Jump to content

Já ml.

Member_50
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

About Já ml.

 • Rank
  Pokročilejší začátečník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  South Bohemia
 • Fanoušek značky
  Hledám...
 1. Synátor byl dnes druhý den ve škole, poté co ji otevřeli... Třetí třída... Tak co jste dělali? Nic, koukali na pohádky v TV. Paní učitelka nebyla ve škole? Byla. Tak proč se neučilo? Nevím, ale domácí úkoly jsme dostali. Z mého pohledu na pos... Asi ty děti nechtějí přetěžovat.
 2. Příjemně mi to zlepšilo náladu:
 3. My, po republice republice využíváme fy. Ramirent, ale v každým městě je půjčoven několik. Google určitě napoví...
 4. Z vlastní zkušenosti ti dopuručuji klasickou motorovku a v půjčovně si půjčit plošinu. Teleskopická pila má krátkou lištu, pořád ti překáží ta tyč, zachytává se o větve, když se potřebuješ dostat ke kmenu. Thuje jsou většinou dost prorostlé. A po hodině necítíš ruce ani záda.
 5. Dnes mě potěšila moje švadlenka. Dodala mi zkušební vzorky řemínků. Ještě je co ladit, ale základ je dobrý.
 6. Určitě jsou, ale bez jejího souhlasu mi to je proti srsti.
 7. Zeptám se jí, ale občas je na podobné věci trochu citlivá, tak uvidím...
 8. Tak jsem se včera za pomoci rumu uklidnil. Dnes začnu úpravy.... pro Americkej: Krásné dveře a parádně vymyšlené, ale jak píšeš, jen do objektů kam se to hodí. pro Suflik: Vyzděn větší otvor, protože to zedníkům vyšlo na šár a nemuseli zařezávat. Po stavbách se už pár pátků pohybuji, tak si jsem vědom toho, co jednotlivá řemesla, zejména zedníci, dovedou. Mě naštvalo, že to bylo u mě (tím pádem, že jsem blbec já a neohlídal jsem si zedníky, když to zdili). Sestra dokonce psala diplomku na téma zmetků na stavbě. Zkusím z se jí zeptat jestli néma někde ještě fotky, to byla perla vedle perly.
 9. plus lepidlo, štuk, malba... v bytě kde je připravenej finál - malby, podlahy, kompletace. Jedny dveře do koupelny, kde je udělaná stěrka. A ještě to udělat tak, aby to nebylo vidět. Už jsem taky viděl horší, ale u cizího, tam mi to tolik nevadilo...
 10. Když je zedník pánské přirození..... Obložka dveří, celkově 4x....
 11. Jestli je paní Morbová, jako paní Mladá, tak by jí potěšila dovolená... Ale soubor hodinek v ceně dovolené, v kalendáři? To nevím...
×
×
 • Create New...