Jump to content

Katchabba

Members
 • Posts

  38
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Katchabba

 1. Kupříkladu o čelovce Fenix HP30R V2.0 prodejce říká: “Baterie jsou umístěné v odděleném pouzdře na nastavitelném kabelu, které lze nosit na zátylku, umístit na opasek, do kapsy a nebo do batohu. Zvyšuje se tím komfort nošení a v zimě jsou baterie lépe chráněny proti mrazu.” (A ujasni si rozdíl mezi “konformní” a “komfortní”. O “bazmechtu” nemluvě…)
 2. Přečti si to ráno znovu. Až ti dojde, jak opatrné a střízlivé odhady to všechno jsou, tak tě smích přejde!
 3. Logo má být hlavně snadno rozpoznatelné a zapamatovatelné. Významy v něm skryté jsou už mnohem méně podstatná složka a rozhodně nemusí být zřejmé na první dobrou. Spousta lidí, například, určitě ví proč má Škoda v logu okřídlený šíp nebo Mercedes trojcípou hvězdu. Těm co to nevědí, ale tento fakt nijak nebrání v rozpoznání loga mezi ostatními a jeho přiřazení dané značce.
 4. Respektive nech si tuhle variantu v šuplíku a za pět, deset let, až bude některej z tvých modelů ikonickej (to myslim vážně, já ti věřim!), tak ho tímhle způsobem do toho loga zapracuj. Pak to bude dávat smysl.
 5. Tohle je fajn. Líp to odděluje dvanáctku a šestku a tos přeci chtěl. S poměrem velikosti nápisu a tý “vrtule” a kdy jí použít nebo nepoužít bych pak už pracoval individuálně na konkrétnim cifru nebo modelu hodinek. Ty kulatý verze jsou pěkný a čistý, ale viděl bych je spíš na auto než na hodinky. V korporátu by řekli: “Tů mač fau vé!” A stran tý poslední verze - mít na ciferníku hodinek hodinky je trochu redundantní.
 6. Tvl, v žádnym. Přišlo mi to vtipný, tak sem to tak napsal, že abych jako pobavil, dyž sem byl doteď za píčuse. Asi sem ti tam měl dát smajlíka, ale moc je nepoužívám, přijdou mi trochu kindr.
 7. Jakto? Jasně jsem pojmenoval několik konkrétních problémů a navrhnul jejich nejefektivnější (tj. bezpracné a beznákladové) řešení. Taky se mi ještě uplně nelíbí šroubek korunky. Je srandovní že Beeman vlastně znovuvynalezl e-torx. Ale je to furt hezčí než inbus, to že je korunka uživatelsky výměnná je super a hezčí řešení mě nenapadá. Tak držim hubu. I když teď jsem to vlastně řek. Ale nechtěl jsem!
 8. Já věděl, že chlap, co se nebojí zasvinit si ruce vod šmíru, něco unese! Ale je od vás, kluci, hezké, že jste se ho zastali. Stran té záležitosti na dvanáctce… já vím, že je to součást starého loga, ale vlivem kombinace technologie výroby, (většinou) patinace cifru a malé velikosti to (kromě detailních fotek) ve výsledku vypadá na h… nevypadá dobře. Staré logo je navíc pohrobkem původního designu hodinek vycházejících z RJ a na těch byly dobré jen dvě věci - jednak, že sis je dělal pouze pro sebe a jednak a to hlavně, že to celé odstartovaly! Čili je dobře, že ses ho konečně zbavil. Já bych sem vlastně ani nic nepsal, páč si to dělej jak chceš, ale od začátku tomu fandim a když teď přišel ten předěl a sám jsi naznačil novej směr a do toho ještě ukázal ty holčičí (a konečně nepřeplácaný) hodinky tak už sem si nemoh pomoct. PS: pro Datla Přečti si znovu, co jsem napsal já, jak si reagoval ty a zamysli se nad tím, co je expresivní popis stavu a co jsou osobní invektiva. Jinými slovy, humorné srovnání s vaší čubou si nech příště od cesty. Dík!
 9. Dovolím si citovat Beemana z prvního příspěvku tohoto vlákna: “Zajimal by me vas nazor resp. dojmy z tohoto nastrelu. Mate-li chvilku a chut, hejty take vitany.” Za sebe jsem tedy vypíchl několik pih na kráse, které lze snadno změnit / odstranit. To mi přijde konstruktivní. A že si to nakonec Beeman udělá podle svýho je snad samozřejmý.
 10. To, že se Lego fejkuje a že fejk je levnější než originál, tady asi víme všichni. A za to, že to tu tak hezky propaguješ, nemám morální problém poslat Tě do prdele. Čili: Jdi s tím do prdele!
 11. No vida! Bez toho infantilního “FIRST BLOOD” to hned vypadá mnohem líp. Teď už jenom pryč ten škaredej flusanec na dvanáctce, dát nový logo a jsou z toho pěkný hodinky! Jo a vybodni se na “hand made by Beeman”. Jednak ten font je opravdu odpornej, ale hlavně je to tam úplně zbytečný.
 12. Aby se tak ještě provalilo, že to třeba vůbec nebyl pilot!
 13. Mně přijde škoda, že k tomu nedávají 16mm kopii filmu “Vysoká modrá zeď” a gramofonovou desku Alexandrovců. Je to takové nekompletní…
 14. Díky! Tolik krásných přechodníků, jsem dojat! Jo a to krmítko narovnej, než ho budeš příště fotit.
 15. Hledej “Lost PLA casting”…
 16. Jestli to má být česká trikolora, tak máš špatné pořadí barev. Bílá je první, tedy má být vlevo nebo nahoře.
 17. Zkus kontaktovat tyhle týpky … https://www.futuronforge.com
 18. Zkus kouknout na řadu “Armor”. Má 1,5x silnější plášť, čili by měla bejt fortelnější. Jesli se to týká i pantu nevím, v ruce jsem to neměl. Co se týká “Vietnam” Zippo z ebay, tak tam bych byl hodně vopatrnej - fejkuje se to víc než Rolexy.
 19. Jo jo, a byls mladší a tráva byla zelenější a deset deka salámu byl tááákovejdle kus! Za můžu sebe říct, že takový Zippo jsem nikdy nepotkal a i když jsem měl kousek, který měl vakl o něco menší, tak po roce používání byl na tom stejně jako ostatní.
 20. Wise (dříve Transfer Wise). Takových služeb je samozřejmě více. Tohle mám vyzkoušené. Veškeré poplatky vidíš před odesláním platby.
 21. Ty videa jsou dementní všechny, i když každý nějak jinak. Nicméně každý marketing, který funguje, je dobrý maketing. To my tady, ale těžko vyhodnotíme.
 22. Pokud je to filtrovka, tak je to uplně buřt. U nefiltrovky samozřejmě musí vrtání plynule navazovat na vrtání v náústku.
 23. Obyč HSS na kov. Klidně bych vzal novej na každou ďouru, stojej pár korun. Čím tvrdší ta guma je, tím líp. Silikon bych asi ani nezkoušel. To riziko, že se to posere tam samozřejmě je, zvlášť když není možnost si to vyzkoušet “vedle”.
×
×
 • Create New...