Jump to content

Boris313

Members
 • Posts

  48
 • Joined

 • Last visited

About Boris313

 • Birthday 12/15/1987

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno

Recent Profile Visitors

395 profile views

Boris313's Achievements

Pokročilejší začátečník

Pokročilejší začátečník (3/8)

 1. Zajímavé, ty jsem neznal. Za mě jediná škoda těch třech čudlíků, to já nedám, jinak bych zvažoval.
 2. Sám jsem takové hledal. Kromě ruček jsem navíc měl požadavek na arabské číslice na cifru. Nakonec mám withings hr sport. Z dalších funkcí ale používám akorát tak budík (vibrace) což je důvod proč jsem je bral, tj. na noc. Ve finálu ale ty hodinky teď nosím skoro stále. Kdyby měl někdo další tipy tak budu taky rád, ale nemyslím že jich je moc (+ u mě jak říkám potřebuji číslice). Našel jsem ještě huawei gt řada 2 nebo 3 ale nejsem si jistý jestli je tam digitální cifr nebo skutečně ručky.
 3. https://hodinkovna.cz/panske-hodinky-alpina-startimer-pilot-chronograph-al-371nn4s6b?gclid=CjwKCAjw46CVBhB1EiwAgy6M4r1FuBKniBB52oOQVy3xkz47wpS260mRo9Vh2ZEhpefNA-azCLP5mBoCG9sQAvD_BwE
 4. Když tak ty Edoxy mají i ve verzi "open heart" Já mám doma tedy klasickou verzi pouze s datumem a jsou fajn.
 5. Asi by to chtělo vidět naživo, pravda. Rozdílný podklad mi až tak nevadí, ale zdá se mi že nesedí velikost písma a nevím jak rozestup písmen. Asi jsem hrozný detailista.
 6. Vychytávka zajímavá ale provedení dle foto hrůza, nějak mi to k sobě nesedí. Mimo toho hodinky pěkný..
 7. Tady jsou ve výprodeji: https://www.jomashop.com/mathey-tissot-skeleton-watch-h7051abu.html#
 8. Scheppach mám zkušenost obvykle dobrý poměr cena/kvalita na hobby použití. Průměr bych řekl že se uvádí na optimální výkon, nějaká rezerva tam bude, pak jde i o celkovou konstrukci a sílu tlaku, takže čím větší bude špalek tím to půjde hůř.
 9. Zkusil bych se kouknout i na něco od Certiny, třeba DS 1 někde z druhé ruky nebo výprodej..
 10. Souhlas, jenom ne každý to pochopí.
 11. A bude hůř. Odněkud jsem slyšel názor že jsme ve fázi "šití roušek". Obrovská jendota, soucit, soudržnost. Pak se to začne rozpadat. Nedejbože když někomu v obchodě prodá cigarety ukrajinka a pak začne kámošům na pivu v pondělí dopoledne vykládat jak nám tady zabírají pracovní místa. Je potřeba si zachovat zdravý rozum a reflexi, protože takových chytrých názorů bude jen přibývat.
 12. To budou nejspíš ti dobrovolníci co se dostavili na výzvu na úřad "doplnit své údaje".
 13. Na některé otázky si myslím odpovídáš sám, silničku bych jako univerzál na polňačky a lesní cesty nebral. I elektrokolo je stále kolo, takže se můžeš odrazit od toho co máš vyzkoušeno a zažito, hodně je to o osobních preferencích. S ohledem na váhu bych do 29" kol nešel (v menších rámech někdy nejsou ani dostupné). U toho nájezdu a rozpočtu bych osobně nepřemýšlel nad celopérem, takže buď trekové nebo horské hardtail, opět dle preferencí. Kapacita baterie by stačila na ten dojezd základní, nicméně když bude větší nic tím nepokazíš a zároveň nebudeš muset měnit/repasovat hned jak výkon půjde dolu. Myslel bych na to že baterie je jedna z nejdražších částí takže bych se poohlížel po ověřené značce případně nějaké prodloužené záruce (tátovi odešla baterie ani ne po roce, nakonec reklamace prošla ale příště bych volil ověřeného výrobce).
 14. Co třeba Marathon: https://www.chronoshop.cz/marathon-black-pilots-navigator-date-usmc
×
×
 • Create New...