Jump to content

Wendellin

Members
 • Posts

  32
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Wendellin

 1. Wendellin

  Ukaž svoje Laco

  Flieger freitag
 2. Tak jsem taky v klubu, díky váženému členu tohoto fóra mi dnes nic nemúže zkazit den. Asi je chvíli ponosím, zatím nemám co vytknout.
 3. Wendellin

  Ukaž svoje Laco

  Německá preciznost.
 4. Děkuju, to jsi mě uklidnil.
 5. Trošku se přiživím , ať nezakládám no vé vlákno. Mám dotaz na majitele Aachenů. Je normální , že při nařizování když chci posunout ručičky po směru chodu, tak točím korunkou proti směru chodu ? Jsou to jediné hodinky u kterých to tak mám a je to hrozný nezvyk. Je to nějaká specialita této myioty 821 A alias Laco 21, nebo je něco špatně. Děkuji za odpovědi zkušenějším.
 6. Wendellin

  Ukaž svoje Laco

  Dneska dorazily. Laco Aachen 42. Teď už jen Speedmastery a bude to komplet
 7. Tak to jsem nevěděl , děkuji za informaci.
 8. Dostal jsem i tematickou mikynu.
 9. Já prostě neumím fotit, ale fakt jsou boží. Uvidíme jak to bude s přesností, mám docela problém je nařídit bez hackingu. No člověk se pořád učí.
 10. No vyhmátli mě a platil jsem clo, dph což jsem nepochopil, a službu zastupování České pošty suma sumárum 1400 kč. Ale včera mi bez problému přišlo toto. Co na to říkáš?
 11. Tak jsou doma. Až na nemilou zkušenost s celním úřadem veliká spokojenost.
 12. Dnes dorazily a máme radost, kteru mi trochu pokazil celní úřad. Jsem na noční na letišti a mám se celou noc na co koukat.
 13. Dnes dorazily a máme radost, kteru mi trochu pokazil celní úřad. Jsem na noční na letišti a mám se celou noc na co koukat.
 14. A co takhle toyota. Mám aurise comby v hybridu 2014 a naprostá spokojenost.
 15. Všiml jsem si zajímavé věci. Při nočních nájezdech do lednice jsem objevil, že mi pak brutálně svítí lumi na hodinkách. Tak jsem postupně zkoušel i ty slabší /Bulova lunar pilot/ a je to taky masakr. O Seikách ani nemluvě, to je jak polární záře. Samozřejmě je zde mnoho faktorů, typ lednice / mám LG/ a v neposlední řadě typ hodinek. Ale stojí to za vyzkoušení. Asi jsem neobjevil Ameriku a drahé polovičky nebudou mít radost, ale svítící lumi je prostě radost.
 16. Berte chápu že tady působíš jako etická hlídka ovšem používání tvých pejorativních výrazů si pomalu začínám vykládat osobně. A věř mi ,že mne opravdu netěší aby mne někdo kdo mne ani nezná nazýval čínomrdem. Pokud vím toto je oficiální vlákno a myslím že není potřeba generalizovat. Ano vycinkej nepoučitelné jednotlivce,ale znovu podotýkám jsou to pouze jednotlivci, tak bych prosil příště bez urážek. Přeji hezký den.
 17. Moje nové SD 1970w, nemohu je sundat z ruky. Vím jaká je zde na fóru kontroverze k tomuto druhu hodinek, ale snad mne omlouvá můj první ťukanec na mých milovaných Bulovách moon. Řekl jsem si , že do práce potřebuji něco,kde nebudu plakat po nějaké ráně. A toto je výsledek.
 18. Dlouhá noční Airport Prague
 19. Vypadá to, že po chronu budu potřebovat i potápky, jdu napsat ježíškovi.
×
×
 • Create New...