Jump to content

Spongebob

Member_50
 • Posts

  1,312
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Spongebob

 1. tak to zní jako velmi dobře prožitý den paráda!
 2. Promiň, že ti úplně neporadím protože mám od podzimu v garáži zakoupený asi ten co mu říkáš hadr https://www.bazeny.it/intex-bazen-prism-frame-4-27-x-1-07-m-set-vcetne-prislusenstvi.html ale chtěl jsrm ti moc pochválit ten prostor na fotkách! Krásně vyladěný a supr místo čekám na dodávku stavebnice přesně takové Pergoly jako máš ty od firmy Dřevo jinak z Mostu (ale z 12mm), tak jsem se chtěl spíš zeptat já tebe co jsi pouzil jako zastřešení?? Plánuju desky a na ně právě zatím nevím co...nechci polykarbonat ani tašky.
 3. joooo kdyby.. klasicky někdo vycítil potenciál a všechno vykoupil a prodává za nesmysl. https://www.chrono24.cz/swatch/moonswatch-mission-to-the-moon--id23331501.htm stačí se mrknout všude možně.. za nákup se nedaj sehnat. Já bych si je klidně taky koupil.
 4. supr dík.. jsem lama Ty žluťásky jsou fakt pecka! škoda že neukázaly tu apku.. co to umí.
 5. soláry supr! Vzhledem k tomu že klasický černý s bílýma indexama mám, tak bych asi vzal žluťáky Může mi prosím někdo říct k čemu je mi BT když to nemá displej na sms nebo tak? EDIT: taky na ně mohly hodit safír herdek
 6. to ti vlastně i věřím tak ať jdou hlavně do slušných rodin.
 7. Malý Raslíci? to by se mi asi těžce odcházelo do práce Stačí koukat jak se ten můj sedmiletej blb třepe na pelechu
 8. krásná fotka opět.. plachťáci krásní
 9. Taky jsem měl štěstí je vlastnit a fakt byly suprový!!
 10. Krásný tvl ale 39mm?? kdyby aspoň 42...
 11. já mám rád zajímavý orientální, kořeněný dřeváky Přišel mi nedávno jako minitester dárek...název jsem vůbec neznal, ale moc mi to sedlo a celý jsem to vycákal. No a už mi ho žena objednala k narozkám tu je:
 12. Takže rovnou troje hodiny jo? husty. Pěkný Trasery, taky se mi líbí v tom tmavým
 13. Jen je asi vidět že jsi použil nato 20mm co? Někde jsem četl že maj stěžejky rozměr 21mm a v tom je výběr dost omezenej. Bude se ti dělat na stranách mezírka viz foto.
 14. Ty jsou taky moc peckový!
 15. Jsou pěkný, myslím že nej k nim budou sedět ty nato řemeny.
 16. Aha tak ještě že to včera nepadlo..
 17. Bechyně Brno, dnes za výlohou Krásný...jestli padne dnes Sazka, tak pro ně běžím
 18. Tak viz výše bych si jich teda taky moc neužil... Uplně nový párající se řemen je total propadák a zrovna korunku aby se vyklala opět od počátku bych taky nepřežil, ať je to vlastnost nebo vada.
 19. Ty maj teda koule! Pecka.. Wardi fakt umí. Gratulace
×
×
 • Create New...