějakým čínským plastovým smart mr*kám, případně lidi, co klasické analogové hodiny nosili, je přestávají nosit. Protože čas mají přece na mobilu nebo na počítači před sebou celý den.
 8. Nové Seiko 5 aka 5KX určitě kupovat osobně a důkladně prohlédnout. I v tom Koscomu má půlka křivé armováky. Ale vypadají moc pěkně. Sám jsem o nich celý podzim přemýšlel. A jinak WR 100m je fakt úplně v pohodě i v moři.
 9. To je blbost. WR100 je na plavání úplně v pohodě. Osobně ozkoušeno.
 10. Mně u těch Orisů zaráží WR 100m. Jako u Seiko pětek s diver designem ok, ale v týhle cenový hladině..? Jinak designově jsou skvělé.
 11. #upopularopinion Mně taky nic neříkají, tím spíš za ty prachy. Mně tam hrozně vadí ten řez černé barvy na kraji cifru protínající indexy. Já vím, "kytara", ale kdyby nechali celý cifr červený, bylo by to lepší. A hlavně May nosil Seika quartzky na tahu ne?
 12. Dnešní výlet s novými SNZH55
 13. Díky za pochvalu! Jestli máš nějaké fotky se SNZH na kůži, sem s nimi! Hledám trochu inspiraci. Do Veneta už se mi moc nechce.
 14. A pak že Billa pokladní pořádně neplatí.
×
×
 • Create New...