Jump to content

Jorge

Member_50
 • Posts

  63
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Contact Methods

 • MSN
  dostane se ti tam infekce

Profile Information

 • Pohlaví
  Neuvedeno
 • Fanoušek značky
  Dezert Metro.

Recent Profile Visitors

4,912 profile views

Jorge's Achievements

Pokročilejší začátečník

Pokročilejší začátečník (3/8)

 1. Souhlasím, vybírat hodinky podle tahu mi taky přijde divné. Ty intramatiky se mi moc líbí, ale vyžadují vlastníka, který bezmezně věří tomu, že jdou. Taky bych vzal Citizen.
 2. IMHO ta bílá sekundovka tomu pomohla hodně. Lepší. Může se v tomhle vlákně vůbec psát IMHO?
 3. Kalendář vypadá výborně a líbí se mi víc, než ten letošní. Opět ho objednám, jako každý rok. Amfibiím to sluší kdekoliv, v tom se shodneme. S tím odmítáním studiovek a voláním po přirozeném prostředí a oživováním bych to zase nepřeháněl, ještě tu nejspíš někde na fóru jsou fotky hodinek lezoucích z jogurtu nebo ležících na pánvi na vajíčkách s knedlíkem.
 4. Mám jinou zkušenost, než píše třeba Double, nebo Pavel87. Ještě dva roky zpět byla porada vedení paráda. Skoro každej na ruce pěkný mechaniky, bylo na co se dívat. V poslední době se mi množí jednání, kde sedím s lidma v oblecích a zjišťuji, že mechaniky mám na ruce jen já. Zbytek má z košile boulící se AW, Garmin, nebo nějaký chytrý náramek. Věk v tom nehraje roli. A jsem si jist, že ti lidé předtím nosili nejen Omegy a IWC, ale i Rado, Tissot, Mido nebo třeba Meistersinger...
 5. No, tvl, že já na ten Sinn klikal... to se mi zase rozšířil obzor... :-) Jinak téma určitě dobrý, souhlasím i s těmi dvěma trhy. Při pohledu na ruce kolegů, kdy mechaniky mám jen já a šéfová, se obávám toho konce. Popsané výhody chytrých hodinek jsou neoddiskutovatelné.
 6. :)Souhlas, amfibie mám od roku 2013 a nosím je den-tři každý týden a jinak, než rychloposuvem datum neměním. Na funkci to nemá vliv. Možná Longines měl na mysli nezodpovědné vlastníky (rozuměj rychlopřetáčeče), kteří se neobtěžovali zanést amfibie jednou za deset let do servisu, jak úpěnlivě nabádá záručák. Adjustoval jsem dvakrát kolem roku 2016, promazal strojek olejem do sekačky a od té doby klid. S rychlopřetáčením bych tuto vlastnost nespojoval.
 7. Souhlas. Lube, hodně dobrý. Formuješ můj vkus, asi nejvíc z téhle party (dlouhodobě).
 8. Asi je to jen můj problém, ale jeví se mi to celý strašně oranžový. Přitom jinak je to můj oblíbenej cifr i pouzdro. Píšu dva příspěvky ročně a na tuhle pravdu jsem si jeden vyplácal. Ale nešlo mlčet, je to silnější, než já. Promiň.
 9. Traser master classic automatic. Vejška, věk... všechno sedí. Jdou ke košili, i normálnímu nošení. může je mít OWG. Ve třiceti jsem je taky měl. Jen teď koukám, že už asi bude problém koupit je na tahu. Dřív to problém nebyl. https://www.chronoshop.cz/traser-t5-timeless/traser-classic-automatic-master
 10. Přidám se s dotazem. A ta ocelová korunka teda už není ten slavný viklací patent? Nebo zůstalo viklání zachováno? K hodinkám taky gratuluji, moc pěkné.
 11. Konečně přezuto na léto, na dvoudílném hadru v náčelníkem oblíbené barvě. Foceno před odchodem z práce.
 12. Dík, pochvaly si vážím. Je to moje zimní úprava. V létě je nosím s normální lunetou na meshi, nebo na zulu. Po přezutí sem dám fotku.
×
×
 • Create New...