Jump to content

Spongebob

Member_50
 • Posts

  1,107
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Spongebob

 1. Jo...rozhodně lepší než mý mobilovky v příšerným světle supr! Za mě opravdu top diveryv dané cenové relaci..jak new tak z druhé ruky. Jinak ty Mida se mi taky na fotkach libí a koukal jsem po nich! Ale 1. Neviděl jsem naživo a 2. Oris brand mi sedí víc.
 2. Tyo podle mě tady jeden kolega zmínil jeho zážitky, který mu tedy nezávidím... ale čtu tady snad poprvé nějaký negativní koment co se těhle hodin týče. Je tady spousta lidí co na Aquisy nedá dopustit, mimojiné ti co mě do nich "uvrtali" shewca atd. a za mě tedy rozhodně top volba. Jen jak se tu bavime.. jsem to nevydržel a sahl pro ně do hodinkovnice (nosím je už svátečně) otřel, nařídil čas a datum... a prostě spokojenej parchant..nádherný hodinky.
 3. Já jsem s Aquisama brutálně spokojenej koupil jsem je na černé gumě s perfektní regulovatelnou sponou a tak mi to vyhovuje, že jsem dokoupil i novou oranžovou a na ní už budou navždy Po tahu netoužím..nějak mi k potápkám guma sedí víc. Kór když je signovaná atd..nebo voňavá edit: přikládám motivační foto Teď jsou v sekci prodeje krásný na červené gumě. Ale taky sem koukal prve na ty titanovky..na té mojí oranž gumě.
 4. Nj ale pro mě zas unreal v 41mm. 43mm je moje velikost ale mě teda ten nápis V.H.P nevadí ani trošku takže bych neřešil a bral krásný modrásky.
 5. vidíš, toho jsem si nevšiml... Alpinky mám tedy 100m. Nicméně i tak je to super.. na šnorchling má stejně každej další dvoje potápky
 6. to je hodně solidní nabídka!! Nemít už "quartz pracanty" od Alpiny, tak bych do nich skočil. Super tip
 7. Vybuchl jsem na obědě v restauaci smíchy... děkuji!
 8. Dvě z auta Ten atireflex mě neskutečně baví.
 9. Spongebob

  Seiko Samurai

  Třeba já viz pár obrázků výš. Za mě super..jak to vidí někdo druhý už je otázka.
 10. asi vem ty Mida.... vypadaj fakt parádně takhle na fotkách! Moc se mi líběj.
 11. Přesně tak! Já kdysi kupoval Tridenty C60 Pro, za tuším 16k. Po roce jsem je za tu samou cenu prodal...ve stejném stavu. Ty hodinky jsou fakt perfektní, svítěj jak Seiko, v té 40 fakt pohodlí a ta regulace na tahu je topovka. Prostě pecka hodinky.. prodal jsem je abych si zkusil zas něco jinýho a nebyl budget
 12. To jooo, ale z laciných diverů jsme se dostali na 26k
 13. Ty jsou zde za 9k, plus nějaký Glycinky
 14. Vidíte to a já to třeba na svých Oris Aquis miluju, jak to krásně voní
 15. To by mě taky celkem zajímalo měl jsem je kdysi už v košíku a nakonec místo nich vzal Dark Manty. Jsou ale moc pěkný na fotkách. Taky by mě zajímal názor a případně lepší fota
 16. Jojo jsou fakt povedený, můžeš být v klidu
 17. Tyhle Eposy jsem ještě neviděl... pěkný proč ne Nebo tyto Wardy z místního bazaru od Honzy. Edit: ale i ty Certiny jsou uplne na pohodku. I Mida tu obcas byvaj do 20k ty jsou taky fajn.
×
×
 • Create New...