Jump to content

Kamil

Member_50
 • Posts

  466
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

1,413 profile views

Kamil's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Pokud máte rádi fougere nebo kolínské, zkuste Acqua di Pino Fougere nebo Acqua di Pino Cologne. Nemá to ani extra výdrž ani nedosahuje kvalit AdP, je to taková stará italská klasika v trochu modernějším pojetí. Neuškodí mít doma nevtíravou vůni na občasné použití zvléšť za tu cenu. Nejlevněji mají na Notinu, ale je potřeba vyhledat přes Heureku, je tam značný rozdíl v ceně. A pro mne je to rozhodně lepší než klasická Pino Silvetre.
 2. Souhlas, zrovna dnes jsem kupoval pro kamarada Scandal od JPG a vůně je to asi líbivá ale ne pro mě, moc sladká, tuctová. Já od klasických výrobců občas používám jen nesmrtelnou kolínskou 4711, Davidoff CW, což je moje srdcovka už od devadesátých let, Terre d'Hermes a držím zásobu už nesehnatelné a nevyráběné hnědé kostky Gucci. Když se podívám do skříně, jsou tam značky Acqua di Parma, BeauFort London, Demeter, Escentric Molecules, Etat Libre d'Orange, Humiecki & Graef, L'Artisan Parfumeur, M. Micallef, Mancera, Morph, Nishane, Theodoros Kalotinis, Tiziana Terenzi a Ulrich Lang.
 3. Theodoros Kalotinis je čistokrevný niche parfumér, prodává výhradně přes svůj web. 2-3x ročně má 30% slevy a ještě posílá zdarma při nákupu nad 100 €. Chodí mi newsletter a jsem domluvený s Petrem (Pege1012) na příštím nékupu. 50 ml při slevě vychází na 31,50 €, což je super cena, tak předběžně vybírejte. Měl jsem nebo mám od něj čtyři parfémy, všechny super kvalita a nadprůměrná projekce a výdrž. Proslavil se s Coffee Addict, já miluju 1989.
 4. Neporadím, to jde mimo mě. Spíš bych ze zeptal holek na Arome.
 5. Kdybyste někdo chtěl dárek pro drahou polovičku (ale i pro sebe - většina je unisex), tak vánoční kalendář M. Micallef. O kvalitě se netřeba bavit a cena 240 € je neuvěřitelná. Kdyby to člověk kupoval jednotlivě, vyšlo by to na 762 €.
 6. Mel bych neco pro Radka a Sphinxxe: https://www.profi-parfemy.cz/zilli-cuir-imperial-edp-100-ml-m.html Kupujte, dokud je za tuhla cenu.
 7. Marně hledám kombinaci klasických ručičkových hodinek se smartwatch funkcemi. Mělo by to mít funkce jako je měření tepu, krokoměr, atd. Kromě toho možnost přečíst si zprávy ve WhatsAppu. Na ceně v podstatě nezáleží, dalo by se říct čím dražší, tím lepší. Výhodou by bylo, pokud to bude renomovaná značka. Díky za tipy. Napadá vás něco?
 8. Culebras už jsem neměl hodně dlouho.
 9. Měli jsme připravenou veterinární pohotovst, ale nebylo potřeba. Rodila v noci a když jsme se ráno probudili, všechno si obstarala sama a přitom její první štěnata. Den hárání si nevzpomínám.
 10. Už se vám to někdy stalo? Zapaluju, tahám abych zjistil, že jsem zapomněl na cut. Pro mě nejlepší zapalovač za stovku od Boba. Je lehký, dlouho vydrží, dobře hoří. Nějaký dražší kovový někde mám ani nevím kde.
 11. On jim guzmič morálně pomáhal, akorát že byl v teple.
×
×
 • Create New...