Jump to content

papun

Member_50
 • Content Count

  457
 • Joined

 • Last visited

About papun

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Casio, Seiko a dál se uvidí....

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mám tu jednu poptávku na Vratislavia Chrono a tak nějak zkusím ještě Geckota Racing Chronograf - pouzdro polštářek. Pouze nějaké tmavší cifry. Děkuji za nabídky.
 2. @pauliej lepší než SKX
 3. Měl jsem teďka slabší hodinkové období. Dva kousky jsem poslal dál, protože nepreskocila jiskra. Ale mezi tím jsem se vyloženě zamiloval do mých Pepsi Citizen. Nosím je teď furt, už i žena se diví, že mám furt stejné hodinky. A navíc chodí cca +2s za den, což je super.
 4. @MaS tady jsem ještě našel ten můj případ:
 5. Já u jiné barevné varianty měl to samé na šesté hodině. Asi si fakt dávají záležet...
 6. @MaS se mi to zdá nebo ti chybí tečka u 12 h indexu?
 7. papun

  Citizen Fugu

  Trošku dost bych se bál řádné čitelnosti.
 8. Tak velká vterinovka bývá často na tachymetrickou stupnici. Ta kdyby tam byla tak je to za ty prachy luxus. Uvidíme... Poskladam si myšlenky a ono to nějak dopadne.
 9. papun

  XIIVI

  Já jsem strojařská lama, tak sorry jestli se blbě zeptám. A ono by to nešlo dělat na nějakém tom CNC? To se musí takto pracně?
 10. Přátelé po tom co jsem si nesednul s modelem Vratislavia Chrono S.14 - cifr na mě byl moc světlý, pořád po něčem z této produkce toužím. Hledám nějaký tmavý a dobře čitelný cifr. Vím, že se dělali i nějaké extra limitky pro Polské fórum a třeba se někdo k něčemu dostal a je ochoten to poslat dál. Případně nabídněte co máte a třeba se domluvíme. Děkuji
 11. Díky, už jsem je stihl i prodat. Bohužel světlý cifr nebyl na mě navíc v kombinaci s rucickama to nemělo moc dobrou čitelnost. Ale až se zrodí něco v černém, tak po tom hned sáhnu.
 12. https://www.timestore.cz/Znacka/Citizen-259/Military/Citizen-Military-91229 Celkem zajímavé mi přijdou a navíc jsou menší...
 13. Naprosto bezproblémový obchod. Děkuji a doporučuji.
 14. Orient - často píšu, že ten název a znak nedávám. Přijde mi to jako z kabaretu někde. Asi koupím ty casia co jsem si sám navrhnul a uvidíme.
×
×
 • Create New...