Jump to content

Laff

Members
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Středočeský kraj
 • Fanoušek značky
  Nomos, Zenith, Botta, Askania

Recent Profile Visitors

371 profile views

Laff's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

 1. Rychlá a pohodová domluva, zakoupené hodinky v pořádku, nákup od K. doporučuji.
 2. Dobrá zkušenost, rychlá komunikace. Obchod sice z důvodů na mé straně nakonec neproběhl, od Davidofs.cz ale pohodový přístup.
 3. Perfektní prodejce, rozumná domluva, skvělý servis (při pokecu nad hodinkami proběhlo přestěžejkování na Nato, abych je na svou tlapu dostal lépe než na origo kůži - od té doby je sundavám jen na noc :-). Díky a doporučuji!
 4. Jsou s O.E.B. podpisem? ;-) Na oficiálních fotkách ta barva vteřinovky vypadá tmavší, tady na světle vypadají suprově... kdyby byly někdy na prodej, ozvi se ;-)
 5. Pohotová komunikace, všechno proběhlo bez problému podle plánu. Nebyl jsem si moc jistý, zda budou mít nabízené Certiny dostatečně dlouhý tah na moje trochu silnější zápěstí, Crouch14 navrhl jejich zaslání poštou a po vyzkoušení buď zaslání zpět, nebo platbu na účet. Důvěra mezi neznámými členy fóra jinde nevídaná, neslýchaná ;-) Hodinky přišly, na ruce seděly tak akorát, takže převeden domluvený peníz. Díky za obchod!
 6. Hodinky byly přesně popsány a nafoceny, Jirka komunikoval rychle a vstřícně, na místě předání jsme byli včas a všechno proběhlo dle plánu ;-) Obchod s Jirkou doporučuji a díky!
 7. Zkušenost z letošního února: komunikace celkem OK, odpověď trvá kolem týdne, ale snaží se být příjemní a vyjít vstříc. Prohlídka objednána na červenec, snad se do té doby situace s koronou trochu uklidní. Na stránkách pro návštěvníky zatím žádné info o omezeních nemají.
×
×
 • Create New...