Jump to content

Kamil

Member_50
 • Posts

  454
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

1,129 profile views

Kamil's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Hodinky jsou cca 2 roky staré, jestli byly 10x na ruce, je to moc. 43 mm, kalibr 8X53, ocelové s PVD v růžovém zlatě, safír s antireflexem, 100 m vodotěsnost, řízené GPS, duální čas, světový čas, datum, den v týdnu, věčný kalendář, ukazatel dne a noci, ukazatel nabití baterie, solární nabíjení, rezerva chodu 10 let a více. Nové byly v Koscomu za 44,6 tisíc. Cena 22,000 Kč
 2. Už se vám to někdy stalo? Zapaluju, tahám abych zjistil, že jsem zapomněl na cut. Pro mě nejlepší zapalovač za stovku od Boba. Je lehký, dlouho vydrží, dobře hoří. Nějaký dražší kovový někde mám ani nevím kde.
 3. On jim guzmič morálně pomáhal, akorát že byl v teple.
 4. Kdo chtěl ty ringy? Už mě to nebaví sbírat.
 5. Já Neroli mám rád, je to jedna ze základních složek 4711. A ten Just jack Neroli si občas stříknu na polštář, mám pocit, že se mi pak dobře spí. Ještě není taky špatná Jeanne en Provence Neroli Intense.
 6. Mě tam asi nejvíc zaujal Boszporusz, bohužel už byl jen zbytek.
 7. Radku podle mě je to zbytečně drahý a nevyzkoušený. Nejlepší (ne-li lepší) alternativa TF Neroli Portofino je podle mě Essenza di Colonia od Acqua di Parma s podobnou výdrží. A jestli chceš doslovný klon, kup si na Notinu 50 ml Just Jack Neroli, je to naprosto stejné složení jako TF, ovšem za jiné peníze a dáš dvě stovky za vyzkoušení.
×
×
 • Create New...