Jump to content

Maxel

Member_50
 • Content Count

  8,447
 • Joined

 • Last visited

About Maxel

 • Rank
  vořežprut s vařečkou
 • Birthday June 14

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha | HK

Recent Profile Visitors

9,267 profile views
 1. Na ruce pořád Colty, v pozadí ventilátor. Je vedro.
 2. @sibirnaya Vnější stydké pysky. Tvl Díky, to sem potřeboval… zasmát se, zku.den dneska. Jinak mi to připomnělo dobu dávno minulou, kdy měl švára ještě v hlavě mozek a dělal v dílně na krásných kouscích automoto historie.
 3. @jrov Díky za tip, to zní a vypadá skvěle! Chtěl bych tímto moc poděkat @Gustaf za pomoc a sdílení zkušeností na firmy, jak bazén, tak pergola. Díkes!
 4. Vše v cajku, jedna s hvězdou! Díky
 5. Nedělní panna s uzenou paprikou, zabalená do slaniny s parmazánem. K tomu gratinované grenaille s česnekem a UHO. Dneska mi asistoval novopečený maskot kuchyně, aspoň cácora tak rozhodla.
 6. No vida, další black bandit do chronostáje Fešák!
 7. Dobrej plán! U nás se jednou za uherák taky obědvalo přesně v pravé poledne. Chapadla s maldonskou solí, pečené grenaille, little gem salát s rukolou a zálivkou (olej, limeta, balsamiko, sůl, chilli), lanýžová aioli.
 8. Ani druhá dávka ocko.uzis s následným moribundem mně nezastaví od víkendového kuchtění. Co máte v plánu na sobotní oběd?
 9. To nejni vůbec blbej nápad. Jenom musim změřit, jestli projede kolem baráku, až bych přezouval na zimáky.
 10. Jo, na bioklimatiku kašlu. Necham nacenit fixní polykarbonát.
 11. Teď sem dostal nabídku na hliníkovou bioklimatickou pergolu od fy. 4 Seasons. 6x3m s stahovacími lamelami na střeše, LED osvětlení, doprava, montáž… 380k! Kdybych chtěl i čelní a jedno stranové zastínění, dalších 130k. Tpč, masakr! Hádám to bude plusmínus-autobus, ať oslovim jakoukoliv firmu, že? Každopádně od hliníku se asi vrátim zpět na zem, klasika dřevo. Jestli si teda pomůžu Nebo koupim velkej slunečník, a bude. Kuadrát. Zatim jsem předpoklad vs. realita, bazén-terasa-pergola, mínus cca jedny GMT M2 LN. Oh shit!
 12. Rozkoukal jsem The Good Doctor. https://www.csfd.cz/film/496857-dobry-doktor/prehled/ Rukopis Davida Shore je jasně patrný, je to takový mladší Dr. House, jen místo hůlky a vicodinu tu máme umělý skalpel a autismus. Zatim mě to chytlo moc.
 13. No, já myslel, že to změní šerif. A teď koukam, že šerif už nejni semi-führer.
 14. @sibirnaya Co změnit název vlákna na “bazény, terasy, pergoly”? Beztak kdo řeší jedno, pravděpodobně řeší i to ostatní. @Murphy97 Co řikáš jako zakladatel?
×
×
 • Create New...