Jump to content

Cess

Members
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

About Cess

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Prim

Recent Profile Visitors

65 profile views
 1. Po počátečním rozčarování, jsou moje oblíbené. Dnes na černém silikonu.
 2. Dnes nasazeno originální NATO.
 3. Je zde ještě jiný majitel těchto hodinek?
 4. Těžký životní cyklus potápek, od leštěnek přes tooly až ke smrti. Nejlepší konec, jaký si mohou potápky přát, došlo k jejich zatopení v moři. Škoda, měl jsem je rád.
 5. Byl jsem rozhodnut pro Oris, ale po přečtení více témat již mám určité pochyby. Jedna z klíčových vlastností, která je proti je rezerva, ale ta vy šla jednoduše vyřešit vrtičem. Na druhou stranu nechci koupit hodinky, které bych měl potřebu po měsíci prodat. Oris jsem již měl v ruce, ale Rado zatím ne. Budu muset do prodejny na kukačku, ale do prodejny chodím nerad, když nic nekoupím, mám potom výčitky, že jsem je pouze otravoval.
 6. Takovéto hodinky, přesněji počítač, si kupují asi pouze potápěči, protože to potřebují pro svoji bezpečnost. Ale nic nebrání běžnému dennímu nošení, také je občas nasadím na ruku i když nejdu k vodě.
 7. Při hledání nových potápek jsem v obchodě narazil na tyto hodinky. Pěkné barevné provedení a "Swiss made", ale značka mi nic neříká, ani nezle moc informací nalézt. Domovská stránka je na švýcarské doméně, ale shop je již na polské a hodinky jsem také viděl v polské kamenné prodejně. Cena cca 55 tis Kč.
 8. Dnes pod vodu tyto, předpokládám, že se zde často nevyskytnou. Hodinky jsou chytřejší než potápěč.
 9. Pod vodu jedině s plnohodnotnými potápkami.
 10. Na Jubilee jsou také pěkné, ale mám svůj subjektivní pocit, že kovový tah je moc dominantní a hodinky tolik nevyniknou, ale může to být pouze zdání z fotografie.
×
×
 • Create New...