Jump to content

Harrior

Members
 • Posts

  27
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Seiko

Recent Profile Visitors

313 profile views

Harrior's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

 1. Ja bych zkusil odkládat v poloze korunkou dolů, co to udělá - takhle se mi bb58 srovnaly na dlouhodobě zhruba +2spd, původně taky klidně k těm 6 sekundám. Při slabém nátahu (když málo nosím, pracuju z domu a pod.) se začnou trochu zpomalovat.
 2. Pokud někomu pomůže v rozhodování... mně to teda moc nepomohlo V Brně, 17. 12., ale jestli jsou skladem ještě i teď netuším.
 3. Tak abych se přidal: za mě by to byly 2 modely - první už existuje a změn netřeba (bb58 black), druhý by měl být v duchu Submariner ref. 7016, případně 9401. Materiály stejné jako u bb58, barva černá/tmavě modrá na lunetě i cifru. Podmínkou je zachovat rozměr a tvar pouzdra a nenavyšovat tloušťku! A bez data.
 4. Přesně nad tímhle kombem já uvažuju: bb58 v černé jako takový zástupce vintage stylu, do společnosti a tak, pelagos 39 jako moderní kus ve sportovním duchu a tak (momentálně mi tu roli tak nějak plní spb143). Ale rozhodně nebudu tvrdit, že nejsem ujetý Jinak včera vyzkoušeny na ruce a ano, má to ostré hrany, titan je až nezvykle lehký, ale kupodivu nic z toho mě nějak neodradilo.
 5. Nedá se nezeptat: co automaty a střelba? Bez následků pro strojek? Jasně, bývaly doby, kdy to nikdo neřešil, ale to byly i submarinery ještě nástroj a ne klenot...
 6. Stručný update přesnosti, kterou jsem zde nedávno řešil: po 15 dnech +41 sekund, tzn. necelé 3 vteřiny denně do plusu v průměru. Denně zhruba 12-13 hodin na ruce, zbytek korunkou dolů, odchylka tam naskákala, když ležely. Při používání a v pohybu prakticky 0. Sice ne zázrak jak u některých dalších majitelů i tady na fóru, ale za mě ok a pozorování tímto končím. Děkuji za pozornost
 7. Neušíte náhodou někdo, kde se aktuálně dají v Brně, Praze nebo Ostravě vyzkoušet? Kulatiny se blíží a pokud se řeší pořadníky, tak abych měl jasno zavčas... a může se někdo podělit o čerstvou zkušenost s čekací dobou? Díky předem!
 8. Pozdě, ale přece A díky za doplňující foto na tahu!
 9. Můžu se zeptat - 40 mm? A průměr zápěstí? Jinak za mě paráda!
 10. Jelikož jich je tady pořád dost málo, tak i já přidám další fotku těch svých
 11. Souhlasím, vypadá parádně. Ještě možná být pískovaný a černěný a je to dokonalost sama
 12. Bohužel zatím ne, jenom různé 39 a 41 mm variace na téma Black Bay. A právě vzhledem k nekompatibilitě 41 mm BB s mou rukou mě nikdy ani nenapadlo se na Pelagosy vůbec podívat, vzhledem k jejich rozměru. Pak ale přišla tahle novinka a čistě přes obrazovku je to láska na první pohled... Jinak to jako útok neberu, už sem pochopil, že co je u hodinek pro jednoho nepřekonatelný problém, si druhý ani nemusí všimnout , tak sem se snažil přiblížit, proč u mě titan zatím není.
 13. Čistě pocitová záležitost - Cr-Ni austenit mi je na omak příjemnější. Jak to mají ostatní netuším. Ale chci tomu dát šanci - netuší někdo, jestli už se dají v Brně nebo Ostravě osahat?
 14. Díky moc za praktické zkušenosti, nejen s ohledem na ně nejspíš nechám tento model plavat...
×
×
 • Create New...