Jump to content

Maxel

Member_50
 • Content Count

  7,645
 • Joined

 • Last visited

About Maxel

 • Rank
  vořežprut s vařečkou
 • Birthday June 14

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha | HK

Recent Profile Visitors

7,603 profile views
 1. Vzal bych toho Supa. Pokud neni extra důvod pro naftu, pak doporučuju mrknout na 3.6FSI. Měl jsem v liftbacku pár let zpět. Skvělý family wagon s možností si užít parádní řadový šestiválec ještě z dob, kdy byl “svět v pořádku”. Na dálku se s tim relativně snadno dá jet za 8-9l. Ačkoliv chce to hodně sebezapření. Krom toho, za dvě kila bych mrknul na třetí generaci Laguny. Super povoz za ty prachy. Taky jsem měl. Dvě Na pověry a urban legend nedej, třetí generace už je velmi solidní auto bez zásadnějších much, co měla generace druhá. Sedlal jsem 3.0dCI 175 kW, neskutečná paráda. Těch je ale jako šafránu. Potom chvilku 2.0dCI 110kW a motorově to na velikost auta bylo so-so. Koukal bych po 127kW. Nebo ještě lépe benál 2.0T 150kW.
 2. Jestli je zvyklá na japko, vzal bych jí zrovna novej SE. Sere se to stejně jako cokoliv jinýho a s podporou Applu, kdy běžně 5 leté modely dostávaj poslední iOS, nic lepšího imo za ty lowe neseženeš. Stejně tak s kvalitou fotek. Ačkoliv tam asi Android taky umí v cenovce kolem 15k. Hádam. Nevim. 8 let už sem na japku.
 3. Maxel

  V: Nautilus LE

  Nabídnu do výměny limitku Nautilů. Full set. Číslo 01/33. Stav vynikající, bylo (a je) o ně dobře pečováno. Budou na origo řemenu, jež jsem nenosil (je mi dlouhý). Trade price: 69.900,- Kč Co za ně? Nejraději Marky XV, které mi tu teď utekly. Modré SMP quartz/automat. Tudor North Flag. Apod. Doplácet nechci, tudíž max. v uvedené cenovce. Kdyby cokoliv, ptejte se po SZ. Díky za prostor!
 4. Todle je velká paráda !! U nás o dost prostší krmě. Kachní játra na smetaně s pancettou a bylinkama. K tomu br.krokety (sežrali děcka, na mě nezbylo).
 5. Jak sem psal výše, sousedka prodávala 3kk. Dokonce i v “tomdle” byl do měsíce fuč. Za cenu naprosto běžnou, tudíž vysokou. Praha. Devět. Jinak já uhádal v lednu 2017 1.79% na 7 let. Na 10 let už to bylo přes 2%.
 6. Finito. Šmákli sme si. Jako dezert si rodinná rada vyžádala čokodort. So be it.
 7. Vys*r se na spešl nádoby. Zbytečný. Sjeď do Ikey, kup plastovou bednu s víkem, do něj vyřízni otvor pro tyčák, a máš skvěle funkční řešení za pár korun. Sám takle jedu několik let naprosto bez problémů. https://www.ikea.com/cz/cs/p/sockerbit-krabice-s-vikem-bila-80316067/
 8. Hovězí (kližka, líčka neměli) po burgundsku in progress.
 9. Můžu potvrdit. Vše může a bude asistentkou použito proti vám. Vypnout nejde, a pokud máte stejnou verzi firmware, pak počkej, až si nahraje nový patch s názvem “NE”. [emoji23]
 10. Jo, mam jí nainstalovanou doma už skoro dva roky (jen teda s jedním “m”)
 11. Neměl sem mu je na tom pivě pučovat Každopádně mě samotného svrběl prst — skvěle by doplnily kombo BB58 a GS. Jednak bych ale musel pustit Nautily, o čemž (zatim) nejsem přesvědčen, a druhak to byl fofr, nestihl jsem to ani vyšpekulovat.
 12. Maxel

  Rodinné foto

  Chybí jim jedna maličkost. Datum )
×
×
 • Create New...