Jump to content

papun

Member_50
 • Posts

  871
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by papun

 1. Celé to je dobré, ale 9:40 předkrm a pak přijde ortodoxní rybář
 2. Z toho co tu napsali kolegové je Seiko Presage z mého pohledu nejhezčí:)
 3. Třeba jen MV vnitra začalo šetřit
 4. papun

  Tissot PRX

  Bílé jsou moc hezké, ten cifr má krásný brus. Ale je to pro takové ty elegány .
 5. papun

  Tissot PRX

  Akorát mám jednu výhradu. Na to, že to je Švýcar a ETA, tak seřizování, tak aby minutová ručička seděla na index je naprostý porod. Nemáte nějakou fintu?
 6. papun

  Tissot PRX

  Je doma. Jsem moc spokojený.
 7. papun

  Tissot PRX

  Díky, ale už to řešit nebudu. Zítra snad dorazí balíček.
 8. papun

  Tissot PRX

  jen tak jsem se díval a já tam tu slevu nemám.
 9. papun

  Tissot PRX

  Kupuju je na FB ve skupině NH a byl jsem druhý zájemce. První cuknul a po mě byl další. Celkově z toho mám pocit že aktuálně PRX hodně frčí a není důvod jít moc pod cenu.
 10. papun

  Tissot PRX

  Pokud by to šlo na přímo, tak se to dá. Nicméně i tak nelituju svého nákupu a momentálně ušetřený litr se mi hodí.
 11. papun

  Tissot PRX

  No jo, ale plus výpalné. Nevím jak doprava, možná je zdarma. Kdo ví jak dlouho bych teď před Vánocemi čekal na cleni a celé to nese určité riziko. Když už, tak vím o kamenem obchodě, který má ofiko zastoupení a dal by mi to za 8 tis. Samozřejmě s plnou zárukou atd. Takže si myslím, že za těch 222 ecek jsem špatně neudělal.
 12. papun

  Tissot PRX

  Koupil jsem je za 222,- euro a ještě jsou rok v záruce. Kde že se dají nové koupit za ty peníze?
 13. papun

  Tissot PRX

  Tak se mi zadařilo sehnat moje vysněné černé PRX 40 z druhé ruky, už se těším na balík. Snad všechno klapne.
 14. papun

  Tissot PRX

  No fuj ty číno.... https://www.aliexpress.com/item/1005004400940972.html
 15. Ač to možná tak vypadá, tak já to u sebe fakt neřeším. Šlo mi spíš o poznatky a diskuzi.
 16. Jednak jsem si ho nevsimnul a pak mě šlo čistě o obvod zápěstí skrz hodinky, nic dalšího.
 17. Já jsem asi tak pět let zpátky cca rok fakt pravidelně cvičil, především s vlastní vahou. Jedl celkem zdravě. Z 85 kg jsem měl asi 73 kg, to jsem měl tehdy ještě jedny hodinky a přesně si pamatuju, že jsem utahoval náramek bo mi začali být velké. No a pak jsem se zase prozral na aktuálních 82 kg a náramek se zase povolil. Takže u mého somatotypu by to šlo akorát s tím tukem .
 18. Sám to neřeším, ale jen mě tak nějak napadlo jestli to jde. Logicky zápěstí je spíš kost, šlachy, kůže a tuk a něco málo svalů. Jako nejsnadnější mi přijde se řádně ztucnit, ale to má mnohem více negativ. Když budu cvičit, tak podle mě spíš spalim ten tuk co tam mám a spíš ho zmensim. A nárůst svalů asi v tom místě bude malý. A dál už mě nic nenapadá. Spíš je to o tom jak nám bylo dáno.
 19. papun

  Tissot PRX

  19 cm si myslím že bude v pohodě. Já se dostávám do fáze kdy na svých 17,5 je taky vezmu. U té černé barvy za mě velké plus vertikální brus o proti sunbrust.
 20. Taky jsem měl chuť to zkusit, ale vše mimo Čínu je nad mé možnosti a hlavně měl to být jen takový pokus a do toho fakt nechci sypat. Mám lepší nápady .
 21. papun

  Tissot PRX

  Tak mě napadlo. Není tu náhodou někdo kdo má doma PRX 40 a G SHOCK 5600? Mě ty géčka přijdou, že velikostně L2L působí podobně. Géčka mám, ale PRX jsem měl na ruce chvilku v obchodě. Kdyby byl někdo kdo má obojí a zkusil se nad tím zamyslet. Jasně jsou to diametrálně rozdílné hodinky, ale nějak mi něco říká, že z pohledu L2L tam podobnost je. No a jestli jsem vymyslel úplnou kokotinu, tak sorry:D.
 22. Nevím jak moc je to nové, ale staré to myslím není. Pro mě to nebude, ale rozhodně mi to přijde zajímavé. Tedy nejsem zase takový znalec, jestli to není třeba nějaké velká inspirace něcím známým. https://www.geckota.com/collections/watches/products/geckota-g-02-slimline-black
 23. Tak to jsem nevěděl, škoda. I když mě to asi nevadí, bo se musí držet poněkud v nižších sférách.
×
×
 • Create New...