Jump to content

Kamil.K

Member_50
 • Posts

  455
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kamil.K

 1. Děkuji Honzovi za ukázkově rychlý a bezproblémový nehodinkový obchod. Těším se na případný další a Honzu doporučuji!
 2. Činiti. Kupujícímu přeji ať se box líbí, Bertovi a Chronomagu děkuji za možnost inzerce. Zamykám.
 3. Brašna přes rameno se systémem vyjímatelných a variabilních polstrovaných přihrádek se suchými zipy (... prostě normální fotobrašna ),nikdy nepoužitá. Vnitřní rozměry cca. 31x21x10-12cm. Ležela zapomenutá asi 6 let ve skříni. cena 630,- včetně dopravy Zásilkovnou nebo Balikovnou Moje hodnocení:
 4. Tato bambina ala Bauhaus mě taky chytla, jen je mám v modré https://forum.chronomag.cz/uploads/monthly_2021_03/558041920_DSC05274(2).JPG.d571715aea2113d65c2bf1747ed16632.JPG
 5. Nikdo nepotřebuje kvalitní kožené box na čtvery hodinky téměř ve stavu nového a kompletní balení? Up, cena1700,- ( lehce nad půlkou detailů) včetně dopravy na Zásilkovnu nebo Balíkovnu
 6. S datumovkama mám taky často problém,méně často když je index bez čísla anebo úplně vynechán. Když je ale okénko vedle 3, tak mi to většinou zkazí dojem z hodinek (zvláště u oblekovek).
 7. ...box na 4 hodinky, stav - skoro jako nový ( byly v něm jen uloženy čtvery hodinky a lezl jsem do něj max. 10x), včetně krabice, všech visaček a nepoužitého klíče. Popis a foto např. zde: https://www.helveti.cz/box-na-hodinky-friedrich-lederwaren-cubano-27021-8?utm_source=sklik&utm_medium=cpc&utm_campaign=Zboží.cz:+Helveti.cz&utm_content=Box+na+hodinky+Friedrich+Lederwaren+Cubano+27021-8+%2b+5+let+záruka,+pojištění+a+dárek+ZDARMA https://www.deal-klenotnictvi.cz/kazeta-na-hodinky-cubano-27021-8/?utm_campaign=seznam-search&utm_content=270218&utm_medium=product&utm_source=zbozi.cz&utm_term=Kazeta+na+hodinky+Friedrich+Lederwaren+Cubano+27021-8 Moje cena: 1780,- včetně dopravy Zásilkovnou nebo Balikovnou Moje reference:
 8. Pokud vaříš chlor, kyseliny, louh apod,...tak i kuchyň
 9. Nehodinkový deal s Jardou opět na jedničku . Děkuji mu a doporučuji!
 10. Martar: Jsem stavař - Ička nemusíš kontrolovat, leda možná tak za 50 let,...pokud nenesou strop nad nevėtranou místností kde pracuješ s chemickými látkami produkujícími agresivní výpary ....toto však neplatí, pokud - jako treba já se svým vracením se jestli jsem zamkl dveře bytu, auta - netrpíš obsesivní kompulzivní poruchou, pak kontroluje jak je libo
 11. ...já do diskuze o Andrejovi klukům vlezu a (znovu) hlasuji pro verzi pouze s červenou 30 (z důvodu, který jsem uvedl v předchozím svém příspěvku), a basta!
 12. Zůstanu asi osamocen, nicméně - nechal bych u bílé i modré varianty červenou pouze 30 (aby byla jen ona zvýrazněna u těchto výročních limitek). Kdyby to nebyly limitky k 30. výročí, ale "jen běžná verze" tak bych byl i pro červenou vteřinovku, resp logo... Zrušení kurzívy chválím
 13. …paráda, gratulace. Já dnes solární Casia
 14. Jirko, myslel jsem font loga Biatec, ale stačilo by mi jen zrušit kurzívu ( 30 mi trošku neladí s indexy nalevo a napravo od ní)
 15. ..tož, světlý ciferník v první z nových variant je paráda, jen bych změnil font 30 z kurzívy na "firemní" (velikost i barvu bych nechal)
 16. ...hmmm, byl to asi slušný člověk, který cítil, že musí splnit svou občanskou povinnost
 17. ...no já nevím,... mně ten řemen k cifru docela ladí,...ale nemám cit pro barvy ( to říká má paní )
 18. ... u hodinek které se nedostanou na ruku taky praktikuji variantu B - uložení, s nátahem ve winderu tak 4x za rok.
 19. Prochyho trablům jsem trochu vinen já, přiznávám ( a znovu se mu to tímto omlouvám). Nicméně věřím, že je to (snad) sporadický případ, podobně jako trable kuncaka se Zásilkovnou. Oba přepravce využívám (většinou pro doručení, ale i k odesílání), a zatím jsem fakt neměl žádný problém. Je to smolík, který nasere, avšak ne paušální pravidlo ...ani u jednoho z nich (aspoň já tomu chci věřit).
 20. Děkuji Pavlovi za další pohodový obchod .
 21. Dnes Fieldy na baterku
×
×
 • Create New...