Jump to content

sonny_vm

Member_50
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

About sonny_vm

 • Rank
  Pokročilejší začátečník

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Seiko

Recent Profile Visitors

595 profile views
 1. Nikdo nemá krabicku/box od Hammiltonu? :/
 2. Pecka! Díky moc, vše jak má být a ještě s odvozem hodinek do Brna.
 3. V zásadě cokoliv origo Hamilton, klidne i vintage. V.
 4. Zdar, koupil bych za rozumnou cenu tyto oldschool chrona. Pár poznámek níže. - ideálně bez tahu - idieálně bez nutnosti servisu - aftermarket díly mi nutně nevadí, samozřejmě preferuju původní díly - zde prosím případné info co je aftermarket - cenovku s přilednutím ke stavu a aftermarket dílům si představim umím tj. vím že za pětku je neseženu a stejně tak vím, že dvacka je nesmysl Obecně se pak nebráním jakýmkoliv 6138 Seiko modelům jako jsou Ufo, Kakume, Panda či Jumbo. Každopádně silně preferuji Bulíky. Platím v CZK nebo jsem schopnej přihodit nějaký hezký, řádně servisovaný Primky (v zásadě PSII či eleganty). Nabídky kdyžtak do SZ, pokud jsem něco missnul v prodejní sekci, klidně link do vlákna. Díky Chronomagu za prostor. V.
 5. Vše bez problémů, domluva po FB, předáno kamarádovi osobně v PRG.
 6. Všiml jsem si výše uvedených hodnocení a chtěl bych zdůraznit jednu věc. Ano, je pravda, že jsem výše uvedeném "neodepsal" resp. aktivně jsem nepokračoval v diskuzi, nicméně ani jednomu z nich jsem se NIC neslíbil, nepožádal o jakoukoliv rezervaci ani nic jiného. Tímto se Vám borci omlouvám. Zároveň mi ale přijde trochu dětinský si stěžovat, že Vám někdo "neodepíše". Hodně slabý.
 7. Prosím názor ohldně ciferníku. Je nějakej divnej, right?
 8. Velká paráda! Více takových.
 9. No tento prodejce se na FB skupině chvástal, že jich má opravdu hodně, tudíž je pravděpodobně kupoval na kšeft tj. potřebuje vydělat.
 10. Ahoj, poradíte nějaký hodinky, který evokují oldschoolové Autavie, Tissoty apod. Jde mi o cenovou hladinu typu Geckota nebo Dan Henry, ideálně automaty. Díky za typy.
 11. Jedu tetďka na vintage filmový vlně -> Three Days of the Condor -> Robert Redford. Copak má na ruce? :]
 12. sonny_vm

  SEIKO 5

  nooski: to je nějaký nová řada pětek?
 13. Hlavně ani jedny z prodaných nekoupil prodejce A.E.
×
×
 • Create New...