Jump to content

papun

Member_50
 • Posts

  829
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Casio, Seiko a dál se uvidí....

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

papun's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Škoda, že na ten sál, kde seděly ty dementní šarže někdo nehodil nějakou silnou bombu. Vytekli by jim mozky a možná by se už tolik dementů nikdy dohromady nedalo a byl by klid. Sorry, ale nevím co víc napsat..... ten režim si fakt nic jiného asi nezaslouží.
 2. Když je řeč o tom 3D tisku. Asi je to celkem blbost, ale říkal jsem si, že by mohli výrobci nabízet možnost si vytisknout maketu pouzdra, tak abych si tam supnul řemen a mohl zkusit jak mi ten tvar sedí. Než případně objednám, ale na druhou stranu, při výběru člověk zohledňuje mnohem víc. Ale i přesto by to mohlo někoho potěšit a zaujmout. Potažmo stejně to mají výrobci v nějakém CADu zpracované, takže jen by se udělal stl soubor.
 3. To je dobře, jinak jsem s touto H-50kou velmi spokojený. Přesnost cca +2,4s. Snad dlouho vydrží bez zásahu.
 4. Ještě jen poslední ujištění ten můj strojek je s datem, ale i tak asi v pohodě že.
 5. V podstatě jsem to celé přečetl, ale moudrý z toho nejsem. A chtěl bych se prosím zeptat jestli Hamilton H-50, tedy ETA 2801-2 je s plastem nebo bez. Děkuji
 6. papun

  Tissot PRX

  17,5 a ty 40ky mě přišly velké.
 7. Bohužel je každá fotka z trošku jiného úhlu, takže to klame, ale 35 působí mnohem lépe. Defakto 40 mm je pro mě od začátku mimo hru.
 8. Tak nějak do budoucna bych chtěl něco z těchto kousků v obou případech mě zajíma tmavě modrá. Tissot PRX 35 - zatím jsem měl možnost mít na ruce tu 40 mm verzi a ta byla pocitově velká. K té malé jsem se ještě nedostal. Líbí se mi to broušení a jednoduchost cifru. A ten tah působí moc zajímavě. Co už oceňuji méně je, že tah nemá žádnou doregulaci, ale zase ta spona vypadá dobře. Že to jsou baterky je momentálně spíš asi plus. A celkově ta velikost by mi papírově mohla vyhovovat Citizen Tsuyosa Automatic NJ0150-81L - ty jsem viděl jen na fotkách. Mám raději menší hodinky, ale 40 mm bych zvládnul. Mechanika je momentálně spíš mínus. Kyklopa jsme nikdy neměl, takže nevím. Vypadají tak nějak běžněji, nenápadněji. Tah je takovů nudnější, ale potěší regulace. Korunka je hezky schováná. Oboje mají safír a cena podobná. Pohon teď opravdu nehraje roli. Průhled na strojek fajn, ale na rozhodování to vliv nemá. Jak to vnímate vy? Díky za názory.
 9. Proč v tom hledat náhody. Však je to z jedné garáže.
 10. papun

  XIIVI

  Tak můžeš mít milión kladných příspěvků a pak se v životě něco podělá a už se to veze. Nemusí to být ani tvoje chyba. Nicméně neopravňuje tě to někoho tahat za nos. Vždy je třeba se k tomu postavit čelem a na rovinu.
 11. https://www.timestore.cz/Znacka/Adidas-8420/Adidas-89300 Ne že bych to chtěl, ale třeba to někoho bude zajímat a prej kovové, al ekurví to ty plastové čudlíky.
 12. https://www.timestore.cz/Import/Citizen-91174 Ten cifr vypadá chystlavě. kdyby byl tak 38-39, tak bych je asi i bral.
 13. Nevíte co to je zase za smecko? Už jsem na to narazil ve variantě jízdních kol. Kámoška to sdílí jak šílená a všude píše hotovo. Buďto chce někdo aby to co nejvíce lidí sdílelo, jakože reklama a nebo tě pak kontaktují a budou tahat nějaké citlivé údaje. Nebo nějaká novinka?
 14. Přátelé, potřebuju popravit plechovou střechu. Jedná se o rovnou cca 105 m2. Plech je zatím v rozumném stavu, nikde neteče a právě proto bych chtěl mu dát za včas patřičnou péči. No a nešel jsem tekutou gumu od firmy Alfema. Nemáte někdo nějaké zkušenosti? Případně kontakt na někoho kdo to dělá v rámci Zlínského kraje. Díky
×
×
 • Create New...