Jump to content

Zmrzlinar

Member_50
 • Posts

  245
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

914 profile views

Zmrzlinar's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Ja mel Conquesty 39 a vzdy mi prisly subjektivne vetsi nez jine hodinky tohoto prumeru, takze potrvzuju nazory vyse.
 2. Přezout na letní a letní dovolená na Slovensku může začít!
 3. Pěkné hodinky a moc sluší. Vidět na dámské ruce něco jiného než tu mr*ku Apple watch je fajn.
 4. Ještě jedna z nedávného výletu na Maltu. Paratrooper od ChNS za těch pár korun super a samozřejmě jsme se spolu i vykoupali
 5. Mám BB36 a naprostá paráda. Na lítačku do terénu si beru místo nich nějaké otloukánky, ale jinak nejdou z ruky. Vítej v partě!
 6. Po delší době jsem na dovolenou vytáhl mé staré modré pětečky. Dopřál jsem jim paratroopra z CheapestNatoStraps a za ty prachy bomba.
 7. Může někdo poradit k Mallorce? Přemýšlím, že bych tam koncem června na týden vyrazil a půjčil si auto. Co bych rád - památky nebo zajímavá příroda v dojezdové vzdálenosti (jakože i do hodiny, když bude něco stát za to), koupání u baráku nebo v rozumnější dojezdové vzdálenosti i na vykoupání po výletu na otočku (15 minut?). Ideálně pár restaurací/barů na výběr na večerní posezení. Co bych nerad Velké hotely, narvané pláže, přespříliš baby-friendly oblasti (celý den křičící děti). Doporučíte nějakou oblast/městečko nebo třeba i apartmán? Pojedu sám.
 8. Díky všem za tipy. Uložil jsem si to do záložek, tak na další snad časem dojde. Na stáří knihy bych to ale úplně nesvaloval. Nedávno jsem četl Den Trifidů a asi 2x jsem si ověřoval, že to je fakt z roku 1951. Tak nadčasově napsané, až se mi tomu nechtělo věřit.
 9. Stephen King - Carrie Můj první King knižně. Popravdě se mi to četlo fakt špatně. Takové ty odstavce s dialogy, kde je až na konci řečeno, kdo to říkal, nebo ty odstavce aktuálních pocitů dané postavy bez jakékoliv interpunkce vložené do závorky do doprostřed vět, divné... Příběh samotný samozřejmě dobrý, ale od Kinga si dám rozhodně pauzu.
 10. Tady docela hafo recenzí: https://obchody.heureka.cz/zaminutu-cz/recenze/overene
 11. O víkendu jsem dolouskal Stiega Larssona - Milénium, 3. díl. Fakt se to dobře četlo, ve druhém a hlavně třetím díle už hodně postav a vedlejších příběhů, ale byl jsem naprosto spokojený. Nedalo mi to a skoukl jsem pak rovnou i všechny 3 filmy (svenska original of course). Že je to zkrácené, vynechané nějaké postavy, to jsem čekal, ale první díl dobrý. Ale 2. a 3. díl byl tak ohlodaný na kost a točený z rychlíku, že už to snad víc nešlo Má smysl číst ty pokračování, co už nejsou od Larssona?
×
×
 • Create New...