Jump to content

paya01

Member_50
 • Content Count

  127
 • Joined

 • Last visited

About paya01

 • Rank
  Učedník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Swiss Made

Recent Profile Visitors

481 profile views
 1. Když už jsem fotil, tak to dám i sem
 2. Ahoj, nabízím k prodeji Seiko 5 Sports SRPG47K1 140th Anniversary Limited Edition - jedná se o limitku ke 140 letům Seiko. V ČR ještě není dostupná. Objednal jsem ji pro sebe, je moc pěkná (hlavně ciferník), ale jiskra bohužel nepřeskočila. Jde o zcela kompletní prodejní balení, vše je ještě ve fóliích, s visačkami, byly venku z krabice tak 5 minut. Cena vč. pošty/Zásilkovny 7 999 Kč. Inzeruji do čtvrtka, pokud se neprodají, posílám zpět tam, kde jsem koupil.
 3. Tohle ze mě udělalo OWG. Na ruce měsíc, za tu dobu přesně 0,0 s. COSC Rules, snad to vydrží...
 4. Rychlá a pohodová komunikace, okamžitá platba. Díky za obchod, ať slouží a doporučuji.
 5. Uz to tmavne a COSC super, po týdnu -0,3 s/d...
 6. Co je SW330-2? Google mlčí, našel jsem pouze SW330 a SW330-1...
 7. K tomu úbytku materiálu: The oxide layer that forms on the surface of the bronze is thick enough to be measured with nanometers only. The destruction of the patina is done by intervening in this layer. In other words, the watch is actually losing its material. However, even if this is repeated at regular intervals over the years, this loss is never enough to be perceived by the human eye. Who knows, maybe a watch that is washed with soda every day may start losing its sharp lines after 100 years. Zdroj: https://www.horobox.com/en/review-detail/how-to-restore-your-bronze-watch
 8. Jak se nejlépe starat o "Distressed brown vintage oak leather" . Na CW Fóru jsem našel nářky, jak se to rychle loupe a rozpadá a doporučují použít nějaký kondicionér. Máte nějaký vyzkoušený tip na údržbu řemínku?
 9. Včera jsem objednal své první Wardy - bronzovou limitku Ombré. Nemůžu se dočkat
 10. To jsou Deep Blue Master 1000. Mám stejné, také jsem měl pocit, že rotor chodí špatně (u druhých hodinek, které mají SW330, se rotor točí na obě strany mnohem volněji), ale natahuje v pohodě. Neměl bych z toho strach.
 11. Mě právě padly do oka. GMT je moje oblíbená komplikace (zejména teď v lockdownu ) a zaujaly mě hlavně ty bílomodré limitky. Tak pokud mě to nepustí než přijdou na trh, tak snad na mě nějaké zbydou
×
×
 • Create New...