Jump to content

Lukyn77

Member_50
 • Content Count

  1,027
 • Joined

 • Last visited

About Lukyn77

 • Rank
  Megazávislák
 • Birthday 11/22/1977

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

2,819 profile views
 1. můžu doporučit např. G-Shock GW-M5610, které se ani v budoucnu doma neztratí vedle podstatně dražších kousků, třeba jako pracovní tooly na zahradu .... :-) https://www.helveti.cz/casio-gw-m5610-1 Jako člen zdejšího fora se určitě na ceně bližší tvému stropu s Jirkou dohodneš.
 2. na skywatches skladem od 275 usd https://www.skywatches.com.sg/reviews/seiko-skx009j.htm
 3. Lukyn77

  Casio všeobecně

  Hoši dotaz. Jsem max. spokojenej s "G" 5610 jako pracovními kolem domu atd., ale protože nošení mobilu pořád u sebe je dost nepraktické, hodily by se modifikace do hodinek a rád bych zůstal u G ideálně podobné konstrukce jako 5610. (volání, sms, WhatsUp,...) Nevíte je něco již k dispozici nebo se očekává ? Díky, L.
 4. za endmill od strapcode se taky přimlouvám, pro mě takový takový kompromis mezi jubilee a oysterem, pár foto viz můj IG
 5. Přesně :-) Nejsem zrovna příznivcem tohoto hodinářství, negativní zkušenosti známých mi úplně stačí ... ale na druhou stranu, proč si myslíš, že daný subjekt musí kývnout na každou poptávku? Snad je na každém živnostníkovi, aby zvážil zda se mu do dané práce chce a zohlednil své možnosti a rentabilitu kšeftu. Buď rád, že jsi dostal slušnou odpověď. PS: ještě 38 příspěvků a můžeš do prodejního vlákna :-)))
 6. zdar, přiznávám, blbnu, nudím se, home office atd. ... Takže nabízím k prodeji či výměně tento kousek Waltham postavený na klasické Eta Vajloux 7733 v pěkném stavu. Jedná se konkrétně o tento kus, který prošel celkovou repasí před dvěmi lety a já jen poté koupil. Stav v podstatě bez změny, na ruce párkrát, vše plně funkční. https://onatelier.co.uk/waltham-chronograph-valjoux-7733-service Pár aktuálních neupravených fotek z mobilu přidávám. Součástí z pochopitelných aktuálních důvodů není řemen, pouze hodinky. cena: dal sem za ně v ČR chápu neakceptovatelných něco přes dvacet tisíc ... navrhuji 15000,- ale pojďme se v případě vážného zájemce rozumně dohodnout, takže není třeba čekat na UPy, klidně napište nesmysl, aspoň bude sranda ... Nespadám do profesně zde často zdeformovaných cifršpiónů, takže je to o domluvě, případně o nabídce konkrétního kusu na výměnu. Zdar a sílu. Lukas
 7. Osobně se mi nezdá umístění směrem do kuchyně jako ideální, jelikož samo o sobě tam jsou ostatní zdroje tepla a ten prostor relativně rychle přetopíš. Naopak do obýváku pro větší komfort a možnou přirozenou distribuci tepla do další části domu přes dveře, by to bylo vhodnější. Otázka primárního zdroje tepla ... ? Ten detail řešení napojení do komína ti dělala odborná firma, kamnář atd či to je dle nějakého standardu nebo sis to takhle krásně zapravil do omítky sám? Proč se plám. Na tom prostupovém kusu bude docházet vlivem vysokých teplot k rozpínání a je možné že to okolo popraská. Prostup by měl být řešen kompenzační tvarovkou. A k těm kamnům. Vybíral bych dle nominálního výkonu co nejméně výkonná, spíše teplovzdušná dvouplášťová a to především s ohledem na exponované umístění u průchodu. Jen pozor na rozměr ohniště, ať se tam dá přikládat rozumně min. 30 - 40 cm dlouhé špalky.
 8. Luky, pěkná recenze, doplnil sem si fakta o historii značky. Něco mi říká, že ti po prodeji Precist chyběly přesně takovéhle tooly, něco mezi SKX a Tudorama ... a vybrals i na podruhé dobře.
 9. Prodám origo Seiko gumu z želv 22mm. stav: lehce nošená, kovové prvky bez známek použití, na řemenu díky jeho matném provedení se ale velmi rychle vytvoří lesklé plošky, jinak bez jakýchkoliv jiných stop ... Součástí origo silné stěžejky. cena: 1000,-
 10. asi před rokem sem je měl objednané, naštěstí s vyzvednutím osobně v Kotvě ... už když sem se blížil a viděl tu hrůzu v reálu, poděkoval sem a odešel bez hodin. Jako potisk na papíru, přes to sklo v kterém se vše odráží, fakt děs.
 11. Lukyn77

  SARB017 Alpinist

  tvl, ty seš děsnej šéf zeměkoule ... píšeš tu hromadu plků a ani jsi je neměl na ruce ... co to je ku*va "parne" to snad není nic ani v tý tvý slengový čobolovině, ne ?
 12. ta guma je děs, origo podstatně lepší
×
×
 • Create New...