Jump to content

Tenglis

Member_50
 • Content Count

  354
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Tenglis

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Troppau
 • Fanoušek značky
  Dead and Company

Recent Profile Visitors

1,141 profile views
 1. No jasně :-) myslel jsem na 2 věci nejednou... Odesláno z mého BBB100-2 pomocí Tapatalk
 2. To se mi docela líbí. Přinejmenším je mi sympatické, že na promo fotkách nepoužívají klasický "promo" čas za deset dvě. To je takové oživení: -)
 3. Tenglis

  GLYCINE Combat SUB

  Trochu to tady oživím. Tyhle Glycine Combat Sub jsou podle mě jedny z hodinek s nejlepším poměrem cena/vykon. Když jsem zjistil, že začali znovu dělat tuhle barevnou kombinaci, navíc s původni grafikou loga, bylo rozhodnuto. Chybí už jen vstane nožky, ale to je detail. I pro moje pidi zápěstí jsou super pohodlné. Doporučuji.
 4. Po delším hodinkovem detoxu od včerejška na ruce Combaty. Měl jsem trochu strach z velikosti a zpracování (vzhledem k docela srandovní ceně), ale jsem nadšen :-)
 5. Hoplá. Stále aktuální. Nebojte se navrhovat. Přinejhorším se nedomluvíme. Ovšem výrazně preferuji černý ciferník. Co nejméně asymetrií pouzdra (nejsem fanoušek různých extra korunek na otáčení kompasu, héliových ventilů už vůbec ne...). Datum je podmínka, den spíše nevýhoda (ten si jsem schopen , na rozdíl od data, zapamatovat...). Kuji
 6. vždycky, když nevím coby, pustím si nějaký starý koncert Jethro Tull. A tohohle jsem si všimnul dnes. O Andersonovi se tady obecně ví, že je hodinkově zaměřený. Co si to užíval v sedmasedmdesátém? ;-)
 7. Krutopřísné hodinky. Neptal ses, jaký druhý čas tam měl nastaveny? Já dnes v trafice v Kravařích narazil na borce s Panerai. Na spyfoto nebyl přes to malé okénko prostor, v těch jejich referencí se nevyznam, snad 631. Ale na prajzké bych čekal spíše Junghans, Stowa nebo Sinn. Takže pokud to nebyl někdo místní, tak to asi byly spíše fejky...
 8. Parádní tričko! Atari forever! Hodinky též v gutu
 9. Pohodový obchod v rouskach, super rychlá domluva,fajn pokec a blesková platba. Čirá radost. Děkuji!
 10. Tož i já prispeji svými sejkošami do tohoto serialu
 11. Tenglis

  Novinky Sinn

  To je jak v sekci Humor tady :-) Mě též zajímají ty sroubky na cifru. Mají nějakou fci nebo je to je design?
 12. No, a plonkovní Sinn 556A by někdo neměl? ideálně na fine-link tahu? díky
 13. Díky za super čtení. Chválím pěknou recenzi, užitečné informace i zdravý přístup k hodinkovému koníčku.
×
×
 • Create New...