Jump to content

Kamil

Member_50
 • Content Count

  454
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Kamil

 • Rank
  Kamil

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

979 profile views
 1. Už se vám to někdy stalo? Zapaluju, tahám abych zjistil, že jsem zapomněl na cut. Pro mě nejlepší zapalovač za stovku od Boba. Je lehký, dlouho vydrží, dobře hoří. Nějaký dražší kovový někde mám ani nevím kde.
 2. On jim guzmič morálně pomáhal, akorát že byl v teple.
 3. Kdo chtěl ty ringy? Už mě to nebaví sbírat.
 4. Já Neroli mám rád, je to jedna ze základních složek 4711. A ten Just jack Neroli si občas stříknu na polštář, mám pocit, že se mi pak dobře spí. Ještě není taky špatná Jeanne en Provence Neroli Intense.
 5. Mě tam asi nejvíc zaujal Boszporusz, bohužel už byl jen zbytek.
 6. Radku podle mě je to zbytečně drahý a nevyzkoušený. Nejlepší (ne-li lepší) alternativa TF Neroli Portofino je podle mě Essenza di Colonia od Acqua di Parma s podobnou výdrží. A jestli chceš doslovný klon, kup si na Notinu 50 ml Just Jack Neroli, je to naprosto stejné složení jako TF, ovšem za jiné peníze a dáš dvě stovky za vyzkoušení.
 7. Davide zkus ARMAF TRES NUIT LYRIC, za tu cenu nemá chybu, mohl by se ti líbit. I výdrž to má slušnou.
 8. A kdybyste někdo chtěl kapesní 30 ml balení Dunhill Desire (Red) nebo Blue, na Elninu jsou za stovku, což je super cena.
 9. Layton má nadstardní výdrž, ale na mě jde moc do sladka. V rozporu s předchozí větou jsem neodolal a koupil Suede et Safran. Ta vůně je noblesní s nekonečnou výdrží, zatím se seznamujeme. A konečně jsem sehnal Fathom V za rozumnou cenu. Nightscape jsem přibral na slepáka podle složení a recenzí a udělal jsem dobře.
 10. Opráším tohle vlákno, ať nezakládám nové. Přišly mi do mailu dva nové modely Cuervo y Sobrinos, oba jsou zajímavé a docela se mi líbí. Oba mají manufakturní strojek CY 6331, automat, 31 kamenů, rezerva chodu 42 hodin, 28800 A/h. Pozdra jsou také stejná 40 mm průměr, výška 11,25 mm, 3 ATM, safír s antireflexem a šroubovací průhldené dýnko. Funkce jsou snadno identifikovatelné z obrázků. Jakože moc nemusím pointer date tady mi nevadí a líbí se mi breguetovské ručky.
×
×
 • Create New...