Jump to content

papun

Member_50
 • Posts

  1,008
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Casio, Seiko a dál se uvidí....

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

papun's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. papun

  Citizen Tsuyosa

  No a neměli by snad mít hacking?
 2. WR je otázka. Víme jak to Casio má. Zpravidla vydrží násobně víc, ale chápu argument. Co se týká modulů. Jednak se to prezentuje jako retro, takže to k tomu má patřit no a pak taky nevím jak vy, ale já ve finále pouziju maximálně tak stopky...
 3. papun

  Citizen Tsuyosa

  @Pandera ono je to spíš, když už si je chceš koupit a ví, že s tím stejně nic neudělá, tak si kup aspoň ty modré @Delapancha jasné. Dneska není problém koupit a při nejhorším vrátit, ale nemám rád tady ty opicarny a raději prostě vím co kupuju a hotovo. Nechám to ještě uležet a uvidíme.
 4. papun

  Citizen Tsuyosa

  @DelapanchaChvíli jsem tu nebyl a sleduju, že tu hezky sázíš fotky cifru, který mým v hledáčku. Když půjdu na úplný začátek, kdy Tsuyosa měla ty první základní barvy, tak jsem měl v merku modrý sunbrust a proti tomu Modré Tissot PRX. Tsuyosa jsem nikde nesehnal na čumendu, ale PRX jo a ty modré hrozná nuda, jenže měli tam i černé PRX a ty byly super, tak jsem je pak oklikou sehnal z druhé ruky. Jenomže byly nějaké velké, ne moc pohodlné, prostě nebyla tam ta jiskra, tak jsem je poslal dál. Tak jsem zase začal čučet po Tsuyosa. Na ruce jsem měl černou klasiku. Hodinky celkově super, sedí mi o dost lépe než PRX. Černý cifr prostě klasika, k mé sbírce černých ciferníků ideální volba:D. Jenomže žena měl tlačí do té tvojí modré a já bych se chtěl konečně už taky někdy vymanit z té černé závislosti a dám tomu trošku výrazu. Navíc sunbrust už mě moc nebaví celkově, raději mám matné povrchy, jenomže, tady ten modrý co jsem viděl fotky, to je jiná liga. Super struktura. Ještě tak najít místo kolem Zlína, kde by se to dalo vidět. reálně.
 5. Nevím oč přesně v tvém případě jde. Nicméně u prověřených burz je běžné, že chtějí ověření a kopie dokladů. Stejně tak to chtěl i samotný Revolut aby vůbec mohl fungovat. Toto zase třeba chápu.
 6. papun

  GA-2100-1A1ER

  Z počátku rtrošku pruda, bo neumím moc anglicky. První problém by, že apka nechtěla fungovat, protože neměla povolenou polohu. To se vyřešilo a pak už to šlo celkem dobře. Hodinky jsem nastavil, tak jak jsem chtěl. Budíky a podobně nebudu provozovat. Občas si udělám jen synchronizaci času. Takže za mě to je v poho. Hodinky samotné.... jsou o něco hůře čitelné než jsem si myslel, ale je to v normě. Nicméně vlastně třeba 5600 se nedali číst vůbec když bylo hodně šero, tady je šance žu se ukážou ručičky s lumi. Barevné fičury na displeji jsou sexy. Celý cifr působí velmi plasticky, velikost na mou 17,5 ruku v pohodě. Kdesi jsem četl, že někteří řemínek hrnkovali, to mi přijde naprosto zbytečné, zdá se mi naprosto v pohodě měkký. Celkově zatím spokojenost. Časem napíšu víc.
 7. papun

  GA-2100-1A1ER

  Už vím, jedná se o tuto apku:
 8. papun

  GA-2100-1A1ER

  Zítra mi dorazí Casio GA-B2100-1A, chci se předpřipravit, ale jsem nějak zmatený z té aplikace na propojení BT. Respektive vlastně ani nevím, kterou tu aplikaci mám nainstalovat. Našel jsem tři. Za nasměrování mnohokrát děkuji.
 9. Tak padělá se kde co od Casio F91W, včetně Casioak. Ale fíkus bych asi poznal. Jsem asi jen zbytečně nedůvěřivý.
 10. Ještě mě tak napadlo. Kdyby ty hodinky byly fejk, tak zrovna u tohoto modelu by to asi lehce odhalilo to bluetooth ne? Bo fejk by asi těžko nějaké měl ne? Nerad kupuju u sedaku, ale tady je ten rozdíl ceny docela významný...
 11. Vím, že to je šedivka, ta cena je dost dobrá ale. Jsou nějaké zkušenosti s tím obchodem. Tady jsem našel jen dost staré info. https://www.zaminutu.cz/p/casio-ga-b2100-1aer/?gclid=CjwKCAjwzo2mBhAUEiwAf7wjkj_y5UCam3djrV1W4ihwS2ysLWUl7LELBB_zRmauEvx4UYNSaKY5WRoCMp4QAvD_BwE
 12. Já se zase tak netrapim . Problém je podle mě jasný a to je zobrazení černé, tady ta obyč ledka to prostě neumí a kde není pořádná černá, tak není kontrast. A taky docela stačí nepřímý pozorovací úhel a už je to zase jiné. Spíš teď přemýšlím co s tou klávesnici. Primární účel YouTube se nekoná, takže buďto bezdrat myš nebo ten jejich magic ovladač. Mladý to s ním umí hezky. U tchýně to válí .
 13. Ale to stojí úplně jiné peníze a na to moje dívání ta LEDka dobré. Akorát fakt o zvyku.
×
×
 • Create New...