Jump to content

papun

Member_50
 • Posts

  709
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Casio, Seiko a dál se uvidí....

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

papun's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Moc pěkné, ještě je třeba přemluvit Timex aby je udělali sami pro sebe. Ještě mě napadlo. Ne že bych to chtěl kupovat, ale třeba Číňan něco podobného nedělá v kovu?
 2. Každopádně dej report co adidasky, jsem zvědavý.
 3. Napíšeme petici do Casia, za znovuobnovení výroby
 4. Tak obchod mi napsal, že první odpověď na můj dotaz odbavila brigadnice, která pouze mrkla na web, kde měli chybu. V reálu to je plast a ještě předražený. Takže jsem to zrušil. Otázka co ty tvoje Adidas. Bojím se jestli to nebude stejné. Nebo máš to nějak ověřené?
 5. Z toho odkazu jsem nic nevycetl, ale našel jsem si to na stránkách Timex sám a tam píšou resin, tedy plast. Co jsem viděl video, tak bylo to pravda hodně lesklé. Znovu jsem psal na shop ať to ještě ověří, tak uvidíme. Zatím jsem to nezaplatil.
 6. Toto je objev. Psal jsem na podporu jestli je to pouzdro opravdu ocel a prý fakt je, tak jsem to objednal a zdá se, že to jsou ty adidasky. Tak uvidíme. https://www.hodinky-365.cz/timex-t80-tw2r79300-x1212488
 7. Náš čas ještě přijde si myslím. Tenisky na ruce bych asi neunosil
 8. Skatulu zahodit, papíry vyfotit, nechat si poslat na email.
 9. Zaplatil bych je hotově, dal na ruku a odjel a nic nepřiznat .
 10. Jj mám ověřený HDMI kabel. Zkusil jsem koupit ten převodník. Stálo to asi dvě kila a zatím se to jeví jako nejjednodušší řešení. Hlavně u toho bylo dost kladných recenzí. Když tak to můžu vrátit na e-shop. A pak případně budu zkoušet další varianty.
 11. Aktuálně tam je natažený HDMI kabel. Když to VGA připojím přes redukci VGA x HDMI, tak je to jedno ne?
 12. Klubovna, občas nějaké školení, občas kalba a klipy s YouTube.
 13. Prosím o radu. Mám starší noťas, který má VGA a HDMI výstup. Jenže HDMI je poškozené. Pak má ještě LAN a WiFi. No a k tomu nový projektor. Který má veškeré moderní funkce. Neřeším přenos zvuku. Jde o obraz. Když to dám přes VGA tak to bude asi hnus. Dá se použít LAN nebo případně WiFi. Mě se to s tou WiFi zatím nedaří. Případně bude to mít kvalitu ten obraz. Díky
 14. Značku vůbec neznám, ale první dojem super.
×
×
 • Create New...