Jump to content

papun

Member_50
 • Posts

  617
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by papun

 1. No já hledám, něco zajímavého, taky ovšem nového, kdyby to tak bylo nerezové, já tak nějak dost nesnáším chrom. Ani ne primárně jako budík, ale takové stolní hodiny defakto.
 2. Skipi jako prodávající. Vše bez problémů, zboží přesně dle popisu. Radost spolupracovat. Doporučuji.
 3. papun

  XIIVI

  Svolavacka na hodinky.... To je husté .
 4. Zrovna včera bylo ve zprávách, že osvobodili borce, co mu někdo v noci vykrádal byt, když spal a on ho postřelil nebo zastřelil - už nevím přesně. Akorát po výstřelu mu hned zavolal pomoc a zachraňoval ho. Nejsem zastánce divokého západu, ale tady byl domácí maximálně v právu.
 5. Jako všichni víme jak složité je udělat AG test. GHC odběrné místo když to bylo ještě uplatnitelné to dělali za 200,- včetně certifikátu, respektive administrativy s tím spojené, což zubař neřeší. Takže ať si udělá každý názor.
 6. Nevím jak SK, ale u nás to je 21% + nějaké velmi drobné clo + zastoupení v celním řízení u pošty 200,- a někde až 400,-
 7. papun

  XIIVI

  Učitel elektroniky měl na nočním stolku vysílačku - takovou tu silnější co na ní už musí být povolení a pak si volají přes půl světa a aby věděl jak mu to vysílá či co, tak k tomu měl napojený osciloskop.
 8. papun

  Tissot PRX

  Kdysi jsem si říkal, že už nikdy nechci integrovaný tah, ale možná to trošku přehodnotím. Ty modré baterky mě dost berou. Trošku, opravdu to berte s nadsázkou mi připomínají Prim soudek modrý, které doma mám.
 9. To vím. Dneska to je sedmý den. My jsme oficiálně až v pondělí, neoficiálně v sobotu večer, dostali info, že měl kontakt. Takže je vidět že to prostě nestíhají řešit.
 10. Vyřešeno... Jel jsem s ním,vze to udělám na pojišťovnu a minutu před tím než jsem přišel na řadu přišla žádanka. Nicméně i bez žádanky by byl postup v pohodě. Jedině kdyby měl mladý vyčerpané volné testy na pojišťovnu, tak bych musel bez žádanky platit.
 11. Přátelé dotaz. Dnes jsem mladému vyplnil trasovací formulář a na konci mi to napsalo, že ežadanka přijde na e-mail. Čekal jsem, že to posílá automat obratem, ale pořád nic. Tušíte jak dlouho to trvá? Vezu ženu na očko a rád bych to udělal při jednom. Navíc zítra je svátek a bude vše zavřené. Nebo co se stane když mladého nechám vytřít PCR na pojišťovnu?
 12. V prodejním vlákně je na prodej vrtic Rolex. Měl by si stylové kombo
 13. Díky, nicméně není problém ho koupit nový. CZ servis ho normálně prodává, ale cena je šílená. Proto zkouším, kdyby třeba někdo prodával, klidně jety.
 14. Nehájím toho co napsal Datejust ani nikoho jiného. Ale možná se to mohlo stát i nevědomostí. Já jsem tu kdysi taky obdivoval Pagani Design - respektive cenu za automaty s NH35. Napsal jsem něco ve smyslu, že jen na díly by se to vyplatilo koupit. No ale hlavně jsem si v té době vůbec neuvědomoval, že to je kopie Rolex. A to hlavně proto, že Rolex šel mimo mě a defakto pořád jde. Jasně ty nejznámější modely už jsem nějak pochytil, ale pořád se v tom moc nevyznám.
 15. San Terra to myslím byla.
 16. Vodu jsem kupoval tu jejich v kaufu a byla úplně měkká. Dělal jsem si rozbor. Ale už jsem ji dlouhou neměl, bo už máme doma ok vodu.v Ale bál bych se že lusknutim změní dodavatele a vše může být jinak.
 17. Sorry za možná blbou otázku. Myslíte že to je fakt originál? Já se ve vintage vůbec nevyznám, ale nějak bych tam čekal aspoň nějakou patinu.
 18. Ta mřížka je opruz. Já mám AEG a rovnou vidím ty tenké žebra. Čistím to tak každé tři měsíce, ale taky to jde blbě. Ale asi o dost lépe jak s mřížkou.
 19. @Pepino777 WR100 je jen číslo. Tyto ultimátní modely zvládají všechno :D. Je toho plný internet.
 20. Mě softbal pouzdro pes, když na mě radostně skočil a drapama od štěrku hezký přejel hodinky. Mám je jako ultra pracaky a nic na nich neřeším a mám je moc rád. Ve skříňce mám schovanou ,,chromovanou" verzi pro výjimečné příležitosti
 21. Mě by vadil ten nápis Junkers, jinak v pohodě. A korunku hledáš cibuli nebo diamant?
×
×
 • Create New...