Jump to content

Maxel

Member_50
 • Posts

  9,045
 • Joined

 • Last visited

About Maxel

 • Birthday June 14

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

12,139 profile views

Maxel's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Včera sme se ženou prubli Laviho celovečerní počin, aka Vyšehrad Fylm. Jak mi seriál přišel koukatelnej a místy vtipně-trefnej, min. prvních 5-6 dílů, tak todle sme cca po 30min vypínali. Peklostroj. Halt ne vše je určené na velký formát.
 2. Irské máslo s konfitovaným česnekem, chipotle adobo, parmazánem, limetovou šťávou, petrželkou/pažitkou a vločkovou-česnekovou solí. Neboli compound butter. To vše na opečeném kváskovém chlebu.
 3. @nizkotucnytvaroh Pěknej energy boost po ránu Jinak to moje nejni vaječňák, anóbrž wanabe-baileys.
 4. Jak kreativně využít letitý rubber b; původně na polárky.
 5. Jooo, to znam. Leta zpět jsem tam lil všemožné dobroty od Zacapy až po Plantation, a nakonec skončil u Tuzemáku, protože jinak je to blbě
 6. Tož to mě těší Zkus příště místo druhého std. salka klasik karamelizované. Taky dobrý. Jinak já dal letos jako alkáč Božkov černý. Má miň voltů, takže tam zahučela flaška a půl, ale chuťově je jemnější a imo tam líp pásne.
 7. Pardon, zapomněl jsem doplnit, že doplatky nahoru spíš ne. Snad jedině jeden dražší kousek zkombinovat s dvěma z mé strany; např. teď mám v prodeji Navitimer 41.
 8. Nevezu se na vlně výprodeje rolád, ale koupil jsem krátce po sobě dvoje podobné, a rozhodl se nechat jedny (Date). Proto nabídnu do výměny Exp36. Jsou prakticky nové, vybalené a jednou na ruce. Koupeny u Bechyně na začátku listopadu. Trade price 200k. Nejraději bych něco ze stáje Breitling, rozměrově max. 41/42mm. Případně Zenith, Omega (FOIS), Cartier, Bvlgari, GS, apod. Ale pište návrhy, maximálně se nedohodnem. Díky za prostor! PS: foto s dovolením zapůjčené od watchboye.
 9. @nizkotucnytvaroh U nás se taky panenka peče durch. Želbohu. A popravdě chutná pořád skvěle. Každopádně pěknej talíř Kotleta z přeštíka na houbách s pancettou, pečené grenaille, škvarky z ořezaného tukového krytí.
 10. UP & cena 95 tisíc (vč. řemenu)
 11. Pro synátora na první mobilování sháním rozumně jetou sedmičku, ještě lépe osmičku. Ideálně černý. Kapacita egal. Balení full potěší, ale nejni must-have. Díky!
×
×
 • Create New...