Jump to content

emve

Members
 • Posts

  21
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Prim

Recent Profile Visitors

197 profile views

emve's Achievements

Pokročilejší začátečník

Pokročilejší začátečník (3/8)

 1. emve

  Prim Orlík

  Na wish listu stále zůstávají Anthropoidy. Tak pokud by někdo uvažoval o prodeji, dejte vědět.
 2. Mně se hodinky taky líbí, takový bytelný kus železa/titanu a není to jen reprodukce nějakého staršího designu (aspoň pro mě na první pohled). A k pilotovi, který leze do MIG-15 se asi hodí. Já na to asi nejsem dost starej, pro mě je MIG-15 starý ruský komunistický krám, takže asi nepotřebuju vlastnit nic, co je s tím spojeno. Cenu jsem čekal 115, těch 129 není málo. Jsem zvědav, jak rychle se vyprodají.
 3. Minulý týden po delší době Orlíky 45LE a vznikla z toho jedna asi netradiční volantovka.
 4. emve

  Prim Orlík

  Stále aktuální, mám zájem ještě o: 1) Anthropoidy 2) Jedničkové Orlíky 38mm, otevřená edice s Etou, ať už původní, nebo modernizované provedení.
 5. Recenzi taky chválím a ještě si dovolím reagovat na předchozí příspěvek. Je trochu smůla, že fanoušek jiných značek, který se rozhodl zkusit dvojkové Orlíky, zrovna neudělal dobrou zkušenost s přesností. Já jsem teď po titanových dal na ruku zpět bronzové dvojkové a za 3 dny udělaly celkem jen vteřinku do mínusu, tedy -0,33s/den. Na druhou stranu titanové mi dělají +10-15s/den, takže neříkám, že jsou obecně Orlíky v tomto špička. U titanových se to možná dá částečně omluvit, že jsou úplně nové. Ale bronzové šly skvěle od začátku.
 6. emve

  Prim Orlík

  Aktualizace. Titanové Orlíky mi nakonec přes počáteční nejistotu přirostly k srdci, takže nabídka výměny již neplatí. Ale stále mám zájem o jakékoliv Orlíky v rozměru 38. Nejlépe Anthropoidy, LE50, ale i jakékoliv jiné jedničkové Orlíky, klidně i s Etou.
 7. Taky je mám moc rád. I když aktuálně mám jedny dvojkové Orlíky a troje jedničkové. A bylo vtipné si teď zpětně přečíst všechny hejty (95% všech reakcí) v příslušném vlákně na tomto fóru, když se dvojkové Orlíky před lety představily. Co to jako je, úplně jiný design, nemělo by se to jmenovat Orlík, tehdy za necelých 50 tisíc že je to nesmyslně předražené atd.
 8. Zajímavý počin, gratulace. Už chápu, proč šly standardní DLCčka z domu.
 9. emve

  Prim Orlík

  Pokud by měl někdo zájem o výměnu, mám k dispozici nový model z titanu.
 10. Dnešní lov byl úspěšný, aneb na ruce nově Orlíky 55 LE a zároveň přišla zpráva z Eltonu, že Titan LE jsou připraveny. Snem zůstává model 50 LE.
 11. emve

  Prim Orlík

  Kdyby někdo měl nějaké zajímavé starší Orlíky na prodej (50LE, Anthropoid, starší 38ky, originály), tak dejte vědět. Nečekám, že se nabídky budou hrnout, ale za zeptání člověk nic nedá.
×
×
 • Create New...