Jump to content

Maxel

Member_50
 • Content Count

  8,251
 • Joined

 • Last visited

About Maxel

 • Rank
  vořežprut s vařečkou
 • Birthday June 14

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha | HK

Recent Profile Visitors

8,959 profile views
 1. @filo-boxer Buď naprosto v klidu, taky se s tim dycky docela peru. Nakonec ho teda přeperu, ale dělá to semnou pravidelně pár ku... de... ču... @Bob Hezkypěkně! Bůčkovej sic moc nejsem, ale tady snad udělam výjimku. Poděl se pls o recept.
 2. Takle. Guma jako taková se povedla — měkká, poddajná, příjemná na dotek. Spona taky cajk. Jen ta barva mi nesedla. Bylo to myšleno jako kontrast, což se nepovedlo. Takže sem vobjednal modrou, ehm a červenou, to bude vono.
 3. Jo. Bude to (ne)poměr mascarpone-šlehačka-žloutky. Pasta parádní! Já si založil oběd na zítra. Kuřecí roláda s česnekovou pastou, medvědím česnekem, šalvějí a slaninou. Z kostí pak děckám na vývar. Přece to nevyhodim
 4. Ingredience. Vyšlehaná smetana mi zůstala v lednici, ale byl jí stejně drobet.
 5. Sem si řikal, že si všimneš Je to tak. A vlastně nvm proč. Krom bílků, které nedávam, postupuju přesně jako ty. Řídký žloutkový krém? Málo smetany (měl jsem jen cca 1/3 kelímku)? Nevim. Snad to ztuhne a bude to jedlý.
 6. . . . . . Chtěl sem o víkendu dělat kaťák s bramboráčkama, ale po tý sodě posledně na to rači seru Bude... Kuřecí roláda po provensálsku (chtěl sem kachní, ale drahá nece). Rib eye & co. Losos s chřestem a holandskou.
 7. Sladkému jsem teď moc nedal, a tak si rodinná rada vyžádala tiramisu. Stalo se.
 8. Nvm proč furt vymejšlim, když je nakonec mam nejrači na tahu Každopádně sem od orange-blue kombinace čekal víc. Nic. Další dead end.
 9. V rámci celkové obměny kudel sem loni bral sadu Wüsthof s timhle nožem na pečivo, a zatim spokojenost velká. https://www.wusthof.cz/noze-na-chleb-solingen/classic-nuz-na-chleba-23-cm-1
 10. Souhlas! Z výběru jsem to lupnul modrejm. Chystam se na ně v 36mm, bo tam se rhodium nedělá. Ale kombo rhodium-smooth-jubilee je prostě top! PS: tydle si už simtě chvilku nech!
 11. Very najs, bojs! U nás byl v plánu gril venku, ale porát je celkem kosa a děcka zdrhly dovnitř. Taxem to pojal takovym bufetovym stylem. Sous vide picanha. Vykoštěný stehna v medovo-horčicové. Bavorské klobásky. Salát z pečených paprik. Caprese. A to kolem.
 12. Taky seš dobře vybavenej. Správně Dezert/rychlá sváča = jahodový shake.
 13. @krutor U řezníka taky ne, ale jestli k tobě dom dováží Rohlík, tam maj stabilně. Mělo i Tesco, ale poslední cca půl rok už jsem to tam neviděl. Dnešní oběd v podobném duchu. Jen jsem k steaku hodil salát na styl guacamole, a opečené grenaille.
 14. 2000. Party Up. Gone in 60 seconds... tendle song sem žral. Škoda ho. 50 neni žádnej věk.
×
×
 • Create New...