Jump to content

libor2002

Member_50
 • Posts

  1,655
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha-venkov
 • Fanoušek značky
  Lemania, Sinn, Shimano, Nikon

Recent Profile Visitors

7,985 profile views

libor2002's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

15

Reputation

 1. Tada, ty jsou Dobře, že ti to nedalo spát a pořídil jsi tyhle.
 2. Tak tu máme další limitku od Fortisu, která byla vyvinuta pro použití v projektu AMADEE 24. Premiéra byla naplánována na pátek 13. Tato verze je vytvořena pro simulaci pobytu astronautů na Marsu, která se uskutečnila v Arménii v provincii Ararat. Tento model je dostupný v limitované edici pouhých 100 kusů pro celý svět. Z toho 20 z nich je vyhrazeno pro účastníky expedice Amadee-24, pro běžné uživatele je tedy reálně k dispozici pouhých 80 kusů. Video ZDE Článek na Fratello ZDE case diameter - 42mm case water resistance - 200m | 600ft | 20atm case material titanium bezel type - bidirectional sirius bezel with superluminova® X1 case back - titanium caseback with ultra engraving lug to lug - 51 mm height - 15 mm weight watchhead - 87 gr crown & pushers movement - The Fortis Werk 17 Automatic Manufacture Calibre features a column wheel chronograph for enhanced reliability balance frequency - 28.800 vibrations per hour (4 Hz) power reserve - 60 hours Pro porovnání Amadea 18, 20 a 24 Myslím, že "24" jsou hodně povedený, a z těch tří nejpovedenější.
 3. Pěkný... Limitka je tedy postavena na řemenech, ale proč ne, je to vtipný. Jinak to už moc veselé není. Proč sto kusová limitka? Aby se obhájila vysoká cena? 2824 tomu moc na exkluzivnosti nepřidá. Na limitku to je to děsně málo. Tohle ideální jako základní model v nabídce, cena do 35t. Hodinky jsou to pěkný, i když velký. Odkazují na sporty 2, cifrem se to povedlo. Tak proč to nevyužít a nedat to masové produkci? Asi se jim moc nechce makat.
 4. Asi patří spíše "Cathedral", ale tyhle ručky si vybavuji, že už jsem párkrát u podobných hodinek viděl. Jinak pěkná práce
 5. libor2002

  Novinky Sinn

  Už je zase dobře, klasika se vrátila a jsou opět parádní
 6. Je hlavně fajn, že je na Aukru vyhrál někdo jako ty, který jim dá nový "život". (tedy, předpokládám, že jsou to ty z Aukra)
 7. Děsně dlouho jsem se tam nebyl podívat... hlavně dobře opřít kolo, nedýchat a nedupat, jinak by bylo po kole.
 8. Hele nemám a nechci přispívat, a čas raději strávím v tématech primárně o hodinkách. Zkus třeba TOTO jedno z posledních založených témat, jestli nerozumíš co je o hodinkách a co ne. Nezlobte se na mě, ale když je někdo upozorněn v jiném vlákně, "tohle si postuj, kde slunce nezapadá", ale stejně tady založí tohle téma... Je mi jasný, že Lemon je Xtý, který to zkouší, ale je tohle opravdu o hodinkách? Politika se sem nikdy moc netahala (kromě tématu Žumpa) a takhle to tady dříve bylo, když to tu opravdu bylo o hodinkách a nově založená témata nebyla o ničem, jako tohle. @ivan_989 tvůj názor respektuji, ale vážně tě to zajímá? (Řečnická otázka, netřeba odpovídat )
 9. Sračkoidnejsší téma už asi nešlo založit, co?
 10. Tohle jsou potápky s velkým "P", pracovní nástroj. Sunburst je za mě jako dávat na náklaďák metalízu. A ty zelený jsou divný.
×
×
 • Create New...