Jump to content

libor2002

Member_50
 • Content Count

  1,254
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About libor2002

 • Rank
  zajíc

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha-venkov
 • Fanoušek značky
  Lemania, Fortis, Sinn

Recent Profile Visitors

6,756 profile views
 1. To máte vápno, cement, cihly, tvárnice, překlady, trámy, krovy, latě, tašky, odpad, hřebíky, vruty, šrouby, dráty, dvojlinky, trojlinky, okapy, elektroměr, pojistky... Beemo, to dáš !!!
 2. Nemáš tam chybu v desetinné čárce? Z těch cen za Primky se picnu
 3. Krabky normálně nehodnotím a ani neocením, ale za tohle ti vyseknu poklonu... komplety podobných kousků se jen tak nevidí, klidně bych si tipnu, že jsi jedinej.
 4. Přihodím něco z dob "socíku" - TV detektivku Stopy zločinu: Alibi jako řemen (1983). Snímek nic moc, ale jsou tam k vidění, dle scénáře, ukradené luxusní švýcarské hodinky značky REX... ... ale ja jasný, že to jsou Seiko 6139-7002.
 5. Pánové, už vám nerozumím... "Sčítače 30min místo 12h", luneta "komín/zkoseni" nebo "bajky/marketing".
 6. Zpracování či kvalitu Štajner nerozporuji, jen bych bral podobná srovnávání jednotlivců s hooodně velkou rezervou. Hlavně u "kvality materiálů" ve srovnání s originálem od Rolexu.
 7. Tyjo, to už si nemůže člověk ani za volantem udělat fotku pěkných hodinek? Holt kázeň musí bejt...
 8. ... jedna babka povídala. Nesmíš všemu věřit
 9. Já to myslel spíše v tom smyslu, že na videích taky nevidíš piloty koukat na hodinky jak odečítají z tachymetricke stupnice. Jinak dobrá fíčura
 10. Radku, ale podobných marketing píchovin je v hodinařině mraky... koukni na Brejtle, Alpiny nebo Hamiltony, když už jsme u značek angažovaných v letecké akrobacii. A co taková pitomost jako je tachymetrická stupnice na hodinkách? Plno značek ti podobný voloviny vysmahne na svoje hodinky a pak ti maže med kolem pusy o cool komplikacích, takže proč ne i Fortis... ale ten k tomu dá i ten ksicht někoho, kdo opravdu lítá ty šílenosti - Marc Rollier, tým PC-7, Cástor Fantoba...
 11. Tvl, naprejtovat, to je boží To vyzkouším říci kolegovi až se bude prejtovat do cyklogatí.
 12. Toto letí, Le Mans jsem viděl naposledy před šesti lety a teprve jsem byl na začátku svého filmového vlákna (zde). Jinak na Monaca čas neplatí, stále jsou nadčasové a vypadají parádně.
 13. Aha, tak dvě velikosti - 39 a 41mm
 14. Že by zapracoval zdravý rozum a dnešní novinka má velikost 39?
×
×
 • Create New...