Jump to content

libor2002

Member_50
 • Posts

  1,401
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha-venkov
 • Fanoušek značky
  Lemania, Sinn, Kross

Recent Profile Visitors

7,187 profile views

libor2002's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. A co blatník na rám... Z pevného plastu nebo skládací https://www.zookee.cz/topeak-blatnik-d-flash-dt-cerna-reflex_z33648/
 2. Super detail, jemná kresba a velikost vrstev damašku v porovnání s chlupama A zpracování a ostrá hrana, panečku, smekám!
 3. Mno, přiznám se, že od prosince do února se moc na kolo nedostanu, teda spíš hůře motivuju, zima, blato a nemám blatníky... Ale po přestěhování do Posázaví jezdím pravidelně s klukama poslední Silvestrovskou jízdu. Tím to tedy beru jako konec sezóny.
 4. Ale jo, končí... 31.12., o půlnoci si dáš předsevzetí, cíle kam vyrazit, kde jsi ještě na kole nebyl... A pak, až vystřízlivíš, tak ti 2. nebo 3.1. začne nová sezóna.
 5. Tak sezona pomalu končí, ale víkend bude fajn. Dneska po práci přes Konopiště na pohodu protáhnout nohy, zítra Český Šternberk.
 6. A kdyby někdo chtěl vidět ty Škodovky naživo, tak kousek za Prahou v nově otevřeném muzeu Svět Škodovek. ŠKODA Rapid 130 R/H
 7. Mě příjdou ty 40 v šedé náhodou super. Rozhodně bych u nich nemluvil o "přeplácanosti"... v čem jako? A jestli ano, kvůli barvičkám, tak je to stále slabej čajíček. A rozhodně tyto Mariny přijímám na "první dobrou" mnohem pozitivněji, než poslední Fliegery.
 8. Ta korunka se tam moc nehodí. Jinak super! Na první pokus to vypadá velmi povedený
 9. Mě se tahle lunete docela líbí - chci jí . Zajímalo by mě, jestli by šla dát na klasické 103. Tak starý Arktiky mají stejné pouzdro. U těch novějších Arktikách je psáno, že pouzdro je o 1mm větší - ale říkám si, že je větší jen luneta.
 10. libor2002

  Novinky Sinn

  Dnešní novinka od Sinnu: 103 Classic 12 – a 600-piece limited classic chronograph with a ceramic bezel insert to mark the 60th anniversary. Více zde
 11. Škoda 420 Popular Sport (typ 908) s Hujer stopkama v muzeu Svět Škodovek.
 12. Jde se na kolo, po ránu motivační video... Dneska to bude pořádná grilovačka, ale forma je, tak si na mamky na vozítkách s dětskama věřím.
 13. Tyjo, brutální časovkář Včerejší jizda na Č. Šternberk. Vyjedu čistej, je sucho, ale stejně jsem jak prase.
 14. Značka pro mě neznámá, ale kousek opravdu povedeny
×
×
 • Create New...