Jump to content

papun

Member_50
 • Content Count

  457
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by papun

 1. @pauliej lepší než SKX
 2. Měl jsem teďka slabší hodinkové období. Dva kousky jsem poslal dál, protože nepreskocila jiskra. Ale mezi tím jsem se vyloženě zamiloval do mých Pepsi Citizen. Nosím je teď furt, už i žena se diví, že mám furt stejné hodinky. A navíc chodí cca +2s za den, což je super.
 3. @MaS tady jsem ještě našel ten můj případ:
 4. Já u jiné barevné varianty měl to samé na šesté hodině. Asi si fakt dávají záležet...
 5. @MaS se mi to zdá nebo ti chybí tečka u 12 h indexu?
 6. papun

  Citizen Fugu

  Trošku dost bych se bál řádné čitelnosti.
 7. Tak velká vterinovka bývá často na tachymetrickou stupnici. Ta kdyby tam byla tak je to za ty prachy luxus. Uvidíme... Poskladam si myšlenky a ono to nějak dopadne.
 8. papun

  XIIVI

  Já jsem strojařská lama, tak sorry jestli se blbě zeptám. A ono by to nešlo dělat na nějakém tom CNC? To se musí takto pracně?
 9. Přátelé po tom co jsem si nesednul s modelem Vratislavia Chrono S.14 - cifr na mě byl moc světlý, pořád po něčem z této produkce toužím. Hledám nějaký tmavý a dobře čitelný cifr. Vím, že se dělali i nějaké extra limitky pro Polské fórum a třeba se někdo k něčemu dostal a je ochoten to poslat dál. Případně nabídněte co máte a třeba se domluvíme. Děkuji
 10. Díky, už jsem je stihl i prodat. Bohužel světlý cifr nebyl na mě navíc v kombinaci s rucickama to nemělo moc dobrou čitelnost. Ale až se zrodí něco v černém, tak po tom hned sáhnu.
 11. https://www.timestore.cz/Znacka/Citizen-259/Military/Citizen-Military-91229 Celkem zajímavé mi přijdou a navíc jsou menší...
 12. Naprosto bezproblémový obchod. Děkuji a doporučuji.
 13. Orient - často píšu, že ten název a znak nedávám. Přijde mi to jako z kabaretu někde. Asi koupím ty casia co jsem si sám navrhnul a uvidíme.
 14. Ty vypadají hezky, ale chrona to nejsou. Když už tady posíláte odkazy na ty 2 tis. Casia, věcem teda mají být lepší než ty mnou navržené chrona?
 15. Nepřekonatelný problém jsou ty šroubky a ty modré prvky mě taky neberou.
 16. Slepí zatím nejsem, ale v mém případě to jednou přijde. Nicméně to jsou víc takové potápky.
 17. Se mnou to je těžké. Já zatím nedal za hodinky víc z šestku a nemám to vyloženě v plánu měnit. A takto,, drahých" hodinek si vážím a strezim je a mám o ně strach. A proto mám radost když najdu nějaké levné, které pak můžu nosit na plno.
 18. Potápky mám. Citizen NY nevím kolik pepsi a jsou super. Nechám si to ještě projít hlavou a pak uvidím.
 19. Ono to má být taková přechodná fáze. A chtěl jsem zase ochutnat něco z těch levných kousků. Které mě třeba mile překvapí. Mám třeba baterky Lorus full lumi za asi třináct stovek a dělají mi velkou radost a nosím je fakt často. Vratislavia byly super až na ten světlý cifr a já tajne doufám, že v budoucnu bude zase nějaká černá verze a já si je koupím.
 20. Tak se mi topodle fotek a videa pořád nějak nezdálo a velikost by měla být cca 42 mm, těch 43,8 mm by mělo býti s korunkou, což bych už mel dokázat unosit v pohodě. Ale samozřejmě záleží ještě na tvaru nožek a tak.
 21. Čumenda ideál, jenomže u nás v tom našem kraji není moc kde čumět. Všude samé Seco, QaQ a ldyž už něco značkovějšího, tak mají pár kousků.
 22. Chrono v praxi asi nevyužiju, ale tak nějak to dobře vypadá. Obyč cifrů mám dost, proto mě to táhne k tomu chronu. Menší jsem našel tyto: https://www.timestore.cz/Znacka/Casio-256/Casio-Edifice-82721 ale ty mi přijdou už takové designově zastaralé.
 23. Po tom co jsem si nepadl kolem krku s Vratislavia chrono S.14 - světlí cifr na mě, si nějak potřebuji ukojit touhy a chci něco takového levného co mi bude dělat radost a nemusím se o to skoro vůbec bát. No a padli mi do oka CASIO Edifice EFR-526D-1AVUEF https://www.timestore.cz/Znacka/Casio-256/Casio-Edifice-378/Casio-Edifice-21708 Dělají se i o nějakou stovku levněji na kůži, ale tu si můžu vždycky dokoupit, kdežto tah neseženu, nebo aspoň pěkně draho. Jediné co mě trošku trápí je velikost na mou tlapu 17,5 cm. A tušite někdo z čeho je ta luneta - asi nějaký hliník že?
 24. Dneska přijede PPL a přiveze hodinky Vratislavia
×
×
 • Create New...