Jump to content

cubic

Member_50
 • Content Count

  258
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About cubic

 • Rank
  Kandidát závislosti

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Znojmo
 • Fanoušek značky
  auta, angličáky Matchbox MoY, kolo, hodinky

Recent Profile Visitors

7,809 profile views
 1. Vyřešeno, děkuji za prostor.
 2. Prodám Steinhart pilotky v průměru 47mm s Unitasem. Stav nošené neleštěné, takže jemné vlásečnice a lehoučce ťuknutá hrana u osmičky. Na rok 2013 je to velice pěkný stav. Komplet balení. Cena: 7000,- včetně doručení přes GLS
 3. Honzovi jsem pustil svoje vintážní GP. Zpočátku byla panika z poslání peněz předem na účet. Nicméně jsme se domluvili na poslání většiny částky a zbytek po doručení hodinek. Všechno klaplo, všichni jsme udělali, co bylo domluveno a já tímto mohu drack2 všem doporučit.
 4. Něco kolem 500 000,- euro Koukni na mobile.de je tam v celku všechno
 5. Nechte bejt, něco podobného jsem viděl v zahraničním časáku z článku Kamasutra :-). Ruku do ohně bych za to nedal ale myslím že to měl Blancpain a tuty to bylo v mechanice, a byli tam v tom namočení i jiní. Na tohle ( nemyslím konkrétně na kamasutru ) tu jsou ale jiné kapacity co by to řekli přesně
 6. Mám doma Unomatik a jak říka Bison, jsi za exota. Co se týče odečítání, záleží co od toho očekáváš. Mám to tak že neřeším to jestli je 14:35, beru to tak jak jsou výrazné indexi, takže čtvrt, půl, třičtvrtě, celá. Když bych měl stát nad ciferníkem než vyluštím kolik je, to bych asi nic nestihl
 7. Zitra jak bude trocha casu tak na to kouknu. Diky
 8. Můžu poprosit o troufalý dotaz kde na ebay otevřu "stížnost na ebay". Vždy jsem si myslel že je pouze negativ,neutrál,positiv a jak to tak pročítám asi je ještě stupeň obrany před podáním negativu. Protože občas něco přikoupím, chtěl bych být připraven na nejhorší. Můžu poprosit třeba PrtScr obrazovky. A co prodejci způsobí za problém podání stížnosti na ebay, než to že mu asi příjde email tytyty z ebaye?
 9. Za mě Laco, je tam trocha slavné historie ikdyž dnes je už všechno jinak.
 10. cubic

  vintage submarinery

  Krása, koruna mě začíná brát čím dál víc !!! Akorát je modelů a sérii tolik a přitom je každý stejný tak nakonec stejně nevím který je který. Může někdo z rolexářů doporučit knížku která všechno osvětlí a budou tam modely rozepsány ?
 11. Něco pro piloty a Primkaře vůbec !!! PRIM cockpit clock
 12. Je to zajímavé, určitě jeť. Obvzlášť ty mechanické digitálky, od těch jsem se nemohl odtrhnout!
 13. Zdravím všechny. Po čtrnácti dnech rozhodování jsem se rozhodl že vyrazím v sobotu a poprvé navštívím museum v Glashütte . První co mě nesedělo a na co nejsem z českých vesnic a měst zvyklí když jsem vystoupil z auta byla neskutečná čistota, pořádek a uhlazenost všude kolem. Měl jsem strachy aby mě z kapsy omylem nevypadl papírový kapesní, protože kdyby mě viděl policajt, určitě by mě prvně sešvihal obuškem bez vyzvání a až posléze bych byl upozorněn že mi vypadl kapesník ať si ho zvednu. Co se týče muzea je to velice krásná budova kde vás uvnitř opět omráčí moderní vnitřek ruku v ruce s čistotou a hned naproti dveří "domácí orloj". Expozice celého muzea je především postavena z kapesních hodinek, dle mého názoru z maximálně čtyř značek kde neznámější z nich bude A.Lange a synové. Zbytek je něco málo techniky, kyvadlovek a zajímavostí z tamní hodinářské školy která se stále nachází v suterénu muzea. Největší zážitek byla černá místnost s velmi decentním osvětlením pouze na tři vzácné kapesní kousky s tourbilonem a věčným kalendářem. Krásný zážitek vidět to na vlastní !!! Takhle bych si to představoval doma, velmi decentně osvětlené hodinky uprostřed místnosti, kožená sedačka v temném rohu a stolek s lahvinkou červeného :-). V další místnost jsem zase poprvé koukal na Hitlerovi kapsáče a originál piloty od Langeho které náramně připomínaly Chronomag L.E., což mě vlastně připomnělo že cestou zpátky domů si je vyzvedávám od hodného člena chronomagu. Vzal jsem to velmi stroze a obloukama ale kdo tam ještě nebyl, tak ať sebere rodinku a jede se kouknout, protože je přece lepší jednou vidět než 3x slyšet. Přikládám pár jak jinak než mizerných fotek !!!
 14. Už se těším na povídání o armádních hodinkách. Jinak tento předkrm
 15. podle mě nejlepší odpověď najdeš někde na ebay v sekci vintage, ale ty hodinky máš pravdu "koule" asi mají taky bych je zkusil ale šestpětek to je prostě přeháňka.
×
×
 • Create New...