Jump to content

Kamil

Member_50
 • Posts

  457
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

1,224 profile views

Kamil's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Culebras už jsem neměl hodně dlouho.
 2. Měli jsme připravenou veterinární pohotovst, ale nebylo potřeba. Rodila v noci a když jsme se ráno probudili, všechno si obstarala sama a přitom její první štěnata. Den hárání si nevzpomínám.
 3. Už se vám to někdy stalo? Zapaluju, tahám abych zjistil, že jsem zapomněl na cut. Pro mě nejlepší zapalovač za stovku od Boba. Je lehký, dlouho vydrží, dobře hoří. Nějaký dražší kovový někde mám ani nevím kde.
 4. On jim guzmič morálně pomáhal, akorát že byl v teple.
 5. Kdo chtěl ty ringy? Už mě to nebaví sbírat.
 6. Já Neroli mám rád, je to jedna ze základních složek 4711. A ten Just jack Neroli si občas stříknu na polštář, mám pocit, že se mi pak dobře spí. Ještě není taky špatná Jeanne en Provence Neroli Intense.
 7. Mě tam asi nejvíc zaujal Boszporusz, bohužel už byl jen zbytek.
 8. Radku podle mě je to zbytečně drahý a nevyzkoušený. Nejlepší (ne-li lepší) alternativa TF Neroli Portofino je podle mě Essenza di Colonia od Acqua di Parma s podobnou výdrží. A jestli chceš doslovný klon, kup si na Notinu 50 ml Just Jack Neroli, je to naprosto stejné složení jako TF, ovšem za jiné peníze a dáš dvě stovky za vyzkoušení.
 9. Davide zkus ARMAF TRES NUIT LYRIC, za tu cenu nemá chybu, mohl by se ti líbit. I výdrž to má slušnou.
 10. A kdybyste někdo chtěl kapesní 30 ml balení Dunhill Desire (Red) nebo Blue, na Elninu jsou za stovku, což je super cena.
 11. Layton má nadstardní výdrž, ale na mě jde moc do sladka. V rozporu s předchozí větou jsem neodolal a koupil Suede et Safran. Ta vůně je noblesní s nekonečnou výdrží, zatím se seznamujeme. A konečně jsem sehnal Fathom V za rozumnou cenu. Nightscape jsem přibral na slepáka podle složení a recenzí a udělal jsem dobře.
×
×
 • Create New...