Jump to content

Violoncello

Member_50
 • Posts

  1,239
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Violoncello

 1. ...je vysokej, hubenej a úspěšnej, má kudrnatý vlasy, má charizma a ctí pravidlo u maturitní zkoušky, tzn nesmíš přestat mluvit Nechci ho polemizovat, pže nejsem cílovka, ale je tady někdo, kdo bere Apple trainer jako ofic job? Možná jsem jenom zaspal dobu.
 2. To je nádhera. Černá, bílá a decentně červená. Jednoduchý, konzervativní, ale ne moc, prostě dokonalý. Tohle se povedlo.
 3. Vnímaje oba tábory musím říci, že pro mě Breitling v esenci svého DNA přestaly existovat. Možná o to raději jsem, že mám ještě pořádný B01. Co jsem zaregistroval u AD, nový B na tom není dobře ani co se kvality respektive reklamací týče. Škoda.
 4. Pecka video! Obdivuju lehkost, s jakou hazíš BB do vody, napospas všudypřítomným vlásečnicím Hezky se na to dívá. Díky! P.S. video vlastně dává možný nový rozměr mého vztahu k hodinkám. Chytám vintage look a ne vlásečnice!
 5. Ja dneska nejobyčejnější kousek z mé mini sbírky dělající půl vteřiny do mínusu. Seiko Stargate SKZ325J1
 6. Díky! Svoje místo na slunci Seiko ale mají, nebo?
 7. Ty jsou hodně dobrý! Našel jsem jejich číslo, ale rok mi to nedohledalo. Víš jejich datum narození?
 8. Svár teorie s praxí? Teorie zní, že si už nikdy nekoupím Seiko, protože a doplňte si jeden z mnoha důvodů (sklíčko, přesnost strojku, detaily, armovák, indexy atd). Praxe je však taková, že 3 minuty po uveřejnění inzerátu na Seiko Stargate píši nevěřícně majiteli, že bych je chtěl. Proč? Nevím. Ale jsou nádherný. Možná proto, že jsou to pro mě takový "chlapský" hodinky, žádný X, žádný ležatý S, minimalistický cifr nepotřebující si hrát na vyšší ligu, pro mě na Seiko atypický ručičky a hlavně ta božská luneta. Přesnost zatím ukázková (-1), což je na 4R36 výkon hodný hvězdné brány! Jo a jsou to první hodinky z Chmagu, který nepůjdou ihned na servis, ale budu je nosit! Mají krásnou patinu.
 9. Perfektní rychlá domluva a StarGate by Seiko dorazily ze Slovenska rychlostí blesku!
 10. Hodně dobrý a neotřelý!
 11. Zrcadlení odkazu naší země ve švýcarském safíru
 12. Nechtěně mi vyšla ukrajinská vlajka (skoro)!
 13. Čekal jsem na ně 4 měsíce, což bylo +- přesně to, co mi u Bechyňů při zapsání řekli. Na zahraničních fórech jsem četl, že je situace s dodáním horší.
 14. Hm. Mám pocit, že ten origo pásek od Tudoru, kterej na hodinách mam, je jednopásek. Čili bude chyba na mojí straně Foto z Hodinkee
 15. Už tomu rozumím. A dělám něco blbě, nebo to je vlastnost? Matně vzpomínám na rozdílný uchycení jiných pásků a máš recht, že díky rozdvojení seděly mnohem lépe.
 16. Luky, moc díky!!! Rozhodně nejsi pozadu! Bedlivě Tě sleduji Za tento výběr může v podstatě pan manager z Hodinářství Bechyně. Před časem jsem projevil zájem o BB58 na modré kůži, který mě fascinovaly. Na setkání je prohlížím, když v tom řekl pán větu: No jo, ale ony jsou v podstatě podobný Vašim Subům. Zkuste FXD A já na to. Nee, ty se mi nelíbí, jsou jenom na NATO, mají obráceně lunetu a jsou z titanu ..... A jsou doma
 17. V tom je rozdíl? Jdu studovat
 18. No, takhle to vypadá peckovne teda! Tenhle vizuál skvělej!!!
 19. Ten od WatchBandit mě bere nejvíc. Přijde mi, že strohost tmavší modré parfektně ladí k designovému minimalizmu hodinek jako takových. A možná se mi k nim hodí i víc, než origo modrá, která je podle mě trochu světlejší.
 20. Děkuju! Jdu sledovat vaše "nato" inspirace!!!
×
×
 • Create New...