Jump to content

Violoncello

Member_50
 • Posts

  1,077
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Grand Seiko,
  Breitling,
  Rolex,
  Seiko

Recent Profile Visitors

4,774 profile views

Violoncello's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Mají krásnou a decentní patinu. Blahopřeji
 2. Za mě skvělý! Trochu mě trápí vroubkovaná luneta, která při absenci kontrastní barvy působí jednotvárně. Ale sžil bych se s tím
 3. Super video, jako vždy. Jsem příjemně překvapenej detaily značky, lumi a celkovým vizuálem. Ale měl bych s volnou citací Rolex stejný problém, jako Ty Ale kdo jsem já... Moc díky za video!
 4. Na Tobě vypadají 47 vážně tak akorát. Jsou nádherný oboje s tím, že ty gmt mají pro mě ještě jiný grády díky červené. Na mé tlapě 44 tak akorát.
 5. Držím palce! Já jsem měl štěstí na kus, který jsem koupil zde po druhém majiteli. Dal jsem je na kompletku do Onyx, čili se kochám pohledem a stavem "nových" hodinek z roku 2010, jejichž cena dle Chrono24 nemá sestupnou tendenci. Dobře kup!
 6. Nikdy neříkám nikdy, ale vzhledem k tomu, že jsem B znal již jako majitel dětských Prim, mám je někde pod kůží a pokud nedojde o něčemu nepředvídatelnému, prodat je nemohu. Dal jsem pryč Avengery, což byly mé úplně první dospělácké hodinky, a i když byly v quartzu, jejich prodej mě díky originálnímu DNA mrzí. Osobně se neznáme, ale znaje Tvé příspěvky a hodinky, myslím, že jsi chlap jako hora a 47 na Tobě budou vypadat kompaktně. Tehdy jsem na ně dlouho koukal v prodejním vlákně. Dobré foto prodává, což tady platilo dvojnásob. Ale na mě by byly velký.
 7. Taky se mi líbí Pro mě jedny z nejikoničtějších Bé s pořádnou dávkou testosteronu
×
×
 • Create New...