Jump to content

Kamil.K

Member_50
 • Posts

  714
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kamil.K

 1. Daemonultimate: Velká gratulace dědovi a vše nej do života Leontýnce!
 2. ...nová OAKLEY ARO3 Europe - viz. foto, velikost M (54-58 cm obvod hlavy), systém ochrany hlavy Mips, systém nastavení BOA.... Kompletní balení s visačkami, vč. např. dustbagu - může se hodit na Vánoce) Podrobné info např. zde: https://www.oakley.com/en-eu/product/99470?variant=193517291372&sizeS nebo zde: https://www.tradeinn.com/bikeinn/en/oakley-aro3-helmet/138590356/p?utm_source=google_products&utm_medium=merchant&id_producte=15076241&country=cz&gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIt4zg48_mggMV15SDBx3S3gU_EAQYASABEgLXm_D_BwE&gclsrc=aw.ds ...nebo zde: Recenze např. zde: https://www.base-mag.com/review-oakley-aro-3-mips-helmet/ Moje cena : 1690,- včetně dopravy na Zásilkovnu Moje reference:
 3. UP s posledním snížením ceny na 8990- vč. dopravy na Zásilkovnu za nenošené Samuraje s lícujícím armovákem v kompletním balení.
 4. Kamil.K

  SEIKO 5

  Dnes na ruce tyto “B-Uhr”
 5. Kamil.K

  Seiko Samurai

  Že bych je stáhl z prodeje - ten cifr a luneta jsou opravdu parádní -a nechal si je?
 6. Kamil.K

  Seiko Samurai

  Nádherně modrý cifr edice STO White Shark s lícujícími indexy s armovákem ( kdo z vás to má, seikaři?). ....s hranatým pouzdrem jsme si ale nesedli, takže je nenošené, v kompletním balení, pouze se zkráceným tahem posílám dál ....
 7. Rychlý, bezproblémový hodinkový obchod, Petrovi děkuji a doporučuji ho.
 8. Jsou parádní,... totiž byly by - kdyby je nezku*vílí tou datumovkou!
 9. Protože jsem jen zkrátil tah o 2 články (oba i s osičkami přikládám) a na ruce jsem je měl na pochlubení zde a pak už jen jednou za čas vrtič,... nabízím nové (resp. nenošené) Samuraje Seiko SRPD23K1 - Special Edition Save the Ocean (White Shark). Ciferník je krásně modrý (indexy lícují s armovákem - viz. moje fotky dole - na rozdíl od přiložené produktové fotky ), jen to hranaté pouzdro není můj šálek kávy ... Kompletní balení včetně všech visaček (dohledám i garanční kartu a vnější papírovou - obalovou krabici). Podrobnosti například zde: https://www.helveti.cz/seiko-srpd23k1-special-edition-save-the-ocean Ceny zde: https://www.zbozi.cz/hledej/?q=Seiko SRPD23K1#utm_content=lista&utm_term=Seiko SRPD23K1&utm_medium=link&utm_source=m.search.seznam.cz Upozorňuji na drobný otlak (nebo kratičkou vlásečnici ) na koncovce tahu že strany pod 6-kou - vyfotil jsem a doostřil, v reálu - bez upozornění - si jí téměř nevšimnete), hodinky mi tak už přišly z vivantis.cz, ...jinak pouzdro, hardlex i tah bez vlásečnic a známek nošení. Moje cena: 9590,- včetně pojištěné dopravy na Zásilkovnu. Moje reference:
 10. Děkuji, už mě ale trochu nebaví https://casio.watchcz.cz/panske/casio-edifice-efs-s560d-1avuef
 11. ...asi zmíněná norma nedovoluje použití lumi datového věnce (kvůli výměně nebo cojávím). V každém případě jsou nové verze želv a některých dalších diverů Seika s datem na trojce trochu pomrvené.
 12. Dovolím si oponovat ohledně datumovky - podle mě je rozhodně lepší než kdyby byla na pozici trojky a výrobce (asi protože u driveru musí být lumi index) vytlačil jakýsi cucek s lumi ven (dál od středu než ostatní indexy) jako to mrví u novějších šarží želv : Nebo dokonce jej vtlačí do armováku .
 13. UP!...na nový prémiový celokožený CROSSBODY LA MARTINA BODYBAG HERITAGE... nový, nikdy nenošený, včetně dustbagu za 4090,-
 14. Děkuji Michalovi za bezproblémový obchod a přeji mu ať mu hodinky dělají radost. Kamil
×
×
 • Create New...