Jump to content

libor2002

Member_50
 • Posts

  1,486
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha-venkov
 • Fanoušek značky
  Lemania, Sinn, Kross

Recent Profile Visitors

7,315 profile views

libor2002's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Tak super, právě mi odpadlo hledání... už vím, na koho se obrátit, až budu hledat konkrétní typ Navitimerů jako třeba tady
 2. Naše bojovná bambule s bráchou
 3. @Micey to jsi jezdil po "kokostezkách"? Jak to tam teď vypadá v lesích - těžba, popadané stromy? Na webu píší, že trail Kokořák už je průjezdný, až na pár míst. Minulej rok to bylo na prd, hlavně těžba stromů.
 4. Proti barvám nic nemám, jen proti těm "světlovýblitkům" Aby bylo jasný čemu říkám "nebinární barvy":
 5. Tak novinka spjatá s novým kalibrem (WERK 17) je na světě. Jsou to nové Stratoninery. Design opravdu jednoduchý, ale funkčně asi praktický... ALE JEN pro vesmírné turisty (do hospody asi ne, i když ta balistická křivka zábavy po pivech i se stavem beztíže je dost podobná) Ale tak nějak se mi na těch detailních fotkách začínají líbit, i když bych tam nějaký "hodinové značení" na cifru uvítal. Více ZDE
 6. Poslední dobou se u plno značek šíří takovej nešvar... barevné cifry. Hlavně světlé odstíny - modroučké, lososovaťoučké, růžužovaťulinkové, vyblitožluťoučké, zeleňuňučkové. Říkám tomu nebinární barvy, prostě nevím pro jaké pohlaví jsou určený. Tyhle červený Seika jsou ale stará dobrá prověřená barevná klasika. Ten přechod z černý do červený je krásný odkaz na vintage dobu, které na starších hodinkách mám moc rád. Už nejen jak to hraje při různých světlech různejma barvama. A do toho ten "dekor" cifru je pecka.
 7. A přihodím rychlo postřeh k úmrtí pana Abrháma - předevčírem odvysílaný film Svatební cesta do Jiljí (1983). Ve vlákně "V hlavnej ulohe: hodinky" jsem to nenašel, tak to přihodím k sobě. Hodinky jsem nezjišťoval - příležitost pro Vás. Ve filmu má pan Abrhám dvoje digi.
 8. Další parádní úlovek. Po zhlédnutí filmu se jej vyplatilo ještě znovu stáhnout, ale tentokrát v lepší kvalitě. Ne, že bych to musel vidět podruhé, ale měl jsem tušení, proč to udělat... Oči Laury Marsové (Eyes of Laura Mars, 1978) v hlavní roli Faye Dunaway a Tommy Lee Jones. Fotografka je schopna vidět svět očima sériového vraha. S pomocí policejního detektiva se jej pokouší zastavit. Mno, konec jsem nějak nepobral, vrah není zahradník, ale… Takže co tu máme… Začnu nechronomágovsky, takže vintage foťákem… Nikon FM (1977). Ale teď co měl Tommy Lee Jones. I přes tu „lepší“ nekvalitu, to odhadnu na Rolex Explorer II Ref 1655. Expy II jsou z let 1971 až 1984. Oproti Explorer I jsou vylepšeny o funkci data a 24hodinové indikace pomocí oranžové ručky a vnější odstupňované lunety. Strojek je cal. 1575. Co jsem ještě dohledal, tak Rolex Explorer byl navržen speciálně pro průzkumníky jeskyní. A že o Expy, oproti Subům, nebyl moc zájem… to nechápu, mě se Explorery tuze moc líbí. Já prostě těm rolexákům nerozumím. Vývoj a design mezi roky 71’až 84‘: ZDE PS: @ponorka9 investigativní novinář fakt nee, ale jsem s nima pod "jednou střechou"
 9. Hmm, chytrý apky jsou už teď k ničemu Co teprve až se zavře Barranďák. Na cestu do Prahy přibalit svačinu, vodu a práznou petku s sebou . Docela si myslím, že by pomohlo na jižním okruhu, mezi Jesenicí a Slivencem, aby během rekonstrukce Barranďáku nebyl zpoplatněn. Nj, ale bude to ještě sranda
 10. naše holka s bráchou a jejich chvilka klidu
 11. Pánové, o novém kalibru WERK17 víte? https://www.fortis-swiss.com/werk17/?fbclid=IwAR0JDZj9ie0jJ-R-1XADuZ-SaHIhG5hkKIfvXIPH3cfFbm_2mCYU-OrlPQQ?fbclid=IwAR0JDZj9ie0jJ-R-1XADuZ-SaHIhG5hkKIfvXIPH3cfFbm_2mCYU-OrlPQQ Tak nějaký testy, teď něco PR omáčky a hodinky snad budou brzy následovat
 12. Ten tah a spona jsou brutálně boží Pěkně udělaný hodinky, tohle se povedlo
 13. @Piplík Poslední? Že nee?! Já už si koupil šnorchl a ploutve a ve vaně dám pod vodou minutu a půl. Přeci to teď nevzdáme?
 14. Neusuzuji, se štítem jsem se nechal oblbnout u lyžařské helmy a brýle jsou brýle. Síťka proti hmyzu to není. Je to Endura systém ochrany hlavy.
×
×
 • Create New...