Jump to content

Spongebob

Member_50
 • Content Count

  409
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Spongebob

 • Rank
  Kandidát závislosti
 • Birthday 04/15/1984

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno Venkov
 • Fanoušek značky
  Bulova, Ch.Ward, Seiko, Alpina, Oris

Recent Profile Visitors

445 profile views
 1. díky! snažím se co se dá. Jen je to občas zajímavý to rozdělit...když máš za koníček mořskou akvaristiku a hodinky.. Nic moc pro spořílky Jak se sleduju jedu takový půl roční etapy... jednou šetřím a hledám hodinky a akva si stagnuje...a pak zas kašlu na hodinky a každej měsíc sypu do akvaria.. Oooo jak někdy závidím těm co si třeba jen čtou, nebo zahradničí... a všechny penízky navíc si usyslí
 2. Ano H.Chrysus ok tedy mrku zpět co tu máme.. dík.
 3. od Vánoc se šplíchám tím Mont Blankem Legend - moc mi to voní, ale mám verzi v toaletní vodě.... koukal jsem nedávno že je i parfemová... má někdo srovnání ? Co se týče výdrže, intenzity atd? Nebo jedete taky v toaletce.
 4. Neprojížděl jsem všech 25 stran, tak případně pardon.. ale jede tu taky někdo v moři ?? Moje:
 5. Trošku to tady upnu.. https://www.helveti.cz/davosa-argonautic-lumis-t25-automatic-16157660?gclid=CjwKCAiA9bmABhBbEiwASb35VyOL1trTP6xz_zPrK_ngec-RsfHH4elquiuwwO5bB-CYpSbKs-MldBoCVe0QAvD_BwE Dnes jsem tyhle objevil a jsou fakt krásný... jedná se stále o uplně totožný model?? Za těch 5let nebo kolik se nic nezměnilo?
 6. Jo a abych vyjádřil nějakej svůj tip.. šel bych do těch Davosů v keramice...ty jsou krásný. A možná i nejvíc "svý" oproti těm 100% kopírkám. Aspoň na mě tak působí.
 7. Ty Mida stoji 30k... to asi vzhledem ke zbytku kandidátů (San Martin, Parnis, Ward z druhé ruky apod) je podle mě mimo mísu a navíc moc mi Suby nepřipomínají.
 8. jak Štajny moc nemusím tak tyhle jsou fajne Ale našel jsem je v oceli jen v těhle 39mm.... 42mm už jsem našel jen v Titanu. Taky asi super..
 9. Taky bych je vrátil....toto je už fakt moc poničené dokážu si představit jak to zamrzí.
 10. Vzhledek k tomu co píšeš o barvách co máš už v kolekci bych šel do těch stříbrných! Vypadaj moc pěkně a jsou díky těm zlatým indexům hodně zajímavý! Jak říkáš, vypadaj luxusně ale pořád sportovní! Kde jinde si dopřát trošku toho "šajnu" než u Rolexu za mě rozhodně stříbrná !
 11. https://www.hodinky-koscom.cz/seiko-5-sports-srpd59k1-k0030049
×
×
 • Create New...