Jump to content

Spongebob

Member_50
 • Posts

  1,233
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Spongebob

 1. Hlas odeslan... Jinak pěkný hodinky, neznal jsem
 2. Já tam právě před kovidem jezdíval na školení a tohle je prostě klasika co jsem tam dával furt "Vínršnicly" s vídeňským salátem..nebo s hranolkama Jen to jejich pivo stálo za prd.
 3. Vypadá to že prodáno, po obdržení korun uzavřu.
 4. Nejspíš prodáno přes Bazoš. Jakmile dojde k úzavření obchodu, uzavřu.
 5. pěkná storka! a myslím že s odstupem času "super" zážitek a zkušenost každopádně taky bych nechtěl zažít..
 6. Nabídnu zde i k výměně moje Alpiny který mám i v prodeji zde: Dceři minulý týden před domem ukradli brašnu s Nikonem D5100 když se vrátila z fotokroužku Nemá tam teď čím fotit a musí čekat vždy až je volný ten školní...jasně dá se tak fungovat, ale chci aby si jako doteď mohla "hrát" i doma a venku. Napadlo mě tedy ,že zkusím hodinky nabídnout k výměně, protože stejně bych peníze z prodeje dal za foťák. Pokud by někdo měl něco slušnýho včetně objektivu tak prosím nabídněte. Koukal jsem dnes na bazoš a i jsem měl zrovna štěstí na D5300 se Sigmou 17-50 za 6500,- ale našel jsem to pozdě a už je pryč Díky moc za případné SZ.
 7. hmm moc pěkný! díky za info. edit: a koukám že nic moc levnýho ale zas inhouse s 88h rezervou
 8. Fotky krásný! ale vůbec netuším co slečny nosej
 9. Málem prodáno přes FB ale zajemce dnes nepřijel. Kdyby někdo přemýšlel dejte vědět..třeba se domluvíme pár new fotek.
 10. My včera měli doma druhou světovou.. takže 1. Krajina ve stínu.. to se nam líbilo a člověk co zrovns není uplně historik nebo fanda se něco dozví. Herecký výkony super. No a č.2 známý film Nabarvené ptáče.. a to jsme se dodívali jen aby jsme věděli jak to dopadne..ale hrůza co se obsahu týče. Nechápu koho baví točit takový deprese prasárny. Ta krajina ve stínu byla oproti tomu komedie. Ikdyž je to kvalitně natočená prasárna, tak jsem si nemohl přestávat myslet, že ten kdo to psal byl magor.
 11. Jsou prostě pecka! I lumi krásně svítí.. A tobě sedí i ta 38mm perfektně
 12. Právě mě nasralo tohle: Moje číslo účtu jsem pak u obou smazal..
 13. byl jsi nedávno v Německu předpokládám vypadá to ale moc dobře. Né uplně fit ale dobrý to určitě bude.
 14. Tak dnes přišly nějaký hadráky na zkoušku Modrošedý premium seatbelt - ten tam bude nejčastěji, je fakt suprovej ale bohužel nebyl s čistě bílou. A k němu dva za pár kaček: modrobílej a jeden pro manželku kdyby si je chtěla někdy vzít modro bílo růžovej.
 15. Tyhle jsem měl ve 40mm a jsou fakt peckový.. jen jsem chtěl spíš 42mm tak šly pryč. Ale doteď na ně rád vzpomínám. Škoda že nemaj ještě vlnky jako předešlý Tridenty se starým logem. To by bylo ultra top Omega killer Nemá někdo pro představu 42ky? modrý nebo černý..wrist ideálně.
 16. dobrá tedy.. pojďme na 8000,- včetně pošty..
 17. Co má ta Lady Gaga na ruce? Dobrej vkus má
 18. A zvětšit na 42-43mm
×
×
 • Create New...