Jump to content

Spongebob

Member_50
 • Posts

  1,105
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Spongebob

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno Venkov
 • Fanoušek značky
  Oris, Seiko, Bulova

Recent Profile Visitors

886 profile views

Spongebob's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Tyo podle mě tady jeden kolega zmínil jeho zážitky, který mu tedy nezávidím... ale čtu tady snad poprvé nějaký negativní koment co se těhle hodin týče. Je tady spousta lidí co na Aquisy nedá dopustit, mimojiné ti co mě do nich "uvrtali" shewca atd. a za mě tedy rozhodně top volba. Jen jak se tu bavime.. jsem to nevydržel a sahl pro ně do hodinkovnice (nosím je už svátečně) otřel, nařídil čas a datum... a prostě spokojenej parchant..nádherný hodinky.
 2. Já jsem s Aquisama brutálně spokojenej koupil jsem je na černé gumě s perfektní regulovatelnou sponou a tak mi to vyhovuje, že jsem dokoupil i novou oranžovou a na ní už budou navždy Po tahu netoužím..nějak mi k potápkám guma sedí víc. Kór když je signovaná atd..nebo voňavá edit: přikládám motivační foto Teď jsou v sekci prodeje krásný na červené gumě. Ale taky sem koukal prve na ty titanovky..na té mojí oranž gumě.
 3. Nj ale pro mě zas unreal v 41mm. 43mm je moje velikost ale mě teda ten nápis V.H.P nevadí ani trošku takže bych neřešil a bral krásný modrásky.
 4. vidíš, toho jsem si nevšiml... Alpinky mám tedy 100m. Nicméně i tak je to super.. na šnorchling má stejně každej další dvoje potápky
 5. to je hodně solidní nabídka!! Nemít už "quartz pracanty" od Alpiny, tak bych do nich skočil. Super tip
 6. Vybuchl jsem na obědě v restauaci smíchy... děkuji!
 7. Dvě z auta Ten atireflex mě neskutečně baví.
 8. Spongebob

  Seiko Samurai

  Třeba já viz pár obrázků výš. Za mě super..jak to vidí někdo druhý už je otázka.
×
×
 • Create New...