Jump to content

papun

Member_50
 • Posts

  580
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Casio, Seiko a dál se uvidí....

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

papun's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Třeba je ten plast 24 karátů, takže to je vlastně za hubičku
 2. Na zahraniční nákupy doporučuji revolut. Nejlepší kurz a je to dobíjecí karta, takže si tam nahrajes peníze které potřebuješ, tím pádem i kdyby kartu někde zneužil, tak nemá moc co sebrat. Nevýhody, je to myslím britská společnost a podpora pouze v angličtině.
 3. Já znám ještě dobré poctivé mechose. Nicméně je mi jasné, že to už není reálné. Všude ty jejich emisní normy a bez těch čidel a elektroniky už toho asi nedosáhnes. Kdyby to šlo vrátit zpět, tak budu rád.
 4. Rozumím. Ale bohužel nemám nervy někomu vysvětlovat, že to svoje kilo kávy měsíčně chci jinak a navíc rád střídám druhy, nebo směsi a o to by to bylo horší. Nepiju, nekouřím, tak aspoň za to kafe něco uvalim.
 5. Cena je vyšší, ale nakonec jsem zjistil, že mi to za to prostě stojí. Chci si to užít
 6. Mě se nikdy ty černé displeje nelíbily. Většinou na houby čitelnost a celkově v tomto provedení pouzdra se mi víc líbí ten obyč.
 7. Bezprdele bych poctivé bezcipakove auto bral hned.
 8. No tady ten s tím vykusem se mi moc nezamlouvá. Zatím to nechám tak jak to je a už umře Hirsch, tak si nechám udělat černý, cerne prošitý 20 mm v celé délce a bude. Ten dírkovaný co jsem tady dával, je fakt, že by byl akorát tak na bordel.
 9. Není problém si něco nechat udělat, ale hlavně vymyslet co.
 10. To jsem zapomněl dodat, že hnědý řemen je u mě sprosté slovo, stejně jako zlaté prvky na hodinkách, sponách a tak. Ne prostě se to ke mě nehodí:)
 11. Jak si myslíte, že by k hodinkám pasoval tento řemen? Mě se zdá, že by to mohlo ladit. A je po celé délce 20 mm https://www.helveti.cz/reminek-di-modell-design-wapro-1325-10
 12. Tak to jo, na to bych neměl nervy. Tak ať se daří.
×
×
 • Create New...